Toptan Pubg Oyun Konsolu

Toptan Pubg Oyun Konsolu

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan Pubg oyun konsollarından kullanarak oyun dünyasına damganızı vuracaksınız. Oyun piyasasına çok iyi bir giriş yapan Pubg oyun konsolları cep telefonlarına adapte edilerek rahatça oyun oynama imkanı sunmaktadır. 

PUBG OYUN KONSOLU HAKKINDA HER ŞEY

Bilgisayar başında oyun oynar gibi oyun oynamayı zevkli hale getiren bu aparatlar ile oyundaki bireysel mücadelenizi ön plana çıkarabilirsiniz. Mobil platformlarda oyun oynamanın keyfini toptan Pubg oyun konsollarıyla çıkarabilirsiniz. Pubg oyun konsolunu cep telefonlarınıza monte ettikten sonra tuş ayarlarını gözden geçirmelisiniz. Oyunu mobillerden verimli olarak oynayabilmek için oyunda nasıl hareket edilebildiğini, ekranda karşınıza çıkan tuşların ne tür fonksiyonları olduğunu iyice gözden geçirmelisiniz. Akıllı telefonlarınız ile Pubg oyun konsollarının uyumu nitelikli oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Mobil dünyasında keyifli bir oyun zamanı geçirmek için toptan Pubg oyun konsollarından yararlanabilirsiniz. Bu aparatlar, mobil üzerinden ateş etme ve tetikleme işlerinizi oturduğunuz yerden halletme imkanı sunacaktır sizlere. Aparatı telefonunuza takarak ateşleme gibi ayarları ekranın yukarısına doğru sabitleyebilirsiniz. Pek çok kişi tarafından kullanılan Pubg oyun konsolları ile oyun oynamanın zevkine varabilmek için, telefonlarınıza Google Play ya da App Store uygulamalarından PUBG mobil oyununu indirebilirsiniz. Bu oyunu bilgisayarlarında oynama şansı bulamayan kullanıcılar, cep telefonlarından rahatlıkla oynama imkanı bulabilirler. Pubg mobil oyununa dilerseniz arkadaşlarınızı da ekleyebilirsiniz. Oyun içerisindeki arkadaşlar panelinden 'ekle' seçeneğini tıklayarak arkadaş ekleme fonksiyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Kısa sürede büyük bir kullanıcı potansiyeli yakalayan Pubg oyun konsolları kullanıcılarına yeni içerikler sunmaya devam edeceğe benziyor. Toptan Pubg oyun aparatları ile;

  1. Knives Out
  2. Rules Of Survival
  3. PUBG Mobile
  4. Critical Op
  5. Fortnite gibi mobil oyunlarını oynayabilirsiniz.  

Özel paketler içinde gönderilen Pubg oyun konsollarını 4.5-6.5 inç cep telefonlarında kullanabilirsiniz. Paket içerisinde 2 tane ateş ve nişan tuşu, 2 adette analog bulunmaktadır. Cep telefonlarınıza aparatlarınızı taktıktan sonra menüden ayar bölümünü tıklayınız. İşlem ayarları kısmına giriniz ve kullanıcı tanımlı bir panel açınız. Tüm ayarlamalarınızı yaptıktan sonra, koltuğunuza uzanıp rahatça Pubg oyunu oynayabilirsiniz. Tüm özelliklerini öğrendiğiniz bu oyunda rakiplerinize karşı gerçek bir üstünlük elde edebilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle