Toptan Pilates Bandı Ve Pilates Bandı İmalatı

Toptan Pilates Bandı Ve Pilates Bandı İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan pilates bandı ürünlerinden satın alarak vücudunuza hak ettiği ihtimamı gösterebilirsiniz. Pilates bantlarıyla yapacağınız hareketler kaslarınızı güçlendirecek ve vücut direncinizi arttıracaktır. Daha sıkı, daha esnek ve daha güçlü bir vücuda kavuşmada etkili sonuçlar sağlayan toptan pilates bantlarından mutlaka kullanmalısınız. 

DOĞRU PİLATES BANDI NASIL SEÇİLİR?

Birçok spor merkezinde kullanılan pilates bantları vücuda esneklik, denge ve kuvvet kazandırmaktadır. Pilates bantlarının kullanımı sayesinde vücuttaki ağrılar da büyük oranda azalmaktadır. Pilates bantlarının imalatı son derece düşük maliyetlidir. Ayrıca bu ürünler portatif ve çok yönlü ürünlerdir. Pilates bantları farklı renklerde bulunabilmektedir. Her rengin direnç faktörü birbirinden farklıdır. Ten renginde, sarı, yeşil, mavi, siyah, gümüş ve altın renklerinde pilates bantları bulunmaktadır. Her bandın direnç miktarı değişiklik göstermektedir. Örneğin, ten renginde ve sarı renkte bulunan bantlar rehabilitasyon amacıyla kullanılmaktadır. Bayanlar ise, koruyucu egzersiz seanslarında kırmızı ve yeşil pilates bantlarından kullanmaktadır. Erkekler daha çok mavi ve yeşil pilates bantlarından yararlanmaktadır. Daha sonra da siyah banda geçiş yapabilmektedirler. Rekabet içeren sporla uğraşan bireyler ise, gümüş ve altın renginde bulunan bantlardan yararlanırlar.

Toptan pilates bantları pilates sporunun en önemli malzemelerindendir. Mümkün olduğunca bu konuda doğru seçimler yapmalı ve yaralanmalara sebebiyet vermemelisiniz. Çünkü yanlış bant seçimi ile kas ve iskeletlerde yaralanmalar meydan gelebilir, zorlamalar sonucunda kaslarınızda yırtılmalar oluşabilir. Pilates bantlarının imalatı ile ürüne farklı direnç özellikleri kazandırılmaktadır. Bu sebeple bayanlar düşük dirençli bantlardan, erkekler ise yüksek dirençli bantlardan seçmelidir.

Pilates bantlarıyla yapılan egzersizler ile duruş bozuklukları büyük ölçüde düzeltilmektedir. Eğer masa başında sürekli çalışmak zorunda kalan bir bireyseniz bu bantların da yardımıyla doğru egzersizler yaparak, duruş bozukluklarınızı düzeltebilirsiniz ve sırt ya da bel ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Pilates bantlarının imalatında elastiki kauçuk malzemeler kullanılmaktadır. Ve pilates bantlarının imalatı ile bantlara farklı direnç özellikleri kazandırılmaktadır. Hafif dirençli bantlardan kullanmak için sarı ve tonlarında bulunan ürünlerden satın almalısınız. En yüksek dirençli bant rengi ise siyahtır. Özellikle kol kaslarınızın çalışmasını sağlayan pilates bantlarını farklı vücut hareketlerinde de kullanabilirsiniz. Bu ürünleri basen ve kalçaların çalışmasında, omuzların çalışmasında, pazı geliştirmede ve birçok bacak hareketinde kullanabilirsiniz.

Renklerine göre sertlik dereceleri değişen pilates bantları, farklı egzersiz hareketleri sırasında kullanılabilir. Örneğin, bacak egzersizlerinde pilates bantlarından faydalanabilirsiniz. Kavrama kolaylığına ve boya uygun olarak seçilen pilates bantlarıyla birçok fonksiyonel çalışmayı gerçekleştirebilirsiniz. Fitness salonlarında çokça kullanılan pilates bantları, fizyoterapi merkezlerinin bölümlerinde omuz, boyun, kol, el bilekleri, kalça, bel gibi bölgelerin çalıştırılması için de kullanılmaktadır. Pilates bantlarını ağır kiloların altına girmeden, direnç antrenmanlarında kullanabilirsiniz. Onlar sayesinde hareket açılarınızı ayarlayabilir ve hareketlerinizin kontrolünü elinize alabilirsiniz. Birçok spor aletine oranla daha ekonomiktir pilates bantları. Kaliteli niteliği olan pilates bantları ile tüm vücut kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle