Toptan Oda Kokusu Ve Oda Kokusu İmalatı

Toptan Oda Kokusu Ve Oda Kokusu İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan oda kokusu ürünlerimizle odalarınızın hava kalitesi değişecek. Oda kokuları toptan uygun fiyatlarla elinizin altında olsun, mekanlarınızda istediğiniz havayı estirin.

İSTENMEYEN KOKULARA ODA KOKULARIYLA SON VERİN

Oda kokusu ürünleriyle solumaktan rahatsızlık duyduğunuz kötü kokulara bir son verebilirsiniz. Sprey şeklindeki oda kokularıyla kötü kokulara hızlı bir çözüm getirebilirsiniz. Oda kokusu ürünlerimiz geniş koku alternatifleriyle hizmetinize sunulmuştur. Bu ürünler evlerinizde adeta bir bahar havası ve tazeliği yaşatacak. Özel olarak tasarlanan oda kokuları ile evinizdeki doğallığı hissedeceksiniz. Her türlü ortam kokularını oda kokuları ile yok edebilirsiniz.

Herkes bulunduğu ortamın güzel kokmasını ister. Çünkü güzel kokan bir mekan insana ferahlık ve huzur getirir. Oda kokuları aynı zamanda insanın ruhunu onarır ve onu sakinleştirir. Çok çeşitli oda kokuları vardır. En çok kullanılan oda kokusu çeşidi çiçek kokuları içeren oda kokularıdır. Gül, lavanta, portakal çiçeği kokuları favori kokulardandır. Gül kokusu insan zihnini açarken, lavanta kokusu insanı sakinleştirir. Portakal çiçeği kokusu ise, ruhunuzu canlandırır. Farklı çiçeklerden oluşan toptan oda kokusu çeşitleri insanlara moral takviyesi sağlar. Mekanınızı kendinize ait oda kokularıyla kişiselleştirebilirsiniz.

ODA KOKUSU ÖNERİLERİ

Evlerinizin dekoruna uygun olarak oda kokuları seçebilirsiniz. Klasik tarzda bir eve sahipseniz, portakal ya da bergamot  içerikli oda kokuları kullanabilirsiniz. Evinizin kokusunu asla ihmal etmemelisiniz. Nasıl ki, evlerinizi dekore ederken biblosundan duvardaki saatine kadar özenle seçim yapıyorsanız, evlerinize alacağınız oda kokularını da büyük bir titizlik ile seçmelisiniz. Oda kokuları da ev dekorasyonunuzun bir parçasıdır. Oda kokuları olmadan evlerinizin kişiliği eksik kalır. Örneğin, klasik dekorlu bir eve odunsu kokular çok yakışır. Biz onlara woody (odunsu) kokular diyoruz. Eğer otantik tarzda döşenmiş bir eviniz varsa, baharatlı oda kokularından kullanabilirsiniz. Retro tarzda bir ev dekorasyonuna sahipseniz, egzotik kokular alabilirsiniz. Modern formdaki dekorasyonlarda, muhteşem meyve kokulu kokular evlerinizde harika bir enerji yaratacaktır. Lavanta ya da paçuli gibi kokularla evlerinizde geçmiş yıllara ait esintiler oluşturabilirsiniz. Bu kokular daha çok orta çağ tarihine ait kokulardır. Evlerinizde bu sayede nostaljik bir hava estirebilirsiniz.

Vanilya aromalı oda kokuları çok iyi bir gevşeticidir. Bu kokular bilinç altınızda bir rahatlama hissi oluşturur. Mandalina, yasemin ve gül kokuları da stresi azaltan türde oda kokularıdır.

ODA KOKULARI NASIL KULLANILMALIDIR?

Oda kokunuzu kullanmadan önce odalarınızı tam anlamıyla havalandırmalısınız. İyice havalandırdığınız odanızda hiçbir kötü koku kalmamalıdır. Daha sonra odanız için seçtiğiniz kokuyu odalarınızda uygulayabilirsiniz. Hoşunuza gidecek ve odalarınız kadar sizleri de memnun edecek tarzda kokular seçmeye özen göstermelisiniz. Sprey şeklindeki kokuları odanızın genişliğine göre iyi ayarlayıp sıkmalısınız. Odayı tamamen oda kokusu ile kokutmak rahatsız edici olabilir. Oda kokunuzu 2 ya da 3 basımlık sıkmaya özen göstermelisiniz.

BAMBU ÇUBUKLU ODA KOKUSU

Doğal olmasıyla ve dekoratif görünümüyle dikkat çeken bambu çubuklu oda kokusu toptan uygun fiyatlarla evlerinize hoş kokular getirmek için ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Odalarınızın en güzel köşesine konumlandırabileceğiniz çubuklu oda kokusu toptan avantajlı fiyatlarla temin edilebilmektedir. Toptan bambu oda kokularını her alanda kullanabilirsiniz. Bambu oda kokusu toptan fiyat garantisiyle kullanışlı koku ürünleri içerisinde yer almaktadır. Bambu çubukları şişe içerisine yerleştirilmekte ve bulunduğu ortama içerisindeki esansı yayabilmektedir. Özel olarak imal edilen bu kokular bambu çubukları sayesinde birçok alanı farklı esans çeşidiyle buluşturmaktadır. Bilindiği üzere, bambu çubukları bambu ağacından elde edilmektedir. Bu çubukların orijinal olması çok önemlidir. Çünkü sahte olan  bambu çubukları kokunun etrafa yayılmasını engellemektedir. Orijinal bambu çubuklarında ise durum farklıdır. Orijinal bambu çubuklarındaki koku, çubuk içerisine iyice yayılır ve mevcut kokunun rengi çubuk içerisine geçer. Çubuklu oda kokuları farklı şişe ebatlarıyla satışa sunulmaktadır. Bambu çubuğunun niteliği bu kokuların kullanım ömrünü belirleyen kriterlerden biridir. Toptan oda kokusu şişesinde sunulan bambu çubuklu oda kokuları, alan kokulandırma konusunda en yenilikçi koku ürünlerinden biridir. Oda kokusu toptan satış fiyatlarını incelemenizi öneririz. Oda kokusu şişesi toptan ürün alternatifleriyle yedek kokulara sahip olmanızı sağlayacaktır. Böylelikle farklı aromalardaki oda kokularını, tercih ettiğiniz alanlarda kullanabileceksiniz.

Koku alma duyumuz kokulardan olumlu anlamda etkilendiğinde keyfimiz yerine gelir. Kokular bu anlamda etkili ürünlerdir. Özellikle doğru kokular çok fazla anlam ifade etmektedir insanlar için. Zamanımızın büyük bir kısmını evlerimizde geçiririz. Ev ortamlarınıza alacağınız hoş oda kokuları ile evlerinize ferahlık getirebilirsiniz. Hoş oda kokuları ile kendinizi daha canlı ve mutlu hissedebilirsiniz. Muhteşem oda kokularıyla donatılan evler insanların rahatlamalarına, hafiflemelerine olanak sağlarlar.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleBurak özgü
Çubuklu oda kokuları ndan 500 adet yaptırmak istiyorum Fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz ürün firma firma logolu olacakyaşar uzun
Toptan ürün almak istiyorumMehdi Halilzade
Selam, ürünleriniz hakkında bilgi ve fiyat alabilirmiyiminci gökmen
mrhabalar 20 litre oda kokusu için fiyat rica edebilir miyim teşekkürlerşahin
Mohamad KHARBOUTLi
Merhaba, parfüm şişesine giren plastik preparatı istiyorumAli KHUDHAIR
Oda koku çubuk toptan acil fiyatı istiyorum, İhracat kayıtlıBilge TINAY
Merhaba bambu oda kokularini dokme 5 er kiloluk bidonlarla. Hediyelik yapiyorum bende siselere kendim doldurup satiyorum.Samet Asgari
Oda kokusu lazım.iyi Çalişmalaribrahim sever
hafif kokolu oda kokusu en küçük kaç cc ve fiyat bilgisi lütfenYasemin
Toptan fiyat bilgisi rica ediyorumMustafa ertoğrul
Toptan oda kokusu istiyorumMert kaan
Çubuklu oda kokularınız hakkında min adet ve fiyat bilgisiİhsan inci
Bambu kumaş ortam kokusu kaç ml toptan alım fiyatları nedir çeşitleri nelerdiremrah dogan
Selamlar urunler ve fiyatlari hakkinda bilgi almak istiyordumHadi Dostgül
Bigi almak istiyorumBüşra Yıldırım
Merhaba, İnya Gıda olarak oda kokusu üretimi yaptırmak istiyoruz. Numune gönderimi ve fiyat çalışması gönderebilir misiniz ?Nuh kuzucu
Merhaba ürünleriniz hakkında bilgi ve fiyat alabilirmiyimMünür Sağlam
Home & Mood ev tekstili ve dekorasyonu mağazamız için koku ürettirmek istiyoruz. Minimum adet şişe 120ml lik şişe çeşitleri ile koku fiyatlarını öğrenmek istiyoruz. 0.532.2765476Ali SEZEN
Numune kokularinizi nasil tedarik edebiliriz?Tsk.Faruk Arıcı
Toptan oda ve oto kokusu fiyat bilgisi istiyorum.Şahin
Merhabalar, toptan oda kokusu için iletişime geçmenizi rica ederim.Serkan
fiyat teklifiMert
Toptan alım için fiyat teklifi rica ederim.Bekir
Bambu koku toptan alımyakup kalender
Merhaba, elimde en üst kalitede lavanta yağı mevcut. 30 ton civarı ürünler yurt dışında. ilgilenir misinizTahir Özalp
Bilgi almak için görüşmek isterim