Toptan Pike Takımı Ve Pike Takımı İmalatı

Toptan Pike Takımı Ve Pike Takımı İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan pike takımlarından tek kişilik veya çift kişilik yataklara uygun modelleri inceleyebilir, farklı dokularda ve renklerde bulunan pike takımlarından satın alabilirsiniz.

PİKE TAKIMLARI

Yatak odası tekstilinin en önemli ürünlerinden biri olan pike takımları kabartmalı kalın kumaşlardan oluşmaktadır. Yatak örtüsü olarak işlev gören bu ürünler çift kişilik ve tek kişilik olarak satışa sunulmaktadır. Pike takımının içinde pike kumaştan imal edilmiş yatak örtüsü, yastık kılıfı ve bir de çarşaf bulunmaktadır. Bazı pike takımlarında dekoratif süs yastıkları takım içerisine eklenmektedir. Şık bir pike takımı ile yatak odası dekorasyonunuzu daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Toptan pike takımları arasında çeyizlik için hazırlanmış takımlar da bulunmaktadır. Yeni gelin evleri için çeyizlik pike takımlarından sipariş verebilirsiniz. Tek kişilik pike takımlarının içerisinde bir adet yastık kılıfı, tek kişilik bir adet çarşaf ve yatak örtüsü bulunur. Tek kişilik bu takımları çocuklarınızın odalarında kullanabilirsiniz. Çocuklar için hazırlanmış pike takımları çizgi film karakterlerinden oluşabilir. Yetişkinler içinse, daha sade ve düz modeller tasarlanmaktadır. Pike takımı imalatı ile 160x200 cm ölçülerinde tek kişilik takımlar üretilmektedir. Çift kişilik yataklarda, çift kişilik olarak imal edilmiş pike takımlarından kullanabilirsiniz. Kendi yatak odası takımınızı çift kişilik pikeler ile oluşturabilirsiniz. Toptan pike takımları ağır ve kaliteli kumaşlardan imal edilmektedir. Bu sebeple, bu tarz ürünler yatak odalarında bir ayrıcalık oluştururlar. Almayı düşündüğünüz pike takımının yatak odanızdaki dekorasyon ile uyumlu renklerde olmasına özen göstermelisiniz. Pike takımı imalatı ile her bütçeye uygun ürünler hazırlanmaktadır. Pike takımları yataklar ile doğrudan ilişkili olduğundan bu ürünlerin doğru seçilmesi gerekmektedir. Uyku kalitesi üzerinde etkili olan pikeler;

* Doğru ve kaliteli kumaşlardan oluşmalıdır.

* Yüzümüz ve cildimiz ile doğrudan temas ettikleri için %100 pamuklu kumaşlardan üretilmiş olmalıdır.

* Yaz aylarında sıklıkla kullanılan pike takımları terletmeyen kumaş yapısına sahip olmalıdır.

Toptan pike takımı imalatı ile birbirinden güzel, birbirinden şık takımlar üretilmektedir. Siz de bu ürünler arasından kullanım amacınıza uygun olarak seçimler yapabilirsiniz. Bunu yaparken pike takımının kumaşına ve özelliklerine dikkat etmelisiniz.

Pike takımlarının kişiye sağladığı bazı avantajlar vardır. Örneğin, farklı bir kumaş yapısına sahip olan pike takımları, pike kullanan kişiyi her zaman serin tutar ve rahat ettirir. Pike takımlarının yapısı sayesinde kişi uykusunda terlemez ve bu sayede kişinin uyku kalitesi bozulmaz. Yatak örtüsü konusunda ayrıcalık oluşturan pike takımları, kullanılacak yatağın ölçüsüne uygun olarak seçilmelidir. Pike takımlarının kullanımı oldukça pratiktir ve kolayca temizlenebilir bu takımlar. Yaz aylarının bir ürünü olan pike takımları kaliteli kumaşlardan üretilerek, uyku kalitesinin artmasını sağlamaktadır. Uyku setleri arasında sıkça tercih edilen pikeler, yatak odasında kullanılmak için tasarlanmış bir üründür. Fazla yer kaplamayan pike takımları, dolabınızda da fazla yer işgal etmeyecektir.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle