Toptan Plastik Kasa ve Plastik Kasa İmalatı

Toptan Plastik Kasa ve Plastik Kasa İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Plastik kasa sektöründe de firmamızı en iyi ve en güvenilir marka haline getirdik. Plastik kasalara en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, ilk tercih etmeniz gereken yer burası. Tüm çalışanlarımız, kaliteli ürün ve hizmetimiz ile sizlere kesintisiz hizmetler sunmaktadır. Sizleri memnun edebilmek hem vizyonumuz, hem de misyonumuzdur. O halde, hemen bizi arayın ve geniş renk yelpazesine sahip en güzel plastik kasalar sizin olsun.

Plastik Kasaların Dayanıklılığı

Çok sayıda plastik tipi vardır. Kimi bir pamuk kadar yumuşakken, kimisi de bir demir kadar sağlamdır. Sıcak sularda eriyen plastikler vardır. Bazısı da alevlere bile dayanır. Bütün plastikler kimyacıların buluşudur. Plastiklerin yapıları çok ama çok basittir.

Plastik Kasa Türleri

Plastik kasalar sayesinde ürünler kolayca taşınır. Ayrıca bu kasalar stoklama işlemi için de kullanılır. Plastik kasalar sizlere birçok konuda etkili çözümler sunar. Örneğin, iş yerinizdeki ürünleri taşırken, saklarken ve teşhir ederken bu kasalar çok işinize yarar. Kullanım açısından da bir hayli rahattırlar. Sağlam yapılı ve uzun ömürlüdürler. İç içe geçebilirler. Hatta üst üste de yerleştirebilirsiniz. Bir de sanayi tipi plastik kasalar vardır. Bu kasaların el güvenliğiniz için tasarlanmış el korumalı tutanakları vardır. Böylece taşıma işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu kasaları üst üste koyabilirsiniz. Böylece az alanda çok fazla ürün muhafaza edilebilir. Diğer bir kasa türü ise, delikli plastik kasalardır. Farklı renk ve boyutları mevcuttur. Düz tabanlı oldukları için kolayca ürünlerinizi teşhir edebilirsiniz. Özellikle gıda satışının gerçekleştiği yerlerde çok fazla kullanılırlar.

Katlanabilir kasa türleri de bulunmaktadır. Katlanabilir özellikteki bu kasalar mağaza içlerinde ve depo gibi alanlarda ürün taşınmasını kolaylaştırırlar. Çok sayıda ürünlerinizi bu kasalar yardımıyla az bir alanda muhafaza edebilirsiniz. Katlanabilir olmaları, bu nedenle daha az yer işgal etmeleri bu durumun en iyi sebebidir. Ayrıca plastik kasalarımız son derece organik ürünlerden imal edilmektedir. Çevre dostu olan plastik kasalarımız, kesinlikle çevreye zarar vermez. Tam tersine elinizde bulunan ürünlerinizi koruyup, onları taşıyarak çevre dostu olduğunu herkese kanıtlar. Önemli diğer bir husus da plastik kasaların geri dönüşüme kazandırılabilir olmasıdır. Bu kasalarla işiniz bittiğinde, onları atmak yerine geri dönüşüm fikirleri yaratarak farklı amaçlar ile de kullanabilirsiniz. Örneğin, bu kasalar ile ev dekorasyonunuza bir şıklık katabilirsiniz. Evlerinizde bu kasaları masa, raf ya da dolap haline getirerek kullanabilirsiniz. Plastikler doğada bir atık olarak kalmasın. Bu fonksiyonel ürünü mutlaka değişik şekillerde değerlendirmek sizin elinizde.

Her Türlü Sektörün İhtiyacı Plastik Kasalar

Toptan plastik kasalar birçok ürün için uygundur. Süt ürünleri kasaları, et ve balık kasaları, meyve kasaları birer plastik kasa ürünüdür. Plastik kasaların dayanıklılıkları kanıtlanmıştır. Uzun yıllar boyunca hiç kırılmadan kalabilirler. Plastik kasaların içinde nem oluşmaz. Kolayca temizlenebilirler. Hafif oldukları için kolayca taşınırlar ve taşınan ürünler bu sayede zarar görmezler. Bu yüzden plastik kasa kullanmak her zaman avantajlıdır. Daha çok taşıma amacıyla kullanılan plastik kasalar hijyenik olmalıdır. Geniş ürün yelpazesine sahip bir çok kuruluş plastik kasaları depolama ve taşıma amaçlı kullanmaktadırlar.

Günümüzde de bir çok ürünün ham maddesi plastikten oluşmaktadır. Plastik ürünler kullanım amaçlarına göre farklı özellikler gösterebilir. Plastik ham maddeler hazırlanırken, kullanılacakları ortama göre birtakım katkı maddeleri ile beraber hazırlanırlar. Plastik ürünler doğada uzun süre kaybolmadıkları için, hatalı üretildiklerinde mutlaka geri dönüşüme kazandırılmalıdırlar. Plastik kasalar geri dönüştürülebilir oldukları için taşıma amacıyla çok fazla talep görmektedirler.

Plastik Kasa Ölçüleri

Plastik kasa ölçüleri, ürünler depolanırken ürünleri koyacağınız alandan daha fazla verim almak için önem taşımaktadır. Ölçüsü alınan plastik kasalar, otomasyon sistemi ile uyum içerisinde çalışır. Özellikle ticaretle uğraşan firmalar için belirli ölçülerde plastik kasa kullanımı çok önemlidir. Bilhassa gıda malzemelerinin taşınmasında kullanılan plastik kasalar oldukça temiz ve kullanışlı olarak üretilmektedirler. Uzun ömürlü plastik kasalar daha sonra tekrar kullanım imkanı verirler. Ekonomiye tekrar kazandırılabilirler. Böylelikle, kasa üretimi yapmak için daha az sayıda ağaç kesilmiş olur. Çevremizin ve doğamızın korunması açısından bu çok önemlidir.

Plastik Kasa Kullanım Alanları

Plastik kasalar birçok sektörde yaygın olarak kullanılır. Bu sektörler sırasıyla şöyledir; lojistik, tekstil, tarım, otomotiv, elektrik ve elektronik sektörleridir. Bu alanlarda kullanılacak malzemenin taşınması, depolanması ve istiflenmesi plastik kasalar sayesinde oldukça kolay olmaktadır. Plastik oldukça yüksek sıcaklıklarda eritilir ve çelik kalıpların içine dökülürler. Böylece kalıplar plastiğe kendi şeklini vermiş olur. Taşınacak, depolanacak ya da teşhir edilecek ürünlerin plastik kasalarla teması herhangi bir sorun yaratmayacaktır. Bu yüzden birçok gıda ürününü, meyve ve sebzeleri, deniz mamullerini ya da unlu mamulleri bu kasalarda taşıyabilir ya da depolayabilirsiniz. Plastik kasaların katlanabilme özelliği sayesinde yer tasarrufu sağlanabilmektedir. Plastik kasaların boyutları çok çeşitlidir. 30x50, 40x60, 40x40, 30x40, 40x80 gibi ebatları bulunmaktadır. Bu kasalar tekstil ürünlerinin depolanmasında ve taşınmasında, et ve tavuk ürünlerinin depolanmasında, mermer sanayinde ürünlerin depolanması ve taşınmasında, sebze ve meyve ürünlerinin üretiminde, depolanmasında hatta taşınmasında kullanılırlar.

Kasa kullanımı söz konusu olunca ilk tercih olarak plastik kasalar seçilmektedir. Plastik kasalar birçok sektörün demirbaşıdır. Çok sayıda sektörün ürünü plastik kasalar sayesinde taşınır, depolanır. Her türlü sektörün plastik kasaya ihtiyacı vardır. Plastik kasalar kullanım amacına uygun olarak üretilebilir. Hafif yapıları olan plastik kasalar, nakliye sırasında artı bir yük oluşturmadıklarından firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. İç içe geçebilen plastik kasalar, birçok firmanın nakliye masrafını azaltmaktadır. Üstelik plastik kasaları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Plastik kasa kullanımıyla iş yerinize bir düzen getirebilirsiniz. Mağazanızdaki birçok ürünü temiz ve düzenli bir şekilde plastik kasalarda teşhir edebilirsiniz. Ayrıca birçok ürün plastik kasaların içerisinde güvenle saklanabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleSÜLeyman
Fiyatinekadar elmakasalarinin