Toptan Prezervatif

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan prezervatif ürünlerinden sipariş vererek, cinsel yolla bulaşması muhtemel birçok hastalıktan ve istenmeyen gebelik durumlarından korunabilirsiniz. İnce, kalın ve tırtıklı yapılarda bulunan prezervatifler çeşitli boyutlarda ve şekillerde satışa sunulmaktadır.

PREZERVATİF GÜVENLİĞİ

Gebelikleri büyük ölçüde önleyen ve cinsel yolla geçen hastalıklardan bireyleri koruyan prezervatifler, cinsel ilişkiye giren bireylerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlarlar. Prezervatif kullanım sıklığını ne kadar çok arttırırsanız, endişelerinizden o kadar çabuk kurtulursunuz. Seks hayatına katkıda bulunan prezervatifler farklı özelliklerde bulunabilmektedir. Örneğin, tırtıklı ve ısıtan bir ürün kullanmak istiyorsanız, bu ürünün olağanüstü tahrik gücüne hazırlıklı olun. Ya da ince bir prezervatif kullanacaksanız, partnerinizle daha fazla yakınlaşabilirsiniz. Geciktirici prezervatifler ise, cinsel münasebetinizin uzamasını sağlayabilmektedir. Denemek istediğiniz prezervatife karar vererek siparişinizi hemen vermelisiniz.

Cinsel ilişki esnasında takılan prezervatifler, penis için kullanılan kauçuk bir kılıftır diyebiliriz. Eğer planlarınız arasında çocuk sahibi olmak yoksa, mutlaka prezervatif kullanımına geçmeniz gerekir. Güvenilir markalardaki prezervatiflerden alarak kendinizi ve partnerinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu ürünlerin kalitesiz olanlarının gebeliğe ve cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruma gücü oldukça düşüktür. Prezervatif türleri renk, aroma, kayganlık durumu, ebat gibi yönlerden değişkenlikler gösterebilmektedir. Bu anlamda ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak türde bir ürün seçmelisiniz.

Kauçuktan ya da lateksten üretilen prezervatiflere kimi insanın alerjisi bulunabilmektedir. Prezervatif kullanmadan önce bu ürünlere karşı alerjiniz olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz. Hatta partnerinizin de bu ürünlere karşı hassasiyetinin olup olmadığını sormalısınız. Alınan prezervatifler uygun ortamlarda ve koşullarda muhafaza edilmelidir. Onlardan üst düzeyde bir randıman sağlamak istiyorsanız, onları kutularında, kuru, serin ve ışık almayan bir yerde saklamalısınız.

Prezervatif seçiminde dikkat edilmesi gereken özellikler:

1. Prezervatifin boyutu: Çoğu erkek için standart boyut uygun olabilmektedir.

2. Prezervatifin şekli: Kimi ürünler sivri uçlu, kimisi ise yuvarlak bitişlidir.

3. Kalın prezervatifler: İlişki esnasında kullanılan kalın prezervatifler yırtılma riskine karşı üretilmektedir. İnce yapılı olanların yırtılma olasılığı yüksektir.

4. Aromalı prezervatifler: Değişik aromalardan oluşan bu tür prezervatifler yağlanma yapmazlar.

5. Renkli prezervatifler: Renkli bir prezervatif kullanmak isteyen kişiler bu ürünlerden satın alabilirler.

Çoğunlukla erkekler tarafından kullanılan prezervatifler, gebelikten korunmanın ve cinsel yolla bulaşma riski bulunan hastalıklardan korunmanın en güvenli yoludur. İnsanoğlu üreyen bir canlıdır. Bu sebeple, bu durumu kontrol altında tutmak özellikle çocuk istemeyen bireyler için çok önemlidir. Sağlığınızı riske atmadan korunmak için prezervatif kullanabilirsiniz. Doğum kontrol yöntemlerinden biri olarak görülen prezervatifler, kullanıcılarına kolay bir kullanım imkanı sağlamaktadır. 90'lı yılların başından bu yana giderek yaygınlaşmıştır prezervatif kullanımı. Doğru bir şekilde kullanımı sağlanmalıdır bu ürünlerin. Onları doğru boyutta seçmek, yırtmadan açmak, geç takmamak, doğru yerleştirmek çok önemlidir. Son kullanma tarihi geçmiş olan prezervatifleri asla kullanmamalısınız. Aile planlaması yaparken bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Prezervatifle işiniz bittikten sonra, onu düğüm yapıp çöp kutusuna atabilirsiniz.