Toptan Oyun Hamuru ve Oyun Hamuru İmalatı

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan oyun hamurlarıyla çocukların yaratıcılık yetenekleri gelişiyor. Çocukların hayal dünyasını zenginleştiren oyun hamurları , en düşük fiyat garantisi ile burada. Tüm ana renklerden oluşan oyun hamurlarıyla çocuklar daha eğlenceli vakit geçirecekler.

Oyun Hamurlarında Kalite Değeri

Oyun hamurlarında kalite faktörü çok mühimdir. Oyun hamurları temas edinilerek oynandığı için , bu hamurların zararlı içeriklerden arındırılmış olması şarttır. Bu yüzden kalite kriteri çok önemlidir. Oyun hamuru seçerken CE belgeli oyun hamurunu tercih etmelisiniz. Bu işaret , hamurun hem Avrupa Birliği'nin hem de ülkemizin güvenlik standartlarına uygun kalitede üretildiğini gösterir. Bu işarete sahip olmayan oyun hamurlarından mutlaka uzak durunuz. Sağlıksız olan bu ürünlerden asla almayınız. Mutfak alışverişlerinde aldığınız ürünün içini nasıl kontrol ediyorsanız , çocuklarınız için aldığınız oyun hamurlarının içindeki maddeleri de kontrol etmelisiniz. Bu sayede hamurların kalitesini anlayabilirsiniz. Kimyasal maddeler içerip içermediğini , doğal bir ürün olup olmadığını görebilirsiniz. Küçük yaşlardaki çocuklar bu hamurları yemek isteyebilirler. Bu durumda hamurun içinde çocuğa zararı dokunacak maddelerin olmaması gerekir. Satın alacağınız her üründe bu gibi önemli özelliklere mutlaka dikkat ediniz. Ayrıca kaliteli bir oyun hamuru ele yapışmaz. Kolaylıkla şekil alabilirler. Kesinlikle hemen kurumazlar. Kaliteli oyun hamurları , oynandığı alanda leke bırakmazlar ve rahatlıkla temizlenirler. Çocuklarınızın sağlığı için bilinçli ebeveynler olmalısınız. Oyun hamurunun kalitesiz malzemelerden yapılması , bu hamurla oynayan çocukların cilt sağlığını olumsuz olarak etkiler. Bu anlamda, mutlaka yeşil logolu ürünler seçmelisiniz. Böylece , çocuklarınızın güvenliğini ve sağlığını korumuş olursunuz.

Oyun Hamurlarında Yaşa Uygunluk Kriterleri

Bir çocuk , 2 yaşından itibaren oyun hamurlarıyla oynayabilir. Onlar bu hamurlarla oynarken yanlarında mutlaka ebeveynleri de olmalıdır.  Bu yaşlardaki bir çocuk hamura çok fazla şekil veremez elbette ; fakat hamuru mıncıklamak ve hamura dokunmak onlar için eğlencelidir. Bu yaş grubundaki çocuklar için kalıpsız oyun hamurları tercih edilmelidir. 3 yaşından büyük çocuklar hamuru daha rahat şekillendirirler. Çünkü , onların el kasları artık gelişmiştir. Çocukların yaşları ilerledikçe bu oyun hamurlarının set olanlarından tercih edebilirsiniz. Görün bakın , çocuklarınız bu oyun hamuru setleriyle ne harikalar yaratacak!  Oyun hamuru setlerinde spatula , merdane , kesici , kalıp gibi aletler bulunmaktadır. Bu aletler ile çocuklarınız oyun hamurlarını daha iyi modellendirir , onlara daha iyi şekli verebilir.