Toptan Oyun Halısı Ve Oyun Halısı İmalatı

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan oyun halısı ürünleri her çocuklu evin olmazsa olmaz ürünlerindendir. Annelerin ve çocukların büyük ilgi gösterdikleri oyun halıları, çocuklar ve bebekler için ayrı özelliklerde tasarlanmaktadır.

OYUN HALISI MODELLERİ VE OYUN HALISININ FAYDALARI

Oyun halıları son zamanların en çok talep gören ürünlerindendir. Her evde bulunması gereken bu halılar bebekler ve çocuklar için ayrı ayrı üretilmektedir. Oyun halıları ile çocuklar eğlenirler ve oyun kurmayı öğrenirler. Oyun halıları hem eğlencelidir, hem de eğiticidir diyebiliriz. Bebeğinizin ya da çocuğunuzun daha aktif bir hayatının olmasını istiyorsanız, toptan oyun halıları modellerine göz atabilirsiniz. Oyun halılarının imalatı ile anneler de biraz olsun rahatlamaktadır. Oyun halısı imalatı ile piyanolu oyun halıları, müzikli oyun halıları, puzzle şeklinde oyun halıları tasarlanmaktadır. Minik yavrularınızın ilgisini en çok çekecek oyun halısı modelleri sitemizde mevcuttur. Oyuncaklı, ışıklı ve şarkılı oyun halıları sizleri beklemektedir. Oyun halıları sayesinde bebeğiniz ya da çocuğunuz oyun kurmayı öğrenir ve bu aktiviteler onun farklı becerilerinin ve duyularının gelişmesine yardımcı olur.

Oyun halısının diğer bir ismi "oyun matı"dır. Uzun zamandır popülerliğini sürdüren oyun matları bebeğiniz ve çocuğunuz için kişisel bir oyun alanı oluşturmaktadır. Emeklemeye başlayan bebeğinizi düşünün. Sürekli yerlerde olan bebekler için, oyun halıları harika bir oyun alanı olabilir. Oyun halısı imalatı farklı yaşlara hitap edecek şekilde gerçekleştirilmektedir. Örneğin, yaş aralığına uygun olarak bu halılar çeşitli figürler, sesli ya da sessiz oyuncaklar, sayılar, araba yolları içermektedir. Bu ürünler çocuğunuzun eğlenmesini sağlamakla kalmaz, onun zihinsel gelişimine de katkı sağlar.

BEBEK VE ÇOCUK OYUN HALILARI NASIL SEÇİLMELİDİR?

Bebek ve çocuk oyun halılarını ayrı ayrı değerlendirmek gerekir. Bebek oyun halısından kastımız aslında oyun minderidir. Bebek oyun halıları, çocuk oyun halılarına göre daha küçük bir alan kaplamaktadır. Bebekleriniz bu halılar üzerinde rahatça hareket edebilir. Bebek oyun halıları farklı sesler, ışıklar ve renkli oyuncaklar içermektedir. Bu aksesuarlar onun ilgisini büyük oranda çekmektedir. Eğitici nitelikteki bebek oyun halıları ile bebeğinizin duyusal ve fiziksel gelişimi olumlu anlamda etkilenecektir.

Bebeğiniz için oyun halısı seçerken şu hususlara dikkat etmelisiniz:

  1. Sentetik madde içeren oyun halılarından kaçınınız. Antibakteriyel özellikteki oyun halılarından alınız.
  2. Bebek oyun halılarında bulunan oyuncaklar çıkarılabilir olmalıdır. Böylece bebeğinizin hoşlanmadığı oyuncakları çıkarıp saklayabilirsiniz.
  3. Bebek oyun halılarının mutlaka fiziksel ve zihinsel gelişime katkı sağlaması gerekir. Bu sebeple, halının ses, ışık ve renk yönünden zengin içeriklere sahip olmasına dikkat ediniz.

Çocuğunuz için oyun halısı seçerken yine aynı titizliği göstermeniz gerekir. Çocuk oyun halıları orta boy bir halı uzunluğunda olduğundan, çocuğunuzun odasına başka bir halı almanıza gerek yoktur. Toptan oyun halısı modelleri arasından çocuğunuz için tercih yaparken şunlara dikkat etmelisiniz:

  1. Halı üzerinde fazla zaman geçirileceğinden, halının antibakteriyel özellikte olmasına dikkat edilmelidir.
  2. Seçilen oyun halısı, çocuğun ilgisini çekebilecek temaya sahip olmalıdır. Sek sekli oyun halıları, araba yollu oyun halıları ya da piyanolu oyun halıları seçilebilir.
  3. Oyun halılarındaki tema çocuğunuzun yaşına hitap edebilmelidir.

Toptan oyun halılarının imalatı ile çocukların eğlenebileceği ve eğitilebileceği ürünler yapılmaktadır. Öyleyse bu oyun halılarından edinerek onları mutlu edebilirsiniz.

Son zamanlarda annelerin büyük ilgi gösterdikleri oyun halıları, çocukların eğlenceli vakit geçirmesi adına güzel bir örnek teşkil etmiştir. Oyun matı da denen oyun halıları yerlerde uzanmayı, tepinmeyi, uyumayı seven çocukların en büyük eğlencesi olmuştur. Oyun halıları ile çocuklar kendilerine özel oyun alanları oluşturabilmektedir. Bebekler ve çocuklar için ayrı ayrı tasarlanmaktadır oyun halıları. Bebekler için tasarlanan oyun halıları daha küçük ebatlarda üretilmektedir. Bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanan oyun halılarının rahatlığı çok önemlidir. Zemini yumuşak ve konforlu olan oyun halıları alınmalıdır. Oyun halısı seçiminde çocuğunuzun ya da bebeğinizin duyularına ve gelişimine hitap eden özelliklere sahip modellerde karar kılmaya çalışın. Böylece çocuklarınız oyun halıları üzerinde gönüllerince zaman geçirebilsinler.