Toptan Protein Tozu Ve Protein Tozu İmalatı

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan protein tozları sporla uğraşan bireylerin kullandıkları besin takviye ürünleridir. Toptan protein tozlarını çilek, çikolata, muz, vanilya aromalı olarak satın alabilirsiniz.

PROTEİN TOZU KULLANIMI

Su ya da süt ile birlikte tüketebileceğiniz protein tozları en önemli sporcu besinlerinden biridir. Sporcuların kendi spor performanslarını arttırmak için kullandıkları bu ürünler eksik gıda takviyelerinin tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Toptan protein tozları dövüş sporu yapanların, salon sporu yapanların, su sporu yapanların yararlandıkları gıda takviyesi ürünüdür. Tüm spor branşlarından insan bu ürünlerden kullanmaktadır. Protein tozu imalatında kaliteli aromaya sahip tozların üretilmesi ve bu tozların kutusunun albenili olması çok önemlidir. Yıllık satış rakamları oldukça yüksek olan toptan protein tozları, sporcuların günlük protein ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılamaktadır. Protein tozu imalatında 1 kiloluk, 2 buçuk kiloluk, 5 kiloluk paketler imal edilmektedir. Onları kutu halinde de satın alabilirsiniz.

PROTEİN TOZU KULLANMANIN FAYDALARI

Özellikle spor yapanların vücudu için gerekli bir ürün olan protein tozları egzersizden önce ve sonra kullanılabilmektedir. Spordaki hedefine daha çabuk ulaşmak isteyen kişiler beslenme rutinlerine mutlaka bu ürünleri de eklemeliler. Protein tozları sporcuların en temel ihtiyacıdır. İşe kaliteli nitelikte bir protein tozu almakla başlamalısınız. Protein tozlarının imalatında farklı aromalar kullanılmaktadır. Bir zamanlar tadı beğenilmemekteydi protein tozlarının. Farklı aromaların bu tozların imalatında kullanılmasıyla işin rengi değişmeye, tozun tadı beğenilmeye başladı. Protein tozu imalatında kurabiye aromalı ürünler de piyasaya sürülmektedir. Şimdilerde bu tozların tüketimi daha keyifli bir hal almıştır.

Protein tozu kullanmak ilk olarak kas kayıplarının yaşanmasını önlemektedir. Her gün belli miktarlarda aldığınız protein tozları gram olarak kullanılmaktadır. Bu oranın gram olarak karşılığı spor yapanlar için kilolarının iki katı kadar, spor yapmayanlar içinse kilolarıyla eş değer orandadır.

Protein tozların bir diğer faydası da, yeni kas dokusu oluşmasını sağlamak ve zarar gören kasların onarımını sağlamaktır. Yeteri kadar protein tozu kullanırsanız vücudunuzda yeni bir kas oluşumu olacaktır. Aksi halde vücudunuzda yeni bir kas oluşması mümkün değildir. Spordan önce ve sonra tüketmeniz gereken protein tozları spor hedeflerinize daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.