Toptan Peluş Oyuncak ve Peluş Oyuncak İmalatı

Peluş Oyuncak
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
+90 545 479 56 87 - pelus-oyuncak@miniorg.net


İletişim Formu:
Peluş Oyuncak
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
+90 545 479 56 87 - pelus-oyuncak@miniorg.net

Toptan peluş oyuncak imalatı yapan firmamız, kaliteli üretimi ve bol çeşidi ile hizmet vermektedir. Toptan peluş ayıcık ve diğer modellerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Peluş oyuncak çeşitlerinde Avrupa standartlarına uygun üretim ile tüm ihtiyaçlarınıza çevap verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Toptan Peluş Oyuncak Aşağıdaki Testlere Girebilir:

Keskin uç ve keskin kenar kontrolü

Küçük parçalarda çekme testi

Dikiş yerlerinde çekme testi

Peluş oyuncak için dolgu kontrolü

Metal algılama testi

Küçük parça kontrolü

İşçilik kontrolü

Ürünün fonksiyon/performans testi

Uzaktan kumandalı oyuncaklar için çalışma mesafesi kontrolü

Elektronik oyuncaklar için frekans kontrolü

Ahşap oyuncaklar için nem testi

Ayrıca, her geçen gün artan ihracatımız ile imalat sevdamız katlanarak büyümektedir. Kalite- fiyat dengesini kurarak olabilecek en uygun fiyat politikası ile rekabet dengesini kurmaktayız. Peluş imalatında, eleştirilere açık önce insan sonra kazanç vizyonu ile işimizi geliştirerek, iş aşkımızı büyütmeye devam ediyoruz.

Geniş ürün yelpazemizin içerisinde her boy rengarenk peluş çeşitleri, kız-erkek oyuncak grupları, kumandalı arabalar, bebek çeşitleri, koleksiyon metal arabalar, çek bırak metal arabalar, lisanslı peluş grupları ve lisanslı diğer gruplar, grup oyunları, okey, tavla, oyun kağıtları, pilli oyuncaklar ve sayamadığımız daha yüzlerce sürekli yenilenen çeşitlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Güvenilir Toptan Peluş Oyuncaklar

Güvenilirlik aldığınız peluş oyuncaklar söz konusu olduğunda en önemli parametrelerden biri. Yakın temas kurulan oyuncakların, çocuklarımızın sağlığına zarar vermemesi için üretiminde hassas olunmalı. Tüketicilerin de peluş oyuncak satın alırken bazı hususlara dikkat etmesi gerekiyor. Satın aldığınız ürünün yıkanabilir nitelikte olması, tüy dökmemesi, farklı yaş gruplarına özel olarak üretilmesi yani kalite standartlarını yakalamış ve bu alanda uzmanlaşmış olması, ebeveynler olarak dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan. Bu sebepten dolayı biz de imal edip satışını gerçekleştirdiğimiz peluş oyuncaklarımızı anne ve babaların güvenini kazanacak şekilde hazırlayıp minik bey ve hanımlar için en güvenilir hali ile satışa çıkarıyoruz. Ebeveynlerin oyuncak satın alırken, yırtılma ve kopma gibi sıkıntılar yaşamamak ve hem sağlıklı hem de dayanıklı peluş oyuncaklar tercih etmeleri gerekiyor.

Garantili Ürünler

Peluş oyuncaklarda aradığınız çizgi film ve animasyon film karakterlerini en sevimli halleri ile bulabileceğiniz ve güvenle hem çocuklarınıza hem sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerimizin arasında sadece çocuklar için değil, sevdikleriniz ve kendiniz için de sevdiğiniz karakter ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Neden Peluş Oyuncak?

Uzmanlar, çocukların oynamayı tercih ettiği oyuncakların, zekâ, merak alanı ve karakter gelişimi üzerinde önemli etkileri olduğunu belirtiyor ve çocuğun oynadığı oyuncağın anne ve babasına verdiği en önemli geri bildirim olduğuna dikkat çekiyorlar. Uzmanlara göre peluş hayvan oyuncakları, hislerin ön planda olduğu duygusal insan profiline destek sağlıyor. Bu tür oyuncaklarla oynayan çocukların ileride insanla etkileşimi yoğun olan bir karakter sergilemesi öngörülüyor.

PELUŞ OYUNCAK DÜNYASI VE EN RENKLİ KARAKTERLER

Her yaşın sevgilisidir peluş oyuncaklar. Kadifeden kaplı yüzeyleriyle yumuşacık bir yapıları vardır bu oyuncakların. Kız ve erkek çocukların severek oynadığı peluş oyuncaklar, kimi zaman yetişkinlerin bile içini ısıtmaktadır. Herkesin evinde en az bir tane peluş oyuncak ayısı vardır. Oyuncak sektörünün hızla gelişmesi oyuncak çeşidini artmış, peluş oyuncaklardaki ürün çeşitliliği de doğru orantılı olarak bir artış göstermiştir. Peluş oyuncaklarda genellikle hayvan figürleri kullanılmıştır. Zamanla çizgi film karakterlerinden oluşan peluş oyuncaklar da üretilmeye başlamıştır ve mağazalardaki yerlerini almıştır. Çocuklarınızın en iyi oyun arkadaşları olan peluşlar, özel günlerde sizlerin de imdadına yetişmektedir. Sevgililer gününde, doğum günlerinde, anneler gününde bir peluş oyuncak hediye edebilirsiniz sevdiklerinize. Disney kahramanları, şirinler, Tazmanya canavarı, kedi, kuzu gibi figürler çok popüler peluş oyuncaklar arasındadır. Üzerinde 'Seni Seviyorum' yazan peluş ayıcıklar da çok sevimli birer hediyelik olabilirler.

Toptan peluş oyuncak çeşitlerimiz ile çocuklarınız sıkı bir arkadaşlık kuracak ve en iyi oyun arkadaşlarıyla tanışacaklar. En kaliteli ve en cazip fiyatlı peluş oyuncaklar tarafımızdan sizlere sunulmaktadır. Birbirinden sevimli, birbirinden farklı peluş oyuncak figürlerimiz çocuklarınızın yaşlarına uygun kriterlerde üretilmiş ve satışa sunulmuştur.

OYUN ARKADAŞIM PELUŞ OYUNCAKLAR

Bir çocuğun giyiminine, kuşamına, beslenmesine, eğitimine verdiğiniz önemi onun oynayacağı, beraber zaman geçireceği oyuncağına da vermelisiniz. Çocuklar oyuncaklarıyla çok fazla zaman geçirirler. Bu yüzden onlarla yakın temas halindedirler. Bu gibi durumlarda oyuncağın kalitesi ve doğal bir yapıda olması çocuğunuzun sağlığı açısından oldukça önemlidir. Sadece maddi açıdan size uygun gelen oyuncakları satın almamalısınız. Kimyasal maddeler içeren, bakteri ve mikrop yuvası olan merdiven altı oyuncaklardan çocuğunuzu uzak tutmak sizlerin görevidir. Bu sebeple çocuğunuz için en iyi tercih organik peluş oyuncaklar olacaktır. Peluş oyuncaklar son derece güvenlidir. Çocuğunuzun ona olan ilgisi daha ilk anlarda kendini gösterecektir.

Resimli, figürlü, kimi zaman müzikli olan peluş oyuncaklar ile çocuğunuz dış dünyayı daha iyi algılayacak, renklerin ve şekillerin anlamını daha iyi analiz edecektir. Dış dünyayı algılama sürecinde peluş oyuncaklar çok iyi bir rehber olacaktır.

Peluş oyuncaklar kırılma riski taşımadıkları için son derece güvenilir oyuncaklardır. Erkek çocuklarını silah gibi şiddete teşvik edici oyuncaklardan peluşlar yardımıyla uzak tutabilirsiniz. Peluş bir çizgi film karakterini ona sunarak, çocuğunuzun neşeli zamanlar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için de çıngıraklı peluş oyuncaklar satın alabilirsiniz. Peluş oyuncaklar yumuşak ve güvenilir yapılarıyla bebeğinize asla bir zarar vermez. Hafif olan peluş oyuncaklar asla can yakmazlar. Kolayca temizlenebilen bir özellikleri vardır peluşların.

PELUŞ OYUNCAK SEÇİMİNDE DOĞRU ADIMLAR

Sevimlilikleriyle ve işlevsellikleriyle göz dolduran peluş oyuncaklar tüy dökmeyen kumaşlardan üretilmelidir. Yıkanabilir olmaları nedeniyle, kolayca temizlenebilirler. Peluş oyuncakların etiketinde bulunan açıklamaları dikkatle incelemelisiniz. Mutlaka güvenilir ürünlerden üretilmiş peluş oyuncaklardan tercih etmelisiniz. İnsan sağlığına dost yapısıyla tanınan peluş oyuncaklar çocuğunuzun yaşına, cinsiyetine uygun özelliklerde seçilmelidir.