Peluş Oyuncak
Seoliz Dijital Pazarlama
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
+90 545 479 56 87 - pelus-oyuncak@miniorg.net


İletişim Formu:
Peluş Oyuncak
Seoliz Dijital Pazarlama
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
+90 545 479 56 87 - pelus-oyuncak@miniorg.net

Toptan peluş oyuncak imalatı yapan firmamız, kaliteli üretimi ve bol çeşidi ile hizmet vermektedir. Toptan peluş ayıcık ve diğer modellerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Peluş oyuncak çeşitlerinde Avrupa standartlarına uygun üretim ile tüm ihtiyaçlarınıza çevap verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Toptan Peluş Oyuncak Aşağıdaki Testlere Girebilir:

Keskin uç ve keskin kenar kontrolü

Küçük parçalarda çekme testi

Dikiş yerlerinde çekme testi

Peluş oyuncak için dolgu kontrolü

Metal algılama testi

Küçük parça kontrolü

İşçilik kontrolü

Ürünün fonksiyon/performans testi

Uzaktan kumandalı oyuncaklar için çalışma mesafesi kontrolü

Elektronik oyuncaklar için frekans kontrolü

Ahşap oyuncaklar için nem testi

Ayrıca, her geçen gün artan ihracatımız ile imalat sevdamız katlanarak büyümektedir. Kalite- fiyat dengesini kurarak olabilecek en uygun fiyat politikası ile rekabet dengesini kurmaktayız. Peluş imalatında, eleştirilere açık önce insan sonra kazanç vizyonu ile işimizi geliştirerek, iş aşkımızı büyütmeye devam ediyoruz.

Geniş ürün yelpazemizin içerisinde her boy rengarenk peluş çeşitleri, kız-erkek oyuncak grupları, kumandalı arabalar, bebek çeşitleri, koleksiyon metal arabalar, çek bırak metal arabalar, lisanslı peluş grupları ve lisanslı diğer gruplar, grup oyunları, okey, tavla, oyun kağıtları, pilli oyuncaklar ve sayamadığımız daha yüzlerce sürekli yenilenen çeşitlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Güvenilir Toptan Peluş Oyuncaklar

Güvenilirlik aldığınız peluş oyuncaklar söz konusu olduğunda en önemli parametrelerden biri. Yakın temas kurulan oyuncakların, çocuklarımızın sağlığına zarar vermemesi için üretiminde hassas olunmalı. Tüketicilerin de peluş oyuncak satın alırken bazı hususlara dikkat etmesi gerekiyor. Satın aldığınız ürünün yıkanabilir nitelikte olması, tüy dökmemesi, farklı yaş gruplarına özel olarak üretilmesi yani kalite standartlarını yakalamış ve bu alanda uzmanlaşmış olması, ebeveynler olarak dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan. Bu sebepten dolayı biz de imal edip satışını gerçekleştirdiğimiz peluş oyuncaklarımızı anne ve babaların güvenini kazanacak şekilde hazırlayıp minik bey ve hanımlar için en güvenilir hali ile satışa çıkarıyoruz. Ebeveynlerin oyuncak satın alırken, yırtılma ve kopma gibi sıkıntılar yaşamamak ve hem sağlıklı hem de dayanıklı peluş oyuncaklar tercih etmeleri gerekiyor.

Garantili Ürünler

Peluş oyuncaklarda aradığınız çizgi film ve animasyon film karakterlerini en sevimli halleri ile bulabileceğiniz ve güvenle hem çocuklarınıza hem sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerimizin arasında sadece çocuklar için değil, sevdikleriniz ve kendiniz için de sevdiğiniz karakter ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Neden Peluş Oyuncak?

Uzmanlar, çocukların oynamayı tercih ettiği oyuncakların, zekâ, merak alanı ve karakter gelişimi üzerinde önemli etkileri olduğunu belirtiyor ve çocuğun oynadığı oyuncağın anne ve babasına verdiği en önemli geri bildirim olduğuna dikkat çekiyorlar. Uzmanlara göre peluş hayvan oyuncakları, hislerin ön planda olduğu duygusal insan profiline destek sağlıyor. Bu tür oyuncaklarla oynayan çocukların ileride insanla etkileşimi yoğun olan bir karakter sergilemesi öngörülüyor.