Toptan Olta Kurşunu Ve Olta Kurşunu İmalatı

Toptan Olta Kurşunu Ve Olta Kurşunu İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan olta kurşunları ile av sırasında kullandığınız oltanız su içinde rahatlıkla kalabilir. Eski dönemlerde olta kurşunu yerine taş gibi ağır maddeler kullanılmaktaydı. Günümüzde ise, olta kurşunu çeşitleriyle balık avları daha verimli geçmektedir.

OLTA KURŞUNU NE İŞE YARAR?

Oltanın iğnesine takılan yemler olta kurşunları sayesinde istenilen yere ulaştırılabilir. Olta kurşunları misinaya hafif derece ağırlık vererek oltanın daha verimli ve rahat kullanılmasını sağlamaktadır. Avınızda şamandıra kullanmaktaysanız, split adı verilen olta kurşunlarından tercih edebilirsiniz. Bu tarz kurşunlar sabitlendikten sonra misina üzerindeki harekete izin verilmez. Aksi halde kurşunlar misinaya kalıcı zararlar verebilir. Olta kurşunu imalatı ile çok farklı balık kurşunları imal edilmektedir. Gezer kurşunlar bunlardan bir tanesidir. Bir de iğnenin üzerine takılan misket modeli kurşunlar bulunmaktadır. İğne üzerine yerleştirilen bu kurşunlar yemin tabana kolayca inmesini sağlamaktadır. Damla kurşunlar da av sırasında en çok kullanılan kurşun çeşidinden bir tanesidir. Damla kurşunlar akıntı olan bölgelerde kullanılmamalıdır. Toptan olta kurşunları avlanacak balığın cinsine, av bölgesine ve av yöntemine uygun olarak seçilmelidir.

Profesyonel bir balıkçı ya da amatör bir balıkçı olabilirsiniz. Her iki durumda da doğru av ekipmanları kullanmak durumundasınız. Avdaki başarının sağlanması için doğru ekipmanların kullanılması şarttır. Misina ve suni yem seçimi balık avı için ne kadar gerekliyse, olta kurşunu seçimi de bir o kadar gereklidir. Toptan olta kurşunu imalatı ile gezer kurşun, fırdöndü kurşun, surf kurşun gibi çeşitler üretilmektedir. Bu kurşun çeşitleri arasından avınıza uygun nitelikteki kurşunları satın alabilirsiniz. Toptan olta kurşunu çeşitlerimizden satın alırken en avantajlı ve en uygun ödeme miktarına sahip olacağınızı unutmayınız.

At-çek yöntemiyle balık tutanların dikkat etmesi gereken konulardan biridir ağırlık. Av esnasında kullanılan malzemelerin uyumu verimli bir av deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. İşte bu devrede kurşun ağırlıkları devreye girerek misinanın ucunun istenilen derinliğe ulaşmasını sağlar. Gitmesi gereken yere giden misina ucu, daha kolay balık avlamanıza yardımcı olur. Hangi kamışa hangi kurşunu kullanmanız gerektiğini mutlaka araştırmalısınız. Olta kurşunu imalatı ile farklı yapısal özelliklerde kurşunlar üretilmektedir. Kurşun seçerken balık türünü de göz önünde bulundurmayı unutmayınız.

Balık tutma faaliyetinin olmazsa olmaz malzemelerinden biridir kurşunlar. Balıkçılıkta kullanılacak kurşunun miktarı tamamen suyun durumu ile ilgilidir. Çok fazla çeşidi vardır olta kurşunlarının. Gerekli miktarlarda alacağınız olta kurşunlarını bir takım çantasında tutarsanız, balık esnasında sıkıntı yaşamazsınız. Olta kurşunları çeşitli ağırlıklara sahiptir. Kamışlı oltalarınızda 150-200 gram civarında bir olta kurşunundan yararlanabilirsiniz. Kasnaklı bir oltanız varsa, yine aynı çeşit kurşundan kullanabilirsiniz. 5 gram ya da 10 gram ağırlığında olan kurşunları ek ağırlık olarak çok mantarlı oltalarda değerlendirebilirsiniz. Olta kurşunlarının imalatı 1 gramdan 2000 grama kadar yapılabilmektedir. Çok farklı çeşit gramajlarla üretilen olta kurşunları balıkçılık sektörüne fazlasıyla hizmet etmektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleIsmail aydin
Armut olta kurşunu,75gr ve 100 gr toptan fiyatı ile ilgileniyorum