Toptan Pizza Tavası Ve Pizza Tavası İmalatı

Toptan Pizza Tavası Ve Pizza Tavası İmalatı

Endüstriyel Tepsi
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Çekmeköy/Istanbul

+90 532 156 36 10 - tepsi@miniorg.net


Talep Formu:
Endüstriyel Tepsi
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Çekmeköy/Istanbul

+90 532 156 36 10 - tepsi@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan pizza tavası ürünlerinden sipariş vererek, kendiniz ve aileniz için bol malzemeli pizzalar yapabilirsiniz. Pizza yapmanın en kolay yoluna bu tavalardan satın alarak ulaşabilirsiniz.

PİZZA TAVASI NASIL KULLANILIR?

Toptan pizza tavaları uzun ve verimli bir kullanım ömrüne sahiptir. Yapışmayan bir yüzeye ve geniş pişirme gövdesine sahip olan pizza tavaları ile farklı pişirme seçeneklerine de sahip olabilirsiniz. Örneğin, bu tavalarda bir yandan lezzetli pizzalar pişirebilir, bir yandan da mısır patlatabilir ya da sabah kahvaltınız için  harika bir krep hazırlayabilirsiniz. Toptan pizza tavası imalatı ile ürünlere yüksek temperli kırılmaz cam kapak eklenmektedir. Ayrıca bu tavaların el yakmayan sapları ile mutfaklarınızda portatif bir kullanım sağlayabilirsiniz. Pizza tavası imalatı ile yüksek enerji tasarruflu pizza tavaları imal edilmektedir. Gömülü rezistansa sahip pizza tavaları hızlı şekilde pizza pişirme olanağı sağlamaktadır. Pizza tavalarının tüm yüzeyine eşit ısı dağılımı sağlanmakta ve bu tavalarda pişen pizzaların tadına doyum olmamaktadır. Elektrikli pizza tavalarında cam kapak, taşıma kolları, termostatlı güç kablosu, kontrol lambası gibi ürün özellikleri bulunmaktadır. Pizza tavalarının kullanımı oldukça kolaydır. Bu tavalardan yararlanmak için sıcaklık ayar düğmesini açmanız yeterli olacaktır. Tavanızdaki yiyecek hangi sıcaklığa gerek duyuyorsa, tavanın sıcaklığını o dereceye ayarlamalısınız. Kontrol lambası yanan pizza tavasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pizza tavasını ilk kullandığınızda oluşacak koku sizi tedirgin etmesin. Daha sonraki kullanımlarda bu kokunun gideceğini asla unutmayınız. Toptan pizza tavası imalatıyla piyasaya kazandırılan tavaların yüzeyleri yapışmaz teflon olduğundan, bu ürünleri dikkatli kullanmakta her zaman fayda vardır. Örneğin, bu tavalar üzerinde ısıya dayanıklı plastik kaşık ya da tahta kaşık kullanmanızda fayda vardır. Her kullanımdan sonra pizza tavasını nemli bir bezle silmeniz gerekebilir. Temizlik için tavayı aşındırabilecek materyaller asla kullanmayınız. Elektrikli pizza tavaları mutfaklarınızdaki en büyük yardımcınız olacaktır. Onu kullanırken kablosunun kıvrılmamasına ve hasar görmemesine dikkat etmelisiniz. Elektrikli pizza tavasını kullanırken prizdeki elektriğin 230V olmasına dikkat ediniz. Tavanız pişirme sonrası sıcak olacağından, onu sıcak halde suyun altına tutmamaya özen göstermelisiniz. Bu ürünlerden uzun ve verimli bir kullanım sağlamak için size sunulan kullanım talimatlarına mutlaka riayet etmelisiniz.

Geniş pişirme yüzeyine sahip olan pizza tavaları, tüm yüzeye eşit ısı dağılımı sağladığından, ürün içinde birbirinden lezzetli yemekler dahi pişirebilirsiniz. Yapışmaz yüzeyi ile gönüllerde taht kuran pizza tavaları, farklı pişirme seçeneklerine uygun olarak üretilmektedir. Tava içerisinde pişen pizzalar, tavadan alınarak başka bir tabak üzerinde dilimlenmelidir. Tavanıza keskin aletlerle müdahale etmemelisiniz. Yoksa pizza tavasının kaplaması zarar görebilir. Pizza tavasıyla işiniz bittikten sonra onun bakımını büyük bir özenle yapmalısınız. Tavanızda çıkmayan yemek kalıntıları varsa, tava içerisine bir miktar su koyun ve tavanızı çalıştırın. Yumuşayan kalıntılar tavadan daha kolay çıkacaktır. Pizza tavanızın kapağını yine aynı hassasiyetle temizlemelisiniz. Bunun için az miktar deterjan ve bir adet yumuşak sünger yeterli olacaktır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle