Toptan Rüzgar Gülü

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan rüzgargülü ürünlerimiz bir gök kuşağı kadar renkli. Göze hoş gelecek şekilde üretilmiş farklı model rüzgar gülleri sitemizde. Çok uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Rüzgar Gülü Dünyası

Rüzgarın ne yönden estiğini bizlere gösteren bu şirin oyuncaklar hem işlevseldir, hem de süs objesi olarak kullanılabilirler. Adeta açılmış bir gülün yapraklarını andırırlar. Bu benzerlikleri sebebiyle rüzgargülü ismini almışlardır. Renkli kağıtların bir araya gelmesiyle oluşturulan rüzgar gülleri farklı boyutlarda olabilir.

Rüzgar Gülü Yapım Aşaması

Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz rüzgar gülleri yapımında çok fazla malzemeye ihtiyaç yoktur. Renkli kağıtlar, makas, yapıştırıcı, raptiye ve çıta ile rüzgargülü yapılabilir. Kare şeklindeki kağıt  köşelerinden ortaya doğru kesilir. Dört kenarından kesilmiş olan parçalar orta kısma doğru uzatılarak yapıştırılır ve raptiye ile sabitlenir. Kağıtlar bir iğne vasıtasıyla tutturulur ve pipet kağıda yapıştırılır. İşte rüzgar gülünüz tamamlandı. Herkesin çocukluğunda oynamış olduğu rüzgar gülleri hem ekonomik, hem de eğlenceli. Onları bazen bir balkon kenarında bazen de süslü yemyeşil bir bahçede rüzgara karşı koyar vaziyette bulabilirsiniz. Hem balkon, hem de bahçeler için inanılmaz bir dekoratif objelerdir. Rüzgar gülleri bu mekanlara ayrı bir renk ve hava katmaktadır.

Kağıt katlama sanatını andıran rüzgar gülü yapımı ile farklı renk ve boyutlarda rüzgar gülü oluşturmak mümkün. Artık rüzgar gülü oyuncaklarıyla oyun oynamak daha eğlenceli. Bu oyuncaklar ile çocuklar renkleri tanıyacak, yönleri öğrenecek, çok yönlü gelişim sağlayacaklardır. Elinde bir rüzgar gülüyle bir o yana bir bu yana koşan bir çocuğun hareket becerileri de gelişecektir. Rüzgar gülleri ile her mekanda oyun oynamak mümkün. Bu bir bahçe, bir park ya da oturduğunuz ev olabilir. Çocuklara görsel bir zenginlik sunan rüzgar gülü oyuncakları, onların görsel hafızalarını güçlendirmekle kalmıyor, onların renk ve şekil gibi kavramları öğrenmesine de olanak sağlıyor. Bu eğitici oyuncağı değişik modellerde bulmak mümkün. Bayraklı modellerinden tutun, hayvan figürlü rüzgar güllerine kadar her çeşit tasarımda rüzgar gülü ürünü bulabilirsiniz. Kendi imalatımız olan rüzgar güllerini kaçırmayın, bu ürünlere en ekonomik fiyatlarla sahip olun.