Toptan Sabun Bezi

Toptan Sabun Bezi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan sabun bezi ürünlerimiz sağlık açısından son derece faydalı olup, son derece modern görünümlüdürler. Vücut temizliğinin bir parçası olan sabun bezlerine makul fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

EL EMEĞİ GÖZ NURU SABUN BEZİ MODELLERİ

Diğer ürünlere oranla çabuk köpüren örgü sabun bezleri sürü sürü modellere sahiptir. Örgü dünyasında örgü modellerinin kullanım alanları çok çeşitlidir. Kazaklardan tutun da masa örtülerine, atkılara kadar bir çok kullanım alanı bulunmaktadır. Örgü modellerinin satış hacmi de oldukça iyi bir seviyededir. Örgü modellerine olan ilgi çok sayıda ürün tasarlanmasına ve üretilmesine olanak sağlamaktadır. Bu ürünlerin başında örgü sabun bezleri gelmektedir. Temizlik işlevleriyle bilinen sabun bezleri, aynı zamanda banyoların renkli dekoratif birer parçasıdır. Değişik boyut ve desenlerde satışa sunulan sabun bezleri yıldız, balık, eldiven formlarında beğeniye sunulmaktadır. Daha popüler figürlerle de işlenmektedir sabun bezleri. Sabun bezleri geleneksel kullanımlarının yanı sıra çeyiz olarak da bohçalardaki yerini almaktadır her zaman. Tığ ya da örgü işi olarak yapılan sabun bezlerinin yapımı oldukça basittir. Ayrıca misafir olarak davet edildiğiniz bir mekana hediyelik bir sabun bezi götürebilirsiniz. Üstelik bu hediyelikler el emeği göz nuru hediyeliklerdir.

Banyo yapmak istemeyen çocuklarınızı banyoya sokmanın en güzel yolu, ona sevimli desenlerde örülen bir sabun beziyle yaklaşmak olacaktır. Sizce de mantıklı değil mi? Çilek şeklinde örülmüş sabun bezi ya da balık şeklinde örülmüş bir sabun beziyle banyo yapmak çocuklarınız için harika bir şey olacaktır. Sabun bezleri çok eski yıllardan bu yana varlığını sürdürmektedir. En büyük el emeği ürünlerinden olan sabun bezleri çeyizlerin olmazsa olmaz eşyalarındandır. Günümüzde modern görünümde çiçek motifli sabun bezleri tercih edilmektedir. Bu modellerden yuvarlak, üçgen ya da kare şekillerinden oluşan takımlar oluşturabilirsiniz. Motifli sabun bezlerinden oluşan bir çeyiz hazırlamak yerinde olacaktır. Sabun bezlerinizi yünden ya da orlon ipten yapılmış modellerden seçmelisiniz. Sabun bezinde kullanılan ipler ve onların kalitesi iyi bir vücut temizliği açısından çok önemlidir. Son yıllarda sabun bezi yapımında farklı ve özel ipler kullanılmaya başladı. Verimli ve etkin bir vücut temizliği için ve sabun bezinizin iyice köpürebilmesi için uygun iplerden hazırlanmış sabun bezlerinden almanız gerekir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle