Toptan Pilates Topu Ve Pilates Topu İmalatı

Toptan Pilates Topu Ve Pilates Topu İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan pilates toplarının kullanımıyla daha fazla kas aktif hale getirilir ve bunun sonucunda daha fazla kalori yakılmış olur. Pilates topları sayesinde zor çalışan sırt ve karın kasları dahi rahatlıkla çalışmaya başlayacak, vücudunuz çok daha dayanıklı hale gelecek.

PİLATES TOPU NASIL KULLANILIR?

Madem ki pilates yapmaya karar verdiniz, vücudunuza doğru bir duruş kazandırmak ve vücudunuzu forma sokmak istediniz, o halde bu sporu destekleyen ürünlerden mutlaka temin etmelisiniz. Bu destekleyici ürünlerin başında pilates topları gelmektedir. Toptan pilates toplarından kendinize uygun olanı seçerek daha mutlu ve eğlenceli bir spor seansına hazırlanabilirsiniz. Pilates toplarının üzerinde dengede durmaya çalışarak, vücudunuzdaki birçok kası harekete geçirebilirsiniz. Yalnız bu topun boyunuzla orantılı olmasına dikkat etmelisiniz. Toptan pilates topları ile birçok hareketi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hatta onları kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren bedeninizin rahatladığını hissedebileceksiniz.

Son zamanlarda popülaritesini artıran sporlardan biridir pilates. Ve bu sporda kullanılan pilates toplarıyla sadece spor salonlarında değil, evlerinizde de birçok hareketi deneyebilirsiniz. Pilates toplarının imalatı ile farklı renklerde toplar üretilmiştir. Bu toplar farklı boylarda bulunmaktadır. Toptan pilates toplarından satın alırken onların patlamama özelliğine dikkat etmelisiniz. Pilates topu imalatında topun sağlamlığı, patlamayacak özellikte olması çok önemlidir. Bu sebeple onları satın alırken garanti koşullarına önem vermelisiniz. Pilates topunun boyunuzla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu nedenle topun üzerine oturmalı ve uygun ölçüyü yakalayabilmelisiniz. Pilates toplarının imalatı ile toplara farklı ebatlar kazandırılmaktadır. Bu ebatlar şu şekilde belirlenmiştir:

  • 150 cm ile 165 cm aralığında boy uzunluğuna sahipseniz ideal pilates topu büyüklüğü 55 cm olmalıdır.
  • 165 cm ile 180 cm aralığında bir boy uzunluğuna sahipseniz ideal pilates topu büyüklüğü 65 cm olmalıdır.
  • 180 cm ile 190 cm aralığında bir boy uzunluğuna sahipseniz ideal pilates topu büyüklüğü 75 cm olmalıdır.

Toptan pilates topları kendi pompasıyla beraber satışa sunulmaktadır. Pilates topunu şişirirken onu çok fazla gergin tutmamaya özen göstermelisiniz. Üzerine oturduğunuz zaman topunuz hafif içe doğru çukurlaşmalıdır. Pilates toplarıyla çalışmaya başlamadan önce dengenizi kontrol etmeli ve egzersize basit hareketlerle başlamalısınız. Pilates topu imalatıyla, bu toplara delinmeye karşı dayanıklılık özelliği kazandırılmıştır. Pilates topları zaman içinde denge topları, fitness topları, sağlık topları, terapi topları gibi isimlerle de anılmıştır. Pilates topunun doğru seçilmesi ile spor performansınız artacak ve sakatlanma riskiniz azalacaktır.

Sürekli stres altında olan, hareketsiz kalan bireylerin hücreleri çabuk yaşlanmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için pilates sporu ısrarla tavsiye edilmektedir. Vücudun daha esnek ve sağlıklı bir forma kavuşmasını sağlayan pilates sporu, spor esnasında kullanılan ekipmanlarla daha etkili bir hal almaktadır. Örneğin, bir pilates topunu kas kütlelerini arttırmak, cardiyovasküler sistemi geliştirmek ya da bel, sırt, karın kaslarını çalıştırmak için kullanabilirsiniz. Pilates toplarını diğer spor ekipmanları gibi vücudunuzu tanıyarak seçmelisiniz. Doğru boyda seçilen pilates topları sakatlanma riskini de azaltmaktadır. Spor salonlarında çokça gördüğümüz pilates topları vücudumuzdaki birçok kası aktif hale getirmektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle