Toptan Resim Çerçevesi ve Resim Çerçevesi İmalatı

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Resim çerçevesi kategorilerimize ulaşmanın şimdi tam zamanı.

En dekoratif, en şık ve en uygun fiyatlarla satışa ve sizlerin beğenisine sunduğumuz resim çerçeveleri çeşitlerimiz burada. Sağlam, dayanıklı, kolay kırılmayan özellikleri ile çerçevelerimiz siz müşterilerimizi bekliyor.Çok çeşitli resim çerçeveleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

ÇERÇEVE DÜNYASI

Resim çerçevesi dünyası oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kalitesine, malzemesine, boyutuna, kullanılacağı yere göre değişen çok çeşitli resim çerçeveleri vardır. Bu çerçeveler, akla hayale sığmayacak ölçüde çoktur. Resim çerçeveleri uzun yıllardır bizlerle olan bir aksesuardır. Onu sadece bir süs eşyası olarak görmemek gerekir. İçerisine koyduğumuz, en mutlu anlarımızı belgeleyen resimlerimizle beraber, bu çerçeveler o anlarımızın en güzel şahitleridir . Resim çerçeveleri sayesinde, kendi hayatımıza dair anlarımızı ya da sevdiklerimize ait fotoğrafları hep göz önünde tutarız.

RESİM ÇERÇEVESİ MODELLERİ

Ahşap, plastik ve metal olanları vardır.Bu çerçeve modellerinden zevkinize en uygun olanı ve en ekonomik olanı seçerek evinize, işyerinize hoş bir hava katabilirsiniz. Ya da bu ürünlerden istediğiniz modele ulaşıp onu alarak , sevdiğiniz bir kişiye hediye edebilirsiniz. Ayrıca salonunuza, koridorunuza astığınız resim çerçeveleri sayesinde anılarınız ve sevdikleriniz hep gözünüzün önünde kalır. Oval, kare, yuvarlak, dikdörtgen yahut kalp şeklinde tasarlanmış modeller de vardır.

RESİM ÇERÇEVELERİNDEKİ DEKORATİF ŞIKLIK

İç mekanların vazgeçilmez aksesuarları olan çerçeveler, klasik modelli, 3'lü çerçeve şeklinde, film şeridi ya da ağaç dalları şekillerinde formlara sahiptir. Bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Eğer, masa üstünde kullanacaksanız,daha orta boylarda bir çerçeve seçebilirsiniz. Duvarınız için ise, daha büyük ebatlarda çerçeveler seçebilirsiniz. Ayrıca, masa üstlerinde ayaklı resim çerçevelerini kullanabilirsiniz.

Bütün bu ürünleri en şık tasarımlarıyla firmamızda bulabilirsiniz. Üstelik 5 TL'den başlayan fiyatlarla. Ayrıca çerçevelerimiz insan hayatı için sağlıklı nitelikte orijinal boyalar kullanılarak üretilmiştir.

Çocuklarınızı da unutmadık. Onlar için de üzerinde en sevimli çizgi film karakterlerinin  ve animasyonların olduğu resim çerçevelerini bulabilirsiniz. Bu birbirinden sevimli ve rengarenk modeller burada. Siz de bu çerçevelerin sahibi olun. Ev ya da işyerinizin dekorunu tamamlayın. Akıllı seçimler yaparak evinizde ya da işyerinizde şıklığı yakalayın. Artık fotoğraflarınızı tozlu tavan aralarında, çekmecelerde saklamayın.