Toptan Plastik Sandalye

Toptan Plastik Sandalye

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan plastik sandalye ürünlerimizi sadece balkonda, bahçede değil, evinizin her alanında kullanabileceksiniz. Sağlam ve suya dayanıklı bir yapısı olan plastik sandalye çeşitlerimizden uzun yıllar faydalanabileceksiniz.

PLASTİK SANDALYE TAKIMLARI VE KULLANIM ALANLARI

Plastik sandalyeler her ne kadar bahçe ve balkonların vazgeçilmezi gibi görünseler de, aslında ev içinde her mekanda kullanılabilirler. Günümüzde şık tasarımlarla üretilen plastik sandalyeler, zarif takımlar halinde alıcısına sunulmaktadır. Plastik sandalyeler sudan etkilenmezler ve kolayca temizlenebilirler. Ayrıca plastik sandalyeleri iç içe geçirebilirsiniz ve yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Hafif yapılarıyla da kolayca taşınabilirler plastik sandalyeler. Renkli ve şık tasarımdaki plastik sandalyeler sizlere ekonomik fiyatlar da sunmaktadır. Renkli renkli, desen desen, cıvıl cıvıl plastik sandalyeler sayesinde ortamlarınıza renk katabilirsiniz.

Plastik sandalyeleri, dilerseniz salonlarınızda kullanabilirsiniz. Salonda kullanılmaya uygun olarak tasarlanmış plastik sandalyeler alışılmış çizgisinden farklı olarak üretilmiştir. Ağır mobilyalardan artık sıkıldıysanız, hafif özellikteki plastik sandalyelerimiz sizlere farklılığı yaşatacaktır. Üstelik plastik sandalyelerin kullanım alanları gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Plastik sandalyelerden mutfağınızda da yararlanabilirsiniz. Bu sandalyelerin yapımında moblen plastik kullanılmaktadır ve ayak kısımları metal ayaklarla desteklenmektedir. Bu standartlarda üretilen plastik sandalyeler daha sağlam bir yapıya sahiptir. En çok ilgi gören plastik sandalye renkleri ise şöyledir: Kırmızı, lila, ekru, yeşil, turuncu ve sarı.

PLASTİK SANDALYE SEÇİMİ

Her alanda kullanım kolaylığı sağlayan plastik sandalyeler ortamla uyumlu renklerde seçilmelidir. Hem evlerde, hem de toplu yaşam alanlarında kullanabileceğiniz plastik sandalyeler leke tutmayan, hafif özelliklerde bulunmalıdır. Plastik sandalyelerin sırtınızı dayadığınız bölümleri kırılgan yapıda olmamalıdır. Bu açıdan sıfır hatalı ve dayanıklı plastik sandalyeler almaya özen göstermelisiniz. Metal ayaklara sahip ya da koltuk tipi plastik sandalyeler kullanabilirsiniz. Bu sandalyeler oldukça sağlam yapıda üretilmektedir. Sandalyelerinizi seçerken, sandalyelerinizin hem estetik güzelliğine hem de rahatlığına dikkat etmelisiniz. Mobilyaların rahatlığı çok önemlidir. Ergonomik özelliği olan plastik sandalyelerden tercih etmelisiniz. Bir sandalyenin seçiminde dikkat edilmesi gereken ana kriterler sırasıyla şöyledir:

1. Sandalyenin sağlamlığı

2. Sandalyenin doğal ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olması

3. Ürünün estetik açıdan zenginliği

4. Sandalyenin sağladığı rahatlık

5. Sandalye ölçülerinin mekan ile olan uyumu

6. Sandalye tasarımının ortam ve diğer eşyalarla olan uyumu

7. Sandalye ayaklarının sağlamlığı

8. Üretici firmadan alınması gereken garanti belgesi

Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran plastik sandalyelere oturmayanınız yoktur. Ancak yeni nesil plastik sandalyeler daha modern ham maddeler kullanılarak imal edildiğinden, geriye yaslandığınızda sizde kırılacakmış hissi uyandırmamaktadır. Plastik sandalyeler malzeme ve kalınlık bakımından kaliteli bir imaj yaratmaktadır. Bu sandalyeleri mutfağınızda, salonunuzda, oturma odanızda, cafelerde, restoranlarda, balkon ve bahçelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnsan anatomisi düşünülerek tasarlanmış plastik sandalyeler sert, sağlam ve kalın modelleriyle rahatlık hissini yaşatmaya geliyor. Ameliyat ipliklerinde dahi kullanılan polipropilenden imal edilen plastik sandalyeler sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmemektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizlecenget cengiz
merhaba,sayfanızdaki 1 numaralı ürün kırmızı olan için fiyat alamk istiorum 200 adet için