Toptan Pazar Arabası

Toptan Pazar Arabası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan pazar arabası ürünlerinin taşıma konusunda hanımlara sağladığı rahatlık elbette tartışılmaz. Pazarda, markette özellikle hanımların en büyük kurtarıcısı olan pazar arabaları farklı özelliklerde, farklı desen ve renklerde hizmetinize sunulmuştur. 

PAZAR ARABASI MODELLERİ VE İŞLEVLERİ

Pazar alışverişimizi yaparken elimizdeki ağır poşetleri taşımak işkence olur kimi zaman. Bu hem zahmetli, hem de yorucu bir iştir. Bu anlamda, aldığımız ürünlerin kollarımız dışında bir taşıyıcısı olmalıdır. Pazar arabaları bu konuda hanımlara ve beylere büyük rahatlıklar sağlamaktadır. Aldığınız ürün ne kadar çok olursa olsun, her türlü ürünü pazar arabalarında rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Alışverişini tek başına yapan hanımlar için pazar arabası kullanmak çok daha mühimdir. Onları sadece pazara giderken değil, market ya da bakkala giderken de kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen pazar arabası modeli, tekerlekli kumaş arabalardır. Bu tür pazar arabaları hafif bir yapıda olduklarından, zahmetsizce taşınabilmektedir. Tekerlekli kumaş arabaların 360 derece dönme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca bu modeller krom kaplı tutacaklara sahiptir ve onları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Çiçek desenli, ekoseli ya da düz renkli pazar arabası modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

3 tekerlekli pazar arabaları en çok kullanılan modeller arasındadır. 2 tekerlekli pazar arabası modellerimiz de mevcuttur. Bunların yanı sıra su geçirmez kumaşlardan üretilmiş pazar arabaları, katlanabilir özellikte bulunan pazar arabaları modellerimizi inceleyebilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliğine sahip firmamızdan ihtiyacınıza uygun modelde pazar arabası satın alabilirsiniz. Pazar arabalarımız son derece sağlam yapıda olup, 30,40,50 kiloluk ürün taşıma kapasitesine sahiptir. Zahmetsizce çekip kullanacağınız pazar arabalarımız yüklerinizi hafifletecektir. Farklı renk alternatifleriyle bulabileceğiniz pazar arabası modellerimiz, sizlere adeta görsel bir şölen yaşatacaktır. Kırılmaya karşı dayanıklı özelliklerde olan pazar arabalarımız ambalajlı paket içerisinde teslim edilmektedir. Pazar arabalarımızın tekerleri, fiber somun ile vidalanmıştır. Buradaki amaç, tekerlerin yerlerinden çıkmasına engel olmaktır. Kullanımı pratik pazar arabalarımız elyaf kumaş çantası ile birlikte satılmaktadır. Alışveriş esnasında pazar arabalarında muhafaza edilen ürünlerin çalınma ihtimalinin ortadan kalkacağını unutmayınız. Problem yaşamadan bir pazar alışverişi yapmak istiyorsanız, kullanımı pratik pazar arabalarımızdan mutlaka temin edin. Böylelikle kol ve bilek ağrılarınız da gündeme gelmemiş olur.

Pazar alış verişlerinin olmazsa olmazı pazar arabaları, pazardan alınan sebze ve meyvelerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Güvenli alış veriş için tasarlanmaktadır pazar arabaları. Sağlam tekerlekli ve geniş hacimli bir pazar arabası ile çok fazla ürünü tek bir seferde taşıyabilirsiniz evlerinize. Tekerlerin dingilden çıkmasını önleyen tel mekanizmasına sahip olan pazar arabaları kırılmaya karşı da son derece dayanıklıdır. Estetik tasarımlı pazar arabalarından sipariş vererek pratik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli yapıya sahip pazar arabaları, içi yük dolu olsa bile her türlü kaldırımı ya da engeli rahatlıkla aşabilmektedir. Farklı kumaş kalitesine sahip olan pazar arabalarından farklı desen ve renk seçeneğine sahip olanları tercih edebilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle