Toptan Pareo Ve Pareo İmalatı

Toptan Pareo Ve Pareo İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan pareo ürünleri mayo ya da bikiniyi tamamlayan önemli bir plaj giyim ürünüdür. Pareoları bikini üzerine giyebilir ya da onu vücudunuzun alt kısmında kullanabilirsiniz.

PAREO NASIL SEÇİLİR?

Pareo çeşitleri değişik türlerde karşınıza çıkabilir. Düz renkli ya da desenli pareolar plajda hoş görünmenizi sağlayacaktır. Pareo imalatında pamuk, şifon ve tül gibi kumaşlar kullanılmaktadır. Bu hoş giyim ürünlerinden seçerken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir.

* Pareonuza karar vermeden önce vücudunuzu iyi tanımanız gerekir. Bir pareo ne kadar şık olursa olsun, vücut yapınıza uygun değilse hiçbir işe yaramaz.

* Kısa boylu bir hanımsanız, mini pareolardan kullanarak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

* Uzun boylu hanımlar ise, uzun kumaşlı ve derin yırtmaçlı pareolardan tercih etmelidir.

* Ufak göğse sahip hanımlar, V yakalı pareolardan satın alabilirler. Büyük göğüsleriniz varsa, dökümlü ve salaş olan pareo modellerinden tercihlerinizi yapabilirsiniz.

* Pareo imalatında kullanılan kumaşın niteliği çok önemlidir. Örneğin, tül ve şifon pareolar sıcak havalarda sizi bunaltabilirler. Onların yerine pamuk kumaşlı pareolardan kullanabilirsiniz. Pamuklu pareolar hem teri emer, hem de hava geçirerek cildinize rahat bir nefes aldırır.

* Toptan pareo modelleri ile plajlarda şıklığınızı yansıtmak istiyorsanız, pareonuzun mayonuzla ya da bikininizle uyum içerisinde olmasına özen göstermelisiniz. Sade bir mayoya ya da bikiniye sahipseniz, gösterişli bir pareo kullanabilirsiniz. Gösterişli bir mayonuz varsa, daha sade modellerde pareo giyebilirsiniz.

Toptan pareo modelleri ile hem şıklığınız artar, hem de bazı vücut kusurlarınızı kapatabilirsiniz. Pareo imalatı ile elbise ve şal gibi kullanılan pareolar, uzun ve kısa pareolar üretilmektedir. Eskiden pareolar yerine elbiseler, şortlar ya da askılı tişörtler kullanılmaktaydı. Şimdilerde ise, birbirinden harika pareo modelleri plajlarda boy göstermenizi sağlamaktadır. Toptan pareo modelleri tasarımlarıyla göz doldurduğu kadar, rahatlığıyla da dikkat çekmektedir. Bu pareolarla plajda zorlanmadan rahatça hareket edebilirsiniz. Genellikle transparan kumaştan tasarlanan ürünler farklı modellere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Her bütçeye hitap eden pareo modelleri alıcılarını beklemektedir. Bir pareonun tasarımı ve kalitesi ne kadar iyi olursa, onu o kadar uzun süreyle kullanabilirsiniz.

Yaklaşan yaz aylarıyla beraber kadınlar plajlarda ne giyeceklerinin telaşına düşerler. Eski dönemlerde plajlarda şort ve askılı tişört kombini yapılmaktayken, şimdilerde pareo modelleri kullanılmaktadır. Pareoların kullanım kolaylığı, zarif duruşu ve çok fazla çeşide sahip olması gibi etmenler günümüzde pareo kullanımını arttırmaktadır. Plajlarda şık bir duruş sergilemek isteyen bayanlar pareolardan vazgeçememektedir. Pareolarınızı istediğiniz modelde bağlayabilirsiniz. Farklı şekillerde bağlanabilen pareolarla vücudunuzdaki kusurlu bölgeleri kapatabilirsiniz. Böylelikle bölgesel sorun yaşayan bireyler sıkıntı yaşamamış olurlar. Örneğin, göbeğinizde fazlalıklarınız mı var? Pareonuzu belinizin etrafına sararak fazla kilolarınızı saklayabilirsiniz. Pareolar etek olarak kullanılabileceği gibi, elbise olarak da kullanılabilmektedir. Yaz tatiline çıkmadan önce bavulunuza mutlaka bir kaç renkte pareo koymalısınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizleıbrahım erbay