Toptan Noel Süsü

Toptan Noel Süsü

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan Noel süslerimiz yaklaşan yılbaşına özel çeşitleriyle Noel ağaçlarınızı en güzel, en renkli şekilde süsleyecek. Noel baba, disko topları, yıldızlar, çanlar, kar taneleri, minik kozalaklar ve daha birçok çeşit yılbaşı süsleri ve aksesuarları en uygun toptan fiyatlarla kapınıza kadar gelecek.

EN RENKLİ YILBAŞI SÜSLEMELERİ

Yaklaşan yılbaşı için hazırlıklarınızı tamamladınız mı? Yılın son günlerine yaklaştıkça evlerinizin en güzel köşelerine yerleştirmeyi düşündüğünüz Noel ağaçlarınız boş kalmasın. Noel ağaçlarınızı en güzel şekilde süsleyebilmeniz için sizlere en güzel Noel süslerini hazırladık. Karışık yılbaşı ağacı süslerimiz yılbaşı ağaç altı süslerinden tutun da, Noel baba ağaç süslerine, efektli kozalak çam ağacı süslerine, renkli parlak toplara ve yıldız straforlara kadar birçok çeşidi barındırmaktadır. Renkli hediye paketi süsleri, melek süsler, cici yıldızlar, sarı çanlar da bu süslere dahildir. Dekoratif amaçlarla evlere yerleştirilen Noel ağaçları en güzel, en renkli süslemelerle donatılmayı haketmiyor mu sizce de? Dilerseniz bu süslemelerin yanında beyaz köpük spreylerden de alarak, ortamınızda kar yağıyor havası estirebilirsiniz. Hatta Noel ağacınızın her bir dalına bir kar tanesi koyabilirsiniz. Yılbaşı temalı konfetiler ile mekanınızdaki atmosferi renklendirebilir ve sevdiklerinizle harika zamanlar geçirebilirsiniz. Bu parti süsleriyle kusursuz bir yılbaşı geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Yeni yıl coşkusunu en güzel parti süsleriyle yaşayabilirsiniz.  Noel ağacı ışıklarını da es geçmemek gerekir. Birbirinden renkli yılbaşı ağacı ışıkları ve aydınlatma süsleri yılbaşı ruhunu sonuna kadar yaşamınızı sağlayacak. Yılbaşı ağaçlarının vazgeçilmez dekorasyonu olan yılbaşı süsleriyle benzersiz bir süsleme keyfi yaşayacaksınız.

NOEL AĞACI SÜSLEME REHBERİ

Noel ağacını süslemek başlı başına bir keyiftir. Malum yılbaşı yaklaştı ve yılbaşı süsleriniz  dolap diplerinden çıkarılmayı bekliyor. Peki Noel ağacınızı en güzel şekilde nasıl süsleyebilirsiniz? Özellikle ilk defa süsleyecekler bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Noel ağacınızın en renkli süslemelerle ilgi odağı olmasını istiyorsanız, onu evinizin en güzel köşesine koymalısınız. Ağacınız salonunuzun bir parçası gibi durmalı mutlaka. En güzel şekilde süslenmiş bir Noel ağacını ucube bir yere koyarsanız, ağacınızın hiçbir albenisi kalmaz. Bu nedenle lokasyon çok önemlidir. Plastik malzemeden oluşan bir Noel ağacınız varsa, onu mutlaka kabartmalısınız. Dalları kabaran bir Noel ağacı, süsleri daha iyi taşıyacaktır. Yılbaşı ağacınızı mutlaka çok iyi aydınlatmalısınız. Böylece üzerindeki süslemeler bir sanat eseri gibi görünecektir. Ayrıca yılbaşı süslemelerinizin renkleri birbiriyle uyumlu olmalıdır. Bu renklerin kendi içinde bir ahengi olmalıdır. Geldik zirveye. Noel ağacınızın en tepesindeki süs melek, yıldız ya da daha farklı bir süs olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken husus, tepedeki bu süslerin aşırı ağır olmamasıdır.

Noel ağacınızı süslemeden mükemmel bir yılbaşı atmosferi yaratamazsınız. Çünkü Noel ağacının görselliğini noel süsleri zenginleştirmektedir. Zevkinize uygun süslerle Noel ağacınızı süsleyebilirsiniz. Örneğin, ağacınızda ağaç zincirleri kullanabilirsiniz. Çok farklı Noel süsleri arasından yıldızlar, kuş tüyleri, kozalaklar ekleyebilirsiniz ağacınıza. Noel süslerinin ağacınız üzerinde aynı yoğunlukta olmasına dikkat ediniz. Ağacın görkemli görüntüsü için önemli bir husustur bu. Eşit yoğunluktaki noel süsleri, ağacınızın daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Noel ağacınızı süsledikten sonra üzerine kar spreyi dökmeyi unutmayınız.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle