Toptan Okul Çantası ve Okul Çantası İmalatı

Toptan Okul Çantası ve Okul Çantası İmalatı

Toptan Okul Çantası
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Istanbul

0545 919 80 99 - okul-cantasi@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Okul Çantası
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Istanbul

0545 919 80 99 - okul-cantasi@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan okul çantası üretimi ve satışı yapan firmamız, geniş dağıtım ağı, kaliteli üretimi ve bol çeşidi ile hizmet vermektedir. Her seviyeye ve ihtiyaca göre okul çantası için bizimle irtibata geçiniz.

9.90 TL den başlayan fiyatlarla toptan okul çantası.

Detaylı bilgi için hemen arayın +90 545 479 56 87.

Toptan Okul Çanta Fiyat Listesi İçin Tıklayınız!

TOPTAN OKUL ÇANTASI imalatında öncelik her zaman her kesimden öğrenciye rahatlıkla kullanabilecekleri çantalar imal etmek olmalıdır. Sırt çantalarında kol çantalarına, omuz çantalarından tekerlekli çantalara kadar okul çantası üretiminde ilk kuralın rahat kullanım ve kaliteli ürün üretmek olması gerekmektedir. Gerek çocukların gerekse gençlerin bu alandaki ihtiyaçları araştırılarak ihtiyaçlara göre çanta üretmek öncelikli hedefler arasında yer almalıdır. Toptan Okul Çantası üreten firmaların, üretim ilkeleri arasında ilk sırada bulunması gereken müşteri memnuniyeti ve hassasiyeti okul çantası üretiminin ilk aşaması olan tasarımdan, son aşaması olan pazarlamaya kadar öncelik yerini koruması gereken ve asla göz ardı edilmemesi gereken bir konudur.

İdeal okul çantası seçimi sağlık açısından hafife alınamayacak derecede önem arz etmektedir ve bu konu üzerine yapılan araştırmalar tasarım ve üretim aşamasında firmalar tarafından dikkate alınmalıdır. Özellikle öğrencilerin küçük yaşlarından ileriki yaşlarına kadar her gün okula giderken kullandığı okul çantalarının seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk unsur fizyolojik yapıya uygunluktur. Bu nedenle okul çantası üreten firmaların TOPTAN OKUL ÇANTASI sektöründe, okul çantalarının sağlığa uygun tasarımı konusunda bir iddiaya sahip olmalıdırlar. Çünkü okul çantası tasarımında çocuk sağlığı anlayışında farklı bir bakış açısına sahip firmalar, üretim esnasında önceliği her zaman ergonomik tasarım, öğrencinin konforu ve kolay kullanıma vermektedir.

TOPTAN OKUL ÇANTASI imalatında bir diğer önemli nokta ise her yaşa uygun ihtiyaçları belirleyerek tasarımları ve üretimleri belirlenilen yaş gruplarının ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun şekilde gerçekleştirmektir. Kreş ve anaokulu modellerinde günümüz trendlerine uygun, daha renkli, daha küçük tasarımlar tercih edilirken çantalar üzerinde de çocukların seveceği figürlerini kullanılması önemli bir noktadır. İlkokul ve ortaokul öğrencileri içinde yine farklı özelliklerde, farklı tasarımlarda, farklı renk ve modellerde çanta üretimini gerçekleştirmek kişiye özel üretim anlayışının bir parçasıdır. Okul çantası kategorisinde bulunan sırt çantaları, omuz çantaları ve tekerlekli çantalar her yaşa ve her kullanıma uygun şekilde, farklı boylarda ve modellerde, birinci sınıf malzemelerle üretilmesi gereken çantalardır.

TOPTAN OKUL ÇANTASI üretiminde gösterilen hassasiyeti, sadece küçük yaştaki çocuklar için değil lise çağındaki gençler için de üretilecek ürünlerde aynı şekilde gösterilmelidir. Okul çantası firmalarının üretilen hiçbir üründe kaliteden asla ödün vermemesi ve müşteri istek ve ihtiyaçlarını en üst safhada tutması firmanın müşteri güveni sağlama ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışın bir parçası olmalıdır. Konu gençler olduğunda ise okul çantası üreticileri, günlük kullanıma daha uygun, şık ve günümüz moda trendlerine uygun modern tasarımlarla müşterilerin karşısına çıkmalıdır. Her yaş grubunun okul çantası ihtiyaçları farklı olduğu gibi beklentileri de farklıdır. Bu nedenle okul çantası üreticileri farklılıklara ve yeniliklere açık olmalıdır

Toptan Çantalarda Kalite Prosedürleri

Her şirketin kendi şirket politikası aynı doğrultuları taşıdığından, bunu şirket içi denetlemeler veya dışarıdan yapılan denetlemelerle kalite programı oluşturup, çalışanların, misafirlerin ve müşterilerin görebileceği alanlara asarak, şirket kalitesine duydukları ve gösterdikleri hassasiyeti sergiler. Gençler çanta olarak toptan promosyon çanta imalatında müşteri memnuniyeti birincil önceliğimizdir.

Çanta Üretiminde Kalitemiz

Kalite standartlardan taviz vermeden ve rakiplerinden üstünlük sağlayarak yaptığı her çalışma karşılığında daha güvenilir ve üstün üretim ve ekonomik anlamda devlete katkı sağlar. Memnuniyetlerin karşılıklı olması durumunda süreklilik arz eden işler ve sürekli genişleyen müşteri portföyü ile üstün başarılar sağlanmaktadır. İmal ettiğimiz ve ürettiğimiz her çantada kontrollü ve mevzuatlara uygun çalışma, müşterilerimizin teşekkürlerini iletip her biri bizim için ödül olan yeni işler ile geri dönmesidir.

Çanta Üretimi İmalatı Bizim İşimiz

Gençler Çanta olarak biz; İstanbul toptan promosyon çanta imalatçıları, üretici ve imalatçı firmalar şirketler arasında lider firmayız. Türkiye de bayan, evrak, sırt, spor, plaj, bel, bebek, makyaj, okul, seyahat, anaokulu, kozmetik, laptop çantaları üreticileri imalatçıları şirketler ve imalat yapan firmalar arasında Gençler Çanta en güvenilir firma olmak birilcil önceliğimiz.

Okul çantaları okul çağındaki çocukların her gün taşıdıkları bir okul eşyasıdır. Bu nedenle satın alınırken çocuğun isteklerine ve kullanımına en uygun olanı tercih edilmelidir. Özellikle gelişim çağındaki çocuklar toptan okul defteri ve çantası alırken birçok farklı kritere dikkat ediyor. Desenleri, renkleri, askı şekli ve modelleri çocuklar için çanta seçiminde hep odak kriterlerdir. Pek çok farklı desen ve modelde okul çantaları bulmak mümkün. Omuzdan askılı okul çantaları, el çantaları ve sırt çantaları en çok tercih edilen toptan okul çantaları arasında yer alıyor.

Omuz Çantaları; Omuz çantaları özellikle ortaokul ve lise öğrencileri tarafından tercih edilmektedir. Bu çağlardaki çocuklar görünüşünden dolayı, toptan okul çantası satın alırken omuz çantası almaya özen gösterirler. Omuz çantaları hem rahat kullanılışı hem de ergonomik tasarımı nedeniyle oldukça beğenilen ve tercih edilen bir üründür.

El Çantaları: El çantaları genellikle omuz çantaları gibi lise öğrencileri tarafından tercih edilmektedir. Diğer çanta modellerine göre daha küçük olması nedeniyle bu çağdaki çocuklar bu ürünlere ilgi duymaktadır. Toptan okul çantası satın alırken el çantası tercih edilmesinin bir diğer nedeni de taşıma açısından kolay olmasıdır.

Sırt Çantası; Sırt çantaları genelde ilkokul çağındaki çocuklar tarafından tercih edilmektedir. Çok fazla materyali tek seferde taşıyabilmeleri en büyük avantajıdır. Toptan okul çantası alırken, ilkokul öğrencilerinin en çok sırt çantası modelini tercih etmelerinin bir sebebi de kolay taşınabilir olmasıdır. Sırt çantaları, çok fazla renk ve desen seçeneğine sahip olması nedeniyle bu yaş grubundaki çocukların ilgisini görmektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleKerem
toptan okul çantalarıMurat
Aydın
Toptan Okul çantası arıyorumİlhan oğuz
Vatsap dan çanta çeşitleri ve fiyat listesiApdi
HeeAzat
Okul sırt cantalariayman
Exporter4you Fatih, Istanbul Dear Director I hope you are doing well, First we would like to introduce ourselves, we are an export import company located in Istanbul Turkey, and we have clients all over the world, One of our customers is interested in your products so he wants to give him a background on your prices, We have attached a set of images containing your products that our customers care about and would like a competitive quote So we can make a deal with him, keeping in mind that if we agree on the prices, the goods will be exported to Tunisia Looking forward for a quote as soon as possible Thank you so much Source Director: Ayman Email: ayman@exporter4you.com WhatsApp: 00905522222668Hayri bülbül
Merhaba toptan okul çantası almak istiyorumhuseen
toptan okul çantalarısinan
whatsaptan model ve fiyat listesi gönderebilirmisinizgültekin KIRTASİYE
ÇANTA MODEL VE FİYATLARINI GÖRECEĞİMİZ BİR KATOLOĞUNUZ VEYA SİTE NİZ VARMIErhan işler
Model ve fiyatlarınız nediribrahim tonbul
denemekemal cengiz
model ve fiyatlarınızı ögrenebilirmiyiz ankaradan arıyomGümüşerler kirtasye
Toptan çanta almak istiyorum