Toptan Peluş Oyuncak ve Peluş Oyuncak İmalatı

Toptan Peluş Oyuncak ve Peluş Oyuncak İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan peluş oyuncak imalatı yapan firmamız, kaliteli üretimi ve bol çeşidi ile hizmet vermektedir. Toptan peluş ayıcık ve diğer modellerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Peluş oyuncak çeşitlerinde Avrupa standartlarına uygun üretim ile tüm ihtiyaçlarınıza çevap verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Toptan Peluş Oyuncak Aşağıdaki Testlere Girebilir:

Keskin uç ve keskin kenar kontrolü

Küçük parçalarda çekme testi

Dikiş yerlerinde çekme testi

Peluş oyuncak için dolgu kontrolü

Metal algılama testi

Küçük parça kontrolü

İşçilik kontrolü

Ürünün fonksiyon/performans testi

Uzaktan kumandalı oyuncaklar için çalışma mesafesi kontrolü

Elektronik oyuncaklar için frekans kontrolü

Ahşap oyuncaklar için nem testi

Ayrıca, her geçen gün artan ihracatımız ile imalat sevdamız katlanarak büyümektedir. Kalite- fiyat dengesini kurarak olabilecek en uygun fiyat politikası ile rekabet dengesini kurmaktayız. Peluş imalatında, eleştirilere açık önce insan sonra kazanç vizyonu ile işimizi geliştirerek, iş aşkımızı büyütmeye devam ediyoruz.

Geniş ürün yelpazemizin içerisinde her boy rengarenk peluş çeşitleri, kız-erkek oyuncak grupları, kumandalı arabalar, bebek çeşitleri, koleksiyon metal arabalar, çek bırak metal arabalar, lisanslı peluş grupları ve lisanslı diğer gruplar, grup oyunları, okey, tavla, oyun kağıtları, pilli oyuncaklar ve sayamadığımız daha yüzlerce sürekli yenilenen çeşitlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Güvenilir Toptan Peluş Oyuncaklar

Güvenilirlik aldığınız peluş oyuncaklar söz konusu olduğunda en önemli parametrelerden biri. Yakın temas kurulan oyuncakların, çocuklarımızın sağlığına zarar vermemesi için üretiminde hassas olunmalı. Tüketicilerin de peluş oyuncak satın alırken bazı hususlara dikkat etmesi gerekiyor. Satın aldığınız ürünün yıkanabilir nitelikte olması, tüy dökmemesi, farklı yaş gruplarına özel olarak üretilmesi yani kalite standartlarını yakalamış ve bu alanda uzmanlaşmış olması, ebeveynler olarak dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan. Bu sebepten dolayı biz de imal edip satışını gerçekleştirdiğimiz peluş oyuncaklarımızı anne ve babaların güvenini kazanacak şekilde hazırlayıp minik bey ve hanımlar için en güvenilir hali ile satışa çıkarıyoruz. Ebeveynlerin oyuncak satın alırken, yırtılma ve kopma gibi sıkıntılar yaşamamak ve hem sağlıklı hem de dayanıklı peluş oyuncaklar tercih etmeleri gerekiyor.

Garantili Ürünler

Peluş oyuncaklarda aradığınız çizgi film ve animasyon film karakterlerini en sevimli halleri ile bulabileceğiniz ve güvenle hem çocuklarınıza hem sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerimizin arasında sadece çocuklar için değil, sevdikleriniz ve kendiniz için de sevdiğiniz karakter ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Neden Peluş Oyuncak?

Uzmanlar, çocukların oynamayı tercih ettiği oyuncakların, zekâ, merak alanı ve karakter gelişimi üzerinde önemli etkileri olduğunu belirtiyor ve çocuğun oynadığı oyuncağın anne ve babasına verdiği en önemli geri bildirim olduğuna dikkat çekiyorlar. Uzmanlara göre peluş hayvan oyuncakları, hislerin ön planda olduğu duygusal insan profiline destek sağlıyor. Bu tür oyuncaklarla oynayan çocukların ileride insanla etkileşimi yoğun olan bir karakter sergilemesi öngörülüyor.

PELUŞ OYUNCAK DÜNYASI VE EN RENKLİ KARAKTERLER

Her yaşın sevgilisidir peluş oyuncaklar. Kadifeden kaplı yüzeyleriyle yumuşacık bir yapıları vardır bu oyuncakların. Kız ve erkek çocukların severek oynadığı peluş oyuncaklar, kimi zaman yetişkinlerin bile içini ısıtmaktadır. Herkesin evinde en az bir tane peluş oyuncak ayısı vardır. Oyuncak sektörünün hızla gelişmesi oyuncak çeşidini artmış, peluş oyuncaklardaki ürün çeşitliliği de doğru orantılı olarak bir artış göstermiştir. Peluş oyuncaklarda genellikle hayvan figürleri kullanılmıştır. Zamanla çizgi film karakterlerinden oluşan peluş oyuncaklar da üretilmeye başlamıştır ve mağazalardaki yerlerini almıştır. Çocuklarınızın en iyi oyun arkadaşları olan peluşlar, özel günlerde sizlerin de imdadına yetişmektedir. Sevgililer gününde, doğum günlerinde, anneler gününde bir peluş oyuncak hediye edebilirsiniz sevdiklerinize. Disney kahramanları, şirinler, Tazmanya canavarı, kedi, kuzu gibi figürler çok popüler peluş oyuncaklar arasındadır. Üzerinde 'Seni Seviyorum' yazan peluş ayıcıklar da çok sevimli birer hediyelik olabilirler.

Toptan peluş oyuncak çeşitlerimiz ile çocuklarınız sıkı bir arkadaşlık kuracak ve en iyi oyun arkadaşlarıyla tanışacaklar. En kaliteli ve en cazip fiyatlı peluş oyuncaklar tarafımızdan sizlere sunulmaktadır. Birbirinden sevimli, birbirinden farklı peluş oyuncak figürlerimiz çocuklarınızın yaşlarına uygun kriterlerde üretilmiş ve satışa sunulmuştur.

OYUN ARKADAŞIM PELUŞ OYUNCAKLAR

Bir çocuğun giyiminine, kuşamına, beslenmesine, eğitimine verdiğiniz önemi onun oynayacağı, beraber zaman geçireceği oyuncağına da vermelisiniz. Çocuklar oyuncaklarıyla çok fazla zaman geçirirler. Bu yüzden onlarla yakın temas halindedirler. Bu gibi durumlarda oyuncağın kalitesi ve doğal bir yapıda olması çocuğunuzun sağlığı açısından oldukça önemlidir. Sadece maddi açıdan size uygun gelen oyuncakları satın almamalısınız. Kimyasal maddeler içeren, bakteri ve mikrop yuvası olan merdiven altı oyuncaklardan çocuğunuzu uzak tutmak sizlerin görevidir. Bu sebeple çocuğunuz için en iyi tercih organik peluş oyuncaklar olacaktır. Peluş oyuncaklar son derece güvenlidir. Çocuğunuzun ona olan ilgisi daha ilk anlarda kendini gösterecektir.

Resimli, figürlü, kimi zaman müzikli olan peluş oyuncaklar ile çocuğunuz dış dünyayı daha iyi algılayacak, renklerin ve şekillerin anlamını daha iyi analiz edecektir. Dış dünyayı algılama sürecinde peluş oyuncaklar çok iyi bir rehber olacaktır.

Peluş oyuncaklar kırılma riski taşımadıkları için son derece güvenilir oyuncaklardır. Erkek çocuklarını silah gibi şiddete teşvik edici oyuncaklardan peluşlar yardımıyla uzak tutabilirsiniz. Peluş bir çizgi film karakterini ona sunarak, çocuğunuzun neşeli zamanlar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için de çıngıraklı peluş oyuncaklar satın alabilirsiniz. Peluş oyuncaklar yumuşak ve güvenilir yapılarıyla bebeğinize asla bir zarar vermez. Hafif olan peluş oyuncaklar asla can yakmazlar. Kolayca temizlenebilen bir özellikleri vardır peluşların.

PELUŞ OYUNCAK SEÇİMİNDE DOĞRU ADIMLAR

Sevimlilikleriyle ve işlevsellikleriyle göz dolduran peluş oyuncaklar tüy dökmeyen kumaşlardan üretilmelidir. Yıkanabilir olmaları nedeniyle, kolayca temizlenebilirler. Peluş oyuncakların etiketinde bulunan açıklamaları dikkatle incelemelisiniz. Mutlaka güvenilir ürünlerden üretilmiş peluş oyuncaklardan tercih etmelisiniz. İnsan sağlığına dost yapısıyla tanınan peluş oyuncaklar çocuğunuzun yaşına, cinsiyetine uygun özelliklerde seçilmelidir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleAhmet atan
Değerli firma yöneticileri bizler Şanlıurfa nın Ceylanpınar ilçesinde turgut Özal mahallesi muhtarlığı olarak sosyal sorumluluk projesi başlattık ilçemizde bulunan mağdur ailelerimizin ve yetim çocuklarımızı sevindirmek adına sizlerden oyuncak talep ediyoruz bu kampanyamızda bizlere destek olursanız çok sevinirizGülnur Turan
Merhaba, küçük peluş ayı sipariş vermek istiyorumBurak Balcılar
Fiyat listesi alla istiyorumBurak Balcılar
Fiyat listesi alla istiyorumOkan cakmak
Toptan Pelus çeşidi alacamZafer
Toptan ayı ile ilgili bilgi istiyorum.Teşekkürler.Mehmet TAŞ
Ürün kataloğu ve fiyat listesi gonderebilirmisinizHadi el hage
I would like a personal design for twist brand in lebanonFerat aydinhan
Katalog ve fiyat listesi istiyorumBetül
Merhabalar modelleriniz dışında çalışıyormusunuz? Danışıp fiyat bilgisi almak istediğim Bi ürün varSema bayraktar
Mimari tasarımcıyım koltuk ğretimlerim için toptan peluş oyuncak temin etmemiz gerekiyor ulaşım sağlamanızı bekliyorımÜlker
2500-5000 adet özel tasarım bez, bebek ürettirmek istiyoruzMelih ASLIYÜKSEK
80-100 cm civarı peluş pug oyuncağı yaptırmak istiyorumElif güler
Internet üzerinden satışını yapmak istediğimiz büyük boy peluş oyuncaklar için üretim ve yapabileceginiz buyuklükleri hakkında bilgi almak istiyoruz en küçük 80 cm den başlayacak şekilde lÜnal
Peluş çesitleriHuseyin
Merhaba nakış firmasıyız nakış işleme işlerinize talibiz sizinle çalışmak isterizMehmetcan
Peluş oyuncakAdem Pinarbasi
Merhaba parfüm ve hediyelik eşya dükkanımda satmak için toptan peluş oyuncaklara ihtiyacım var. Resim ve fiyat listesi varsa göndrrirmisinizzeynep sakarya
restoranımız için 80 cm civarında peluş hayvanlara ihtiyacımız var. Sandalyelere oturtmayı planlıyoruz. Şimdilik 25 adet gibi düşünebilirsiniz.Sizden gelen yanıta göre;imalat süresi,fiyat vs. sayı şekillenecektir. Konu ile ilgili acil geri dönüşünüzü rica ederiz.Deniz Yildiz
Pelus oyuncak yaptirmak isterizZeynep Nur Yalçın
2 tane kedi yaptırmak istiyorum talep onay görürse fotoğraf atarımAdem Pinarbasi
Merhaba parfüm ve hediyelik eşya dükkanımda satmak için toptan peluş oyuncaklara ihtiyacım var. Resim ve fiyat listesi varsa göndrrirmisinizSami
Toptan yüklü almak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iyi günlerMustafa TUĞRUL
Merhaba elimde piyasada olmayan 6 adet figür üretim konusunda yardımcı olabilir misinizMustafa seyhan
Zeynep Yavuncu
merhaba, kendi belirledigimiz karakterin pelus oyuncak uretimini yaptirmak istiyoruz. Detaylari gorusmek icin geri donus yaparsaniz cok memnun olurum. TesekkurlerHÜSEYİN UÇAKCI
20 SANTİM BOYUNDA 1000 AD. PELUŞ OYUNCAK YAPTIRMAK İSTİYORUZFikriye Kansu
Merhabalar yöresel kıyafet giydirmek üzere 20-25cm boyunda ilk etapta 250 adet kız 250 adet erkek kıyafetsiz bebeğe ihtiyacımız var. Yardımcı olabilirmisiniz. Olabilirseniz fiyat ne olurzeynep yavuncu
merhaba min siparis miktarinizi ogrenebilirmiyim ve elimdeki bir karakterin uretimini istiyorum birim fiyat almam mumkunmu?Müzeyyen
Merhaba bir ürün tasarladım talep çok fazla sizinle görüşmek istiyorum ürünüm Türkiye’de tekKenan Özbek
Merhaba , Elimde Peluş bir figür var toptan olarak ürettirmek istiyorum adetli seri olarak planlıyorum ilk seri 10.000 adet düşünüyoruz. Fiyat teklifi ve detayları görüşmek için dönüş bekliyorumFerdi İyibekler
İyi günler toptan peluş oyuncak almak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirimkuroş iqbali
ürünleriz ve fitlarını bana whatsapp ile gönderebilirsinizmıBeyza
Merhaba fiyat almak istiyorumTenzile Eyigün
Hediye oyuncak yaptırmak istiyorum minimum kaç adet ve fiyat konusunda bilgilendirir misiniz teşekkürlerMert Özaydın
Merhaba, yeni bir çizgi film karakterimiz mevcut. Bu karakter için oyuncak üretmeyi istiyoruz. Bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?Doğuşhan Gökçe
Özel Üretim Peluş Oyuncak yaptırmak istiyorum. Minimum üretim adetleriniz neler ? Dönüşünüze müteakip görüşmek isterim.Yildiz
Dikimini yapmak istiyurum Ümraniye yardımcı olurmusunuzOsman Gürkaş
Çarşamba Türkiye’de olacağım, Beni arar mısınız lütfen.Evren Yazıcı
Özel tasarım peluş oyuncak yapabiliyor musunuz ?özgür
detaylı pelüş oyuncaklarını görebılecegınız fiyatınıda siteniz varmı?İzmir Tolga
Saygılar, Ekli linkte örneğini göreceğiniz mini su ayısı yumuşak oyuncaktan yaklaşık 1000 ≤ 1200 adet yaptırılacaktır. Model bire bir aynı renk ve malzemedendir. Boy, uzunluk azami 25 cm düşünülmektedir. Teslim tarihi kesin sipariş tarihinden itibaren 10 gündür. İlgilendiğiniz takdirde 0532 274 2430 nolu telefondan ya da izmir783@gmail.com ya da izmirtolga@beyin.co e-posta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarıma, izmir tolga ilgili link: https://www.amazon.com/dp/B06XKYHKW8/?tag=guide-gallery-01-20Onur Bayraktar
Merhaba, havhav.com.tr sitesinin yetkilisiyim 1200 den fazla elinizde olan pelus oyuncaklar hakkında görüşmek istiyorum. Ayrıca üretim hakkında görüsmek istiyorum.Aydin
Emojin ihtiyacimiz var vantuzlu kup hEMRAH BAYRAM
Merhaba Çalıştığımız bir marka için peluş oyuncak yaptırmak istiyoruz emrah.bayram@tamotomatik.com dan ulaşırsanız detayları konuşabiliriz iyi çalışmalarAbidin Doğuş Işık (Işık Parti Evi Salihli)
5 çeşit hayvan peluşundan 10 ar tane toplamda 50 adet almak istiyoruz. ölçü yaklaşık 15 cm. boyunda olucak. toptan satış bilgisi alabilir miyim?kdv dahil olsun lütfen..Abidin Doğuş Işık (Işık Parti Evi Salihli)
5 çeşit hayvan peluşundan 10 ar tane toplamda 50 adet almak istiyoruz. ölçü yaklaşık 15 cm. boyunda olucak. toptan satış bilgisi alabilir miyim?kdv dahil olsun lütfen..serkan
peluş ayı bılgı almakahmet aydoğdu
iyi günler ben çiçekçiyim.benim satabileceğim boylarına göre peluş fiatlarını alabilirmiyim.saygılar...nur selin
fiyat bilgisi istiyorumKenan üstün
Ayıcık ve peluş lar hakkında fiyat görsel ve boyut almak istiyorum