Toptan Portbebe

Portbebe her anneni ihtiyacı olan, bebekleri daha rahat taşımaya yarayan bir gereçtir. Bebekleri yatırmada ve uyutmada etkili olan bu ürünlere toptan portbebe fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Her annenin ihtiyacı olan Pukido markalı toptan portbebe ürünlerinin tamamı Miniorg üzerinden beğeninize sunuluyor. Çocuklarınızın en rahat edeceği farklı model ve renklerdeki portbebe ürünlerini seçerek bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile toptan portbebe ürünlerini satın alabilirsiniz.

Portbebe ürünleri, bebeklerin sırt üstü ve düz bir şekilde yatmasını sağlayan taşıyıcı ekipmanlardır. Genellikle 0-3 ay arası çocuklar için tercih edilir. Pusete ya da puset iskeletine benzer şekilde tasarlanır. İşlevsel olarak ana kucağı olarak bilinen ürünlere benzeseler de, görünüm olarak farklıdırlar. Pukido çocuk gereçleri tarafından üretilen bu ürünler, internet sitemizde toptan portbebe ürünleri arasında satılmaktadır. Portbebeler az yer kaplar ve kullanışlı ürünlerdir. Bebeklerin hava koşullarından korunmasını konforlu bir biçimde sağlar. Bebeklere sağladığı konfor ve güvene ek olarak annelere de pratik bir yardımcı olan portbebeler, yaşam kalitesini artıran bebek ürünlerindendir. Pukido çocuk gereçleri markasının ürettiği portbebeler, su geçirmeyen kumaştan üretilir. Bebeklerin cildine hiçbir zarar vermez. Kumaşın üretiminde sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmaz. Pukido portbebe ürünleri, sağlam ortopedik ve korunaklı üürnlerdir. Bebekelrin hassas cildini güneşten korumak için fermuarlı bölümleri bulunur. İç tasarımı tamamen yumuşak malzemelerden üretilmiştir.

Toptan Portbebe Özellikleri Nelerdir?

  • Portbebeler, bebeklerin içine konularak taşınmasını sağlar. Bu nedenle taşıma askıları ve tutma yerleri, elleri acıtmayacak şekilde ve sağlam olarak tasarlanmalıdır.
  • Toptan portbebe ürünleri üzerinde, bebeklere zarar verecek çıkıntı ve sivri yerler bulunmamalıdır. Bu ürünlerin etrafı süngerli çevrili olmalıdır ve ve bebekleri dış etkilerden koruyan modellerde olmalıdır.
  • Portbebe seçilirken mutlaka, bebeklere anne kucağını aratmayacak konfora sahip olmasına dikkat edilmelidir.
  • Toptan Portbebe ürünlerinin genelde üst kısmında bebeğin yüzünü koruyan tente veya şapkası bulunmaktadır. Bu şapka kısımlarının kolayca çıkarılıp takılan türden olanlarını tercih etmek gerekmektedir.
  • Katlanabilir portbebe modellerinde kilitlerin sağlam olmasına dikkat edilmelidir.
  • Fermuarlı üst kapağı açıldığında alt değiştirme ünitesi olarak da kullanılan portbebeler ev dışında çok amaçlı kullanımı ile annelere kolaylık sağlayacağından alınacak modelde bu özelliğine dikkat etmekte fayda bulunmaktadır.
  • İç yüzeyi pamuklu ve iç çarşafı makinede yıkanabilen modeller annelere kolaylık sağlayacaktır.
  • Alınacak toptan portbebe modellerinde dikkat edecek en önemli ve son özellik de maksimum taşıma kapasitesidir. Bebeklerin büyümesi göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır.
  • Toptan portbebe ürünleri mutlaka cepli ya da gözlü modellerden seçilmelidir. Bunun nedeni bebeğin ihtiyaçları için gerekli olan malzemelerin kolay taşınabilmesidir.

Toptan portbebe özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Pukido çocuk gereçleri arasında farklı özelliklere sahip toptan portbebe ürünleri yer alır. Pukido markalı toptan portbebe ürünleri ve daha fazlasına internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek en ucuz toptan portbebe ürünleri hakkında bilgi alabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. 

Miniorg.net sitemiz üzerinden bize ulaşarak ihtiyacınıza uygun portbebe ürünleri, modelleri ve renkleri hakkında bilgi alabilir, dilerseniz toptan olarak satın alabilirsiniz. Bütçenize ve kullanım amaçlarınıza uygun toptan portbebe ürünleri ve çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun portbebe modelleri için bizimle hemen iletişime geçin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 + six =