Toptan Plastik Palet ve Plastik Palet İmalatı

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Müşterilerimizin plastik palet ihtiyacını biz karşılıyoruz.Bu palatler en ucuz fiyat garantisi ile bizde. Üretim ve tüketim ekonomisi arasında oldukça sağlam köprüler kuran firmamız her ihtiyaca uygun ürünleri ile sizleri memnun etmektedir.Plastik palet fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayınız.Sipariş ve Bilgi İçin Hemen Arayın : + 90 545 4795687

Stoklarımızda bulunan plastik paletlerimiz oldukça kullanışlıdır ve geri dönüşümü mümkündür. Bu ürünler en az maliyet ile üretilmiş olup, piyasaların ihtiyacını önemli ölçüde karşılamaktadır.29 TL'den başlayan fiyatlarımızı kaçırmayın.

Plastik Paletlerin Özellikleri                                                                                                              Bu paletler, oldukça hafif ve sağlamdır.Ayrıca, hijyen açısından da sağlıklı bir üründür.Bu paletlerin gözeneksiz bir yüzeyi vardır. Kokuları içine çekmez ve temizliği de çok kolaydır.                                                                                                                    Plastik Paletlerin İşletmenize Sağladığı Yararlar                                                                    -İş güvenliği ve iş sağlığı riskini  azaltır. Temizlenmesi kolay olduğu için hijyen sağlar.                                                                                                                                                             -    Hafif ürünler oldukları için , ürün tedariklerinizde sizleri ağırlık yönünden zorlamaz.                                                                                                                                                     -  2 ya da 4 yönlü giriş sistemi kurarak palet taşıma kolaylığı sunar.Lojistik alandaki işlerinizi de kolaylaştırır.

Plastik Palet Türleri                                                                                                                               110 x 120 cm plastik palet türleri vardır. Bu türdeki paletler , güneş görmeyen depolarda herzaman şeklini korur ve dayanıklıdır.Kızaklı ve kızaksız , üstü kapalı ve üstü delikli çeşitleri vardır. Bu ürünlerden istediğinizi seçip alabilirsiniz. Ürünlerimiz yüksek miktarda taşıma kapasitesine sahip olmakla beraber , kırılmaz ve çatlamaz özelliktedir. Poliüretan malzemelerden üretilmiştir. Plastik paletlerimizi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Buna ek olarak , paletlerimiz çeşitli ebatlardadır. 90 x 130 cm , 90 x 120 cm , 90 x 110 cm ,90 x 100 cm, 80x 120 cm, 80 x 130 cm , 80 x 110,100 cm, 100x100 cm  gibi ebatlarda plastik paletlerimiz satışa sunulmaktadır.Bu paletlerimizin hepsini hiçbir sorun çıkmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.Her türlü ihtiyacınızı düşündük ve sizlere farklı alternatif ürünler sunuyoruz.Özellikle bu plastik paletler ile endüstriyel alanlarda ve nakliyat alanlarında sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Sanayiye uygun nitelikteki bu paletler , birçok ürünün ambalajlanmasına ve taşınmasına büyük oranda hizmet eder.Sizler de ihtiyacınıza uygun ebatlarda plastik paletlerinizi belirleyin ve bu paletleri en hızlı şekilde sizlere gönderelim.Üstelik avantajlı fiyatlarımız ile cebinizde tasarruf sağlayın.Plastik palet ürünlerimiz 29 TL'den başlayan fırsatlar ile sizlerle.Hemen bize ulaşın ve bu indirim kampanyasından yararlanın.