Toptan Ofis Sandalyesi

Toptan Ofis Sandalyesi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan ofis sandalyesi ürünleri çalışma hayatının demirbaş niteliğindeki eşyalarından biridir. Ergonomik yapıdaki ofis sandalyelerimiz kas ve eklemlerinizi rahat ettirecek, bel destekli özelliği ile uzun süreli oturmalardan kaynaklanan bel ağrılarına iyi gelecek. Farklı kullanım özellikleri bulunan ofis sandalyelerimiz uygun fiyatlarla alıcısını beklemektedir.

OFİS SANDALYESİ NASIL OLMALIDIR?

İş hayatınızda ofislerinizde kullanabileceğiniz ofis sandalyeleri elbette rahat bir oturum sağlamalıdır sizlere. Gününüzün büyük bir kısmını ofisinizde masa başında geçiriyorsanız, rahat ve sağlam bir ofis sandalyesine ihtiyacınız var demektir. Ofis sandalyesi seçmenin önemli püf noktaları bulunmaktadır. Öncelikle ergonomik bir yapısı bulunmalıdır bu sandalyelerin. Uzun süre oturmak bel, bacak ve eklemlere baskı yapacağından, iyi özelliklerde olan bir sandalye seçmenizde fayda vardır. Ofis sandalyenizin sırt yüksekliği ayarlanabilir olmalıdır. Bel desteğini tam anlamıyla sağlayan bir özelliği olmalıdır. Ayrıca omurganın doğal şeklini koruyacak niteliklerde ofis sandalyeleri tercih etmelisiniz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi sırt yüksekliği ayarlanabilen ofis sandalyeleri, bacak ve kolların dahi doğru pozisyonu bulmasına imkan sağlayacaktır.

Ofis sandalyenizin hangi malzemelerden üretildiğini es geçmemelisiniz. Çünkü bütün gün temas halinde olduğunuz ofis sandalyelerinizin sağlığa zararlı kimyasallardan üretilip üretilmediğini bilmek sizin en doğal hakkınızdır. Ofis sandalyenizin bu bağlamda gerekli sertifikalara sahip olup olmadığını öğrenmelisiniz. En çok ilgi gören ofis sandalyesi modelleri; tekerlekli olanlar ve döner sandalye modelinde olanlardır. Tekerlekli sandalyeler ile sağa ya da sola, ileri ya da geriye doğru rahat hareket imkanı bulursunuz. Döner sandalyeler de vücudu hareket ettirmeden birçok mesafeye ulaşma şansını vermektedir. O zaman iyi bir ofis sandalyesinin taşıması gereken özellikleri maddeler halinde sıralayalım:

1. Rahatlık

2. Kullanışlılık

3. Güvenlik

4. Ayarlanabilirlik

Bütün bu özellikleri taşıyan ofis sandalyeleri ile daha rahat çalışabilirsiniz.

OFİS SANDALYESİ MODELLERİ

Çalışma ortamlarında en sık kullanılan ofis sandalyeleri kollu ve kolsuz modellerden oluşabilmektedir. Farklı renk seçeneği de sunan bu sandalyeler hem sırt dayama, hem de kol dayama yerlerine sahiptir. Hatta ofis sandalyelerinin yüksekliğini ve genişliğini ayarlayabileceğiniz özellikleri bulunmaktadır.

Tekerlekli ofis sandalyeleri rahat hareket imkanı sağladığından, tercih edilebilir bir modeldir. 5 ya da 6 ayaklı bir sandalye seçerseniz, zeminde daha rahat bir kullanım sağlarsınız. Ayrıca sandalyenin kol destekli olması da önemli bir noktadır. Ofis sandalyenizin oturma yerini yerden 40 ya da 50 cm daha yükseğe ayarlarsanız, duruş bozukluklarının önüne geçmiş olursunuz. Bel destekli ofis sandalyeleri ise, bireyin daha dik bir şekilde oturmasını sağlayacaktır.

Çalışan insanlar çok fazla zaman geçirirler ofis sandalyelerinin üzerinde. Çalışma ortamına uygun olmayan ofis sandalyeleri boyun, sırt, omuz ve bel ağrılarının oluşmasına zemin hazırlar. Bütün bunları önlemek ve çalışma performansını arttırmak için ofis sandalyesi seçimini dikkatli bir şekilde yapmalısınız. İdeal bir ofis sandalyesi 40-50 cm yüksekliğinde olmalıdır. Ofis sandalyenizin kol destekleri omuzlarınızı hafif şekilde desteklemelidir. Ayrıca ofis sandalyenizin ayakları da istenilen yere kolayca dönebilecek şekilde tasarlanmış olmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle