Toptan Plastik Konteyner ve Plastik Konteyner İmalatı

Toptan Plastik Konteyner ve Plastik Konteyner İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

İş yerlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz plastik konteynerler, her alanda sizlere büyük kolaylıklar sağlayacak. Kaliteli ürün yapımızla bu ürünleri sizlere sunuyoruz. Özel fiyat kampanyalarımızdan faydalanmak için hemen bizi arayınız.

Plastik konteynerler ile hiç sıkıntı yaşamadan ürünlerinizi dilediğiniz yere yükleyebilirsiniz. Tekerlek özelliği de olan bu ürünler ile ürününüzü forkliften de yardım alarak taşıyabilirsiniz. Plastik paletlerimiz oldukça sağlam yapılardadır. Yapımında polietilen kullanılmıştır.

Plastik konteynerlerin çevreye olumlu katkıları vardır. Cadde ve sokaklarımızın temizliği için bu plastik konteynerleri kullanabilirsiniz. Çöp toplama kapasitesi ile bu konteynerler sizlere daha temiz bir ortam sunar.

Şüphesiz, hiç kimse kirli bir ortamda yaşamak istemez. Konteynerler bu kirli ortamların oluşumunu engelleyen en büyük kurtarıcılardır.

PLASTİK KONTEYNERLERİN KALİTESİ

Alacağınız konteyner kaliteli bir malzemeden üretilmiş olmalıdır. Doğru malzemeden yapılmış konteynerler para israfınızı engeller. Böylelikle bu malzemeden daha çok verim alırsınız. Doğru malzemeden üretilmiş, doğru hacimdeki plastik konteynerler ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

PLASTİK KONTEYNERLERİN AVANTAJLARI

Yaşadığımız bu modern çağın bazı eksi yönleri mevcuttur. Ülkemizdeki insan sayısı her geçen gün artmakta ve daha fazla çöp ortaya çıkmaktadır. Bu olumsuz gelişmelerin önlenmesi için çözüm şart. Plastik konteynerler aslında sizin için bir çözümdür. Bu ürünler sayesinde çöpleriniz açıkta kalmaz ve kötü kokulara maruz kalmazsınız. Üstündeki kapak özelliği sizi bu kötü kokulardan korur. Aslında basit bir şeymiş gibi görünse de bu ürünler, insan hayatına ve sağlığına fayda sağlarlar. Koku önleyici özellikleri ile çevrede görülecek haşerelere de fırsat vermezler. Bu konteynerleri uygun bir yere yerleştirin ki, sonuç olumlu olsun. Konteynerlerin olmadığı yerlerde insanlar büyük ihtimalle çöplerini yerlere atacak ve etrafta kötü bir görüntü oluşacak. Bunun olmasını istemeyiz elbette. O yüzden, bilinçli insanlar olarak en kısa zamanda bu plastik konteynerlerden temin ediniz. Kokulardan, kötü görüntüden, sinek ve böceklerden kurtulunuz. Böylelikle ortada hiçbir sorun kalmasın. Sağlığınızı bu anlamda riske atmayın. Stoklarımızdan dilediğiniz renk ve ebatlarda plastik konteyner seçip hemen alabilirsiniz. Plastik konteynerler en uygun fiyat seçenekleriyle siz müşterilerimizi bekliyor. Hemen sipariş verin, sağlığınız beklemesin. Kazanan sağlığınız ve çevreniz olsun. Bir de cebiniz...

PLASTİK KONTEYNER İMALATI

Plastik konteynerlerin imalat aşamasında polietilen veya polipropilen kullanılmaktadır. Farklı taşıma kapasitelerine sahip olarak üretilen plastik konteynerler 100*120, 80*60, 80*120, 100*60 ebatlarında imal edilmektedir. Plastik konteynerler kapaklı ya da kapaksız olarak karşınıza çıkabilir. Hatta bazı modellerinin yanları açık veya kapalıdır. Plastik konteynerlerin pürüzsüz yüzeyleri, sivri olmayan köşeleri vardır. Bu anlamda plastik konteynerlerin iş güvenliğini arttırdığını söyleyebiliriz. Gıda sektörüne, tarım sektörüne, kimya sektörüne, elektrik-elektronik sektörüne ait birçok ürünü plastik konteynerler vasıtasıyla taşıyabilir, depolayabilirsiniz. Plastik konteynerlere takoz, kızak, tekerlek takıp değişik miktarlardaki yükü kolayca taşıyabilirsiniz. Yıkanabilme özelliğine sahip plastik konteynerleri hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede konteynerlerin üzerinde herhangi bir kir ya da mikrop barınamaz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleCEM ATILGAN
40..60..120..240..360..1100 LITRELIK PLASTIK KONTEYNER IHTIYACIM VAR 7X40 LIK KONTENER KADAR WATSABDAN GORUSELIM ..