Toptan Plastik Palet ve Plastik Palet İmalatı

Toptan Plastik Palet ve Plastik Palet İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Müşterilerimizin plastik palet ihtiyacını biz karşılıyoruz. Bu paletler en ucuz fiyat garantisi ile bizde. Üretim ve tüketim ekonomisi arasında oldukça sağlam köprüler kuran firmamız her ihtiyaca uygun ürünleri ile sizleri memnun etmektedir. Plastik palet fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayınız.

Stoklarımızda bulunan plastik paletlerimiz oldukça kullanışlıdır ve geri dönüşümü mümkündür. Bu ürünler en az maliyet ile üretilmiş olup, piyasaların ihtiyacını önemli ölçüde karşılamaktadır.

Plastik Paletlerin Özellikleri

Bu paletler oldukça hafif ve sağlamdır. Ayrıca, hijyen açısından da sağlıklı bir üründür. Plastik paletlerin gözeneksiz bir yüzeyi vardır. Kokuları içine çekmez ve temizliği de çok kolaydır.

Plastik Paletlerin İşletmenize Sağlayacağı Yararlar

- İş güvenliği ve iş sağlığı riskini azaltır. Temizlenmesi kolay olduğu için hijyen sağlar.

- Hafif ürünler oldukları için, ürün tedariklerinizde sizleri ağırlık yönünden zorlamaz.

- 2 ya da 4 yönlü giriş sistemi kurarak palet taşıma kolaylığı sunar. Lojistik alandaki işlerinizi de kolaylaştırır.

Plastik Palet Türleri

110 x 120 cm ebatında plastik palet türleri bulunmaktadır. Bu türdeki paletler, güneş görmeyen depolarda her zaman şeklini korur ve dayanıklıdır. Kızaklı ve kızaksız, üstü kapalı ve üstü delikli çeşitleri vardır. Bu ürünlerden istediğinizi seçip alabilirsiniz. Ürünlerimiz yüksek miktarda taşıma kapasitesine sahip olmakla beraber, kırılmaz ve çatlamaz özelliktedir. Poliüretan malzemelerden üretilmiştir. Plastik paletlerimizi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Buna ek olarak, paletlerimiz çeşitli ebatlarda üretilebilmektedir. 90 x 130 cm, 90 x 120 cm, 90 x 110 cm,90 x 100 cm, 80x 120 cm, 80 x 130 cm, 80 x 110, 100 cm, 100x100 cm  gibi ebatlarda plastik paletlerimiz satışa sunulmaktadır. Bu paletlerimizin hepsini hiçbir sorun çıkmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınızı düşündük ve sizlere farklı alternatif ürünler sunuyoruz. Özellikle plastik paletler endüstriyel alanlarda ve nakliyat alanlarında sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Sanayiye uygun nitelikteki bu paletler, birçok ürünün ambalajlanmasına ve taşınmasına büyük oranda hizmet eder. Sizler de ihtiyacınıza uygun ebatlarda plastik paletlerinizi belirleyin ve bu paletleri en hızlı şekilde sizlere gönderelim. Üstelik avantajlı fiyatlarımız ile cebinizde tasarruf sağlayın. Plastik palet ürünlerimiz en avantajlı toptan fiyatlarla karşınızda. Hemen bize ulaşın ve bu indirim kampanyasından yararlanın.

Plastik paletleri ortalama olarak 100-150 seyahat kullanabilirsiniz. Doğaya, çevreye saygılı ve uyumlu olarak üretilen plastik paletler, ahşap paletlere göre daha fazla kilo avantajına sahiptir. Plastik paletlerde ahşap paletlerin aksine, kıymık ve çivi tehlikesi de yoktur. Temizliği kolayca yapılabilen plastik paletlerde nem, bakteri veya mantar oluşmamaktadır. Plastik paletlerden tüm sektörler faydalanabilirler. Etkin bir şekilde depolanabilen plastik paletler, kara yolu, deniz yolu ve hava yolu taşımacılığında kullanılabilirler. Farklı ülkelere gerçekleştireceğiniz ürün dağıtım etkinliğinizde plastik paletlerden kullanabilirsiniz. Plastik paletler hafif yapıda olduklarından, nakliye masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Plastik paletlerinizi ne tür bir işte kullanacağınızı belirleyerek, kendiniz için en uygun paleti sipariş verebilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle