Toptan Pardesü Ve Pardesü İmalatı

Toptan Pardesü Ve Pardesü İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan pardesü ürünleri en önemli dış giyim ürünlerinden biridir. Bilhassa kapalı bayanlar tarafından tercih edilen pardesülerin erkekler için tasarlanan modelleri de bulunmaktadır.

PARDESÜ SEÇİMİ

Bayanların kullandıkları pardesüler ayak bileğine kadar uzanmaktadır. Pardesüler yazlık ve kışlık olarak ayrılabilirler. Ayrıca pardesülerin onlarca farklı rengi ve modeli bulunmaktadır. Hanımların ve beylerin tarzını öne çıkaran pardesüler dış mekanlarda daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Pardesü imalatı ile belden kemerli modeller üretilmektedir. İnce belli hanımlar belden kemerli pardesülerden hoşlanmaktadır. Taşlı kemerlere sahip pardesüler de hanımlar tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir. Pardesü imalatı ile kilolu bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri düz kesim pardesüler tasarlanmaktadır. Bir de fermuarlı ve düğmeli olan pardesüler bulunmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda bu modellerden de satın alabilirsiniz. Fermuarlı pardesüler daha pratik ve rahat şekilde giyilebilirler. Toptan pardesü çeşitleri arasından yarasa kollu pardesülerden alarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Yaz mevsiminde kullanmayı düşündüğünüz pardesüler daha ince kumaşlardan yapılmaktadır. Renkli pardesüler yazın sıklıkla giyilmektedir. Kışın ise daha kalın kumaşlı ve daha koyu renkli pardesüler kullanılmaktadır. Toptan pardesü modelleri arasından seçiminizi yaparken vücut şeklinize uygun modeller seçmelisiniz. Vücut şeklinize göre giyinmeniz halinde, daha şık görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Her insanın kendine has bir tipi vardır elbette. Kimi insanın göğüs bölümü genişken, kimisinin kalçası ya da beli geniştir. Eğer geniş kalçalara ve ince bir bele sahipseniz, bel kısmı daralan, aşağıya doğru genişleyen pardesülerden kullanmalısınız. Basen kısmı bol olan pardesüler yapılı bayanları daha zarif ve ince gösterecektir. Göğüsleriniz olduğundan büyükse, çan modeli pardesüler kullanabilirsiniz. Vücudunuzun üst kısmı geniş ise, sade modeller satın almalısınız. İnce bir bedene sahip bayanlar, üzerlerine tam oturan pardesülerden giyebilirler. Pardesü imalatı ile mevlana model ürünler piyasaya sürülmektedir. Toptan pardesü modelleri arasından mevlana tarzı pardesüleri alarak, vücudunuzun kusurlarını kapatabilirsiniz.

Mevlana tarzı pardesü modelleri spor ve şık kullanımlar sağlayacaktır. Her mevsimin ve her dolabın ihtiyacı olan pardesüler birbirinden şık modelleriyle göz doldurmaktadır. Yaz pardesülerinin keten ve krep kumaşlardan dikilmiş olmasına dikkat ediniz. Pardesü seçiminizde kumaş kalitesine her zaman dikkat etmelisiniz.

Tesettür modasının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan pardesüler, mevsimine göre farklı formlarda üretilmektedir. Kimisi astarlı, kimisi astarsız, kimisi fermuarlı, kimisi cırt cırtlı modellerden oluşmaktadır. Her yıl sezonun trend renklerini taşıyan pardesüler üretilmekte ve tesettür modası devam ettirilmektedir. Klasik renklerden oluşan pardesüler değil, farklı renklerden oluşan pardesüler giyilmelidir. Pardesü kullanımı kadar, pardesülerin temizliği de önemlidir. Pardesülerinizi kuru temizlemeye gönderebilir ya da onları ters çevirerek çamaşır makinenizde yıkayabilirsiniz. Pardesüler kurutma makinelerinde asla kurutulmamalıdır. Aksi halde çok fazla kırışırlar. Piyasada onlarca çeşit pardesü bulunmaktadır. Bu pardesüler arasından vücut profilinize en uygun pardesüyü seçip almalısınız. Vücudu kapatan ve vücut bölümlerini gizleyen pardesüler, vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde giyilmelidir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle