Toptan Peçetelik

Toptan Peçetelik

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan peçetelik modelleri her tarza ve sofraya uyum sağlayacak tasarımlarda bulunmaktadır. Ahşap peçetelik, ferforje peçetelik, metal peçetelik, bambu peçetelik, rulo peçetelik çeşitlerimize göz atabilir, kullanım alanlarınıza göre tercihler yapabilirsiniz. 

PEÇETELİK KULLANIMI

Yemek masalarının vazgeçilmezi olan peçetelerin şık peçeteliklerle kullanımı masaya hem şıklık hem de zariflik katar. Ufak bir detay gibi görünseler de, aslında masa tasarımında önemli bir yere sahiptir peçetelikler. Masada yerleşimi doğru olarak yapılan peçeteliklerin yemek masasına şıklık kattığı bir gerçektir. Böylece daha iyi organize edilmiş, özenli bir masada yemek yiyebilirsiniz. Geniş model seçeneğine sahip peçetelikler her tarza ve sofraya uygun olarak üretilmiştir. Örneğin, rulo peçetelikleri kağıt havlular için kullanabilirsiniz. Diğer peçetelik modelleri ise, servis peçetelerinin konulması için uygundur. Kutu şeklinde bulunan peçeteliklerden de yararlanabilirsiniz. Onların içerisine genellikle dikdörtgen şeklindeki peçeteleri yerleştirebilirsiniz.

Peçeteliklerin sofradaki yeri çok büyüktür. Son derece işlevsel olan peçetelikler, sofraların şıklık tamamlayıcılarıdır. Mesela gümüş bir kaşık çatal takımınız varsa, sofranızda gümüş bir peçetelik kullanabilirsiniz. Daha modern ya da spor tarzda bir kaşık çatal takımına sahipseniz, bambu ya da ahşap peçetelik modellerinden tercih edebilirsiniz. Resmiyetten uzak, daha sıcak ve eğlenceli bir masanız varsa, sevimli desenlerle süslenmiş ya da çiçek figürleriyle donatılmış peçeteliklere yönelebilirsiniz.

Kimi peçeteliklere peçetelerinizi ikiye katlayarak yerleştirirken, kimilerine de düz bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Peçetelik seçiminde bulunurken, peçeteliği nasıl sofralarda kullanacağınızı önceden düşünmeli ve seçiminizi ona göre yapmalısınız. Çünkü farklı model ve tasarımlarda üretilen peçetelikler, her masaya uygun olmayabilir. Plastik, seramik ve melamin peçetelik modelleri daha uygun bütçeli peçeteliklerdir. Alüminyum, ahşap, porselen, gümüş peçetelikler ise, fiyatı daha yukarıda olan peçetelik modelleridir. Bu seçenekler arasından bütçenize ve tarzınıza en uygun peçeteliği belirleyip satın alabilirsiniz. Dekoratif peçetelik modellerine göz gezdirebilir, farklı tasarımlardaki peçeteliklerin sahibi olabilirsiniz. Peçetelik seçiminizle masanızın havasını değiştirebileceğinizi unutmayın. Yaşam alanlarımızda kullandığımız peçetelerin etrafa saçılmaması için mutlaka peçetelik kullanılmalıdır. Peçetelikler sayesinde peçeteleriniz daha derli toplu dururlar. Büyük bir titizlikle tasarlanmış peçetelik modellerimize göz atmanın şimdi tam sırası.

Peçetelikler peçetelerin sofralardaki sunumuna farklılık ve şıklık katmaktadır. Kişisel olarak kullanılan peçetelikler kadar, farklı yaşam alanlarında kullanılabilen peçetelikler de üretilmektedir. Birbirinden güzel ve kullanışlı peçeteliklerle sofralarınıza hijyenin temellerini atabilirsiniz. Cafelerde, restoranlarda, mutfaklarda masaların temel unsuru sayılan peçetelikler, bu alanlara dekoratif bir şıklık katmakla kalmaz, her an el altında bulunmaları sebebiyle hijyenin sağlanmasına da yardımcı olurlar. Oval, dikdörtgen, kare gibi şekillere sahip peçetelikler üretildiği gibi, çelik, bambu, ahşap gibi alternatifler oluşturan peçetelikler de bulunmaktadır. Bulunduğunuz ortamın dekorasyonuna en uygun olan peçeteliği seçip alabilirsiniz. Peçetelikler farklı ebat ve işlevlere sahip olabilirler. Masanızın doğallığına katkı sağlayacak ve masanıza şıklık katacak peçetelik modellerini sakın kaçırmayın.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle