Toptan Poşet

Toptan Poşet

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan poşet ürünlerimizden satın alarak kaliteyi ayağınıza ucuz bir şekilde getirebilirsiniz. Kullanışlı, işlevsel ve dayanıklı plastik poşet çeşitlerimiz sizleri beklemektedir.

HAYATIMIZI KOLAYLAŞTIRAN POŞETLER

Günlük yaşantımızda her yerde gördüğümüz, rastladığımız ve kullandığımız bir üründür poşetler. Evimizde, marketlerde, çarşıda, pazarda kullandığımız poşetler sayesinde her türlü yiyeceği ve eşyayı güvenle muhafaza edebiliriz. Görüldüğü üzere, poşet kullanım alanları oldukça geniştir. Poşetler daha birçok nesneyi koruma konusunda oldukça başarılıdır. Poşetlerde her türlü yiyecek ve eşya saklanabilir. Ancak kesici ve delici eşyalar hariç. Bu eşyalar poşete zarar verir. Ayrıca poşetlerde sakladığınız yiyeceklerin kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Evinizde fazla eşyalarınız varsa, onları da poşetlerde saklayabilir ve yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Eşyalarınız bu poşetlerde tozlanmadan güvenle korunabilir. Hem hafif, hem pratik, hem de fonksiyonel olan poşetler sayesinde hayatımız kolaylaşmaktadır. Hafif ama bir o kadar da taşıma kapasitesi güçlü olan poşetler tüketim toplumlarının bir sembolü olmaya başlamıştır. Poşet kullanımı hayatımızda kökleşmiş bir alışkanlık haline gelmiştir. Plastik poşetlerin kullanıldığı ilk market zinciri; Kroger'dir. Mağazaların ve marketlerin vazgeçilmez taşıma araçları olan poşetler hijyen kurallarına uygun olarak üretilmelidir. Bu poşetlerin kaliteli ve sağlam olması için de üretim aşamasında verimli formüller kullanılmalıdır. En fazla 2 yıl içinde doğada kaybolan plastik poşetler üretilebilir.

* Market poşetleri: Market poşetlerinin sağlamlığı ve dayanıklılığı önemli bir husustur. Çünkü bu ortamlarda poşetlere konulacak ürünler ağır ve poşetleri yıpratan türde ürünlerdir.

* Mağaza poşetleri: Mağaza poşetlerinin ebatı ve kapsamı geniş olmalıdır. Bu tür yerlerde bulunan ürünler daha geniş çaplı ürünlerdir.

* Baskılı Poşetler: Firmaların kullanmayı tercih ettiği poşet türüdür. Bu tür poşetler sayesinde firma kendi reklamını da yapabilmektedir. Baskılı poşetler sayesinde hem taşıma işlemi gerçekleştirilmekte hem de firmalar yapmış oldukları reklamlar sayesinde geniş kitlelere ulaşmaktadır.

POŞET İMALATI

Poşet yapımında kullanılan ham madde, polietilen denen petrol türevidir. Ayrıca atık plastik maddelerin tekrar kullanımından kazanılan maddeler de plastik poşet üretiminde değerlendirilmektedir. Plastik poşetler hayatımıza 1977 yılında girmiştir. O günden bu yana ciddi bir kullanım oranına sahiptir plastik poşetler. Plastik poşet imalatı 5 kademeden oluşmaktadır. İlk olarak plastik poşet makinelerinde hazırlanan ham maddenin karıştırma işlemi başlar. Daha sonra karıştırılan madde rulo haline getirilir. Meydana gelen rulo baskı makinesine iletilir ve baskısı tamamlanan poşetler kesilmeye başlar. Son şekli verilen plastik poşetlerden hatalı olanlar ayrıştırılır. Tekrar kazandırılmak üzere geri dönüşüme gönderilir.

Ülkemizdeki kullanımı bir hayli yaygın olan poşetler esneklikleri, hafiflikleri nedeniyle tüketicilerin elinden eksik olmamaktadır. Günlük yaşantımızda her alış veriş sonrası ihtiyaç duyarız poşetlere. Mağazalardan, dükkanlardan, eczaneden, marketten, pazar yerlerinden alış veriş yaparken farklı boyutlarda poşetlere ihtiyaç duyarız. Firmalar bu nedenle farklı ihtiyaçlara cevap verecek poşetler üretmektedir. Mini boydan battal boya kadar poşet alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Elden ele gezen poşetler kimi zaman firmaların reklamını yapan baskı ve logoları üzerilerinde taşıyabilmektedirler.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle