Toptan Nevresim Takımı

Toptan Nevresim Takımı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan nevresim takımı ürünlerimizi uyku setlerinizin üzerine güvenle örtebilirsiniz. Nevresim takımlarımız yataklarınızda hem bir dekoratif hava yaratacak hem de yatağınızı koruma altına alacaktır. 

HER MEVSİME UYGUN NEVRESİM TAKIMLARI

Yatak örtüsü olarak da bilinen nevresim takımları cırt cırtlı, fermuarlı ve düğmeli yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlarlar. Nevresim takımı modelleri pamuktan, ketenden, satenden ve ipekten üretilebilir. Nevresim takımınızı yatağınızın ölçülerine uygun olarak seçmelisiniz. Pamuk ve ketenden üretilen nevresim takımları yaz ayları için idealdir. Polyester malzemeler içeren ve akrilik özelliği olan nevresim takımları soğuk havalarda kullanıldığında ısıyı uzun süre muhafaza edebildikleri için, sizleri sıcak tutarlar. Farklı dekoratif desenlere sahip olan rengarenk nevresim takımlarından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Yatak odalarınızın dekorasyonunu en güzel nevresim takımı ürünleriyle tamamlayabilirsiniz. Çocuk odaları ve genç odaları için almak istediğiniz nevresim takımı modellerini çizgi film kahramanlarından oluşan ya da farklı eğlenceli desenlere sahip nevresim takımlarından seçebilirsiniz. Nevresim takımı seçerken,

- Ürünün markasına,

- Üretildiği kumaş türüne,

-  Ürünün ebatına,

- Ürünün tasarımına,

- Üründeki kaliteye,

dikkat etmelisiniz. Ayrıca almayı düşündüğünüz nevresim takımlarınızın yastık ve yorgan parçaları yatağınıza uyumlu olmalıdır. Cildinize zarar vermeyecek, yumuşak ve % 100 pamuktan üretilen nevresim takımlarına yönelmelisiniz. Antibakteriyel kumaşlardan imal edilmiş nevresim takımları her zaman daha sağlıklıdır. Bu ürünlerle hem siz hem de sevdikleriniz daha huzurlu ve daha güvenli bir uyku çekersiniz.

Nevresim takımları çift kişilik ya da tek kişilik olarak satın alınabilir. Nevresim takımlarınızın içinde yorganı kaplayan nevresimin yanında, yastık kılıfı ve çarşaf bulunmaktadır. Ebatlarına, renklerine, üretildiği malzemeye ve desenlerine göre çeşitlilik gösteren nevresim takımları en küçük boydan en battal boya kadar farklı ölçülerde bulunabilir. Hava alabilen ve terletmeyen nevresim takımları en çok tercih edilen çeşitler arasındadır. Kimi ev hanımı yıkandıktan sonra ütü gerektirmeyen, buruşmayan nevresim takımlarını tercih etmektedir.

Nevresim Takımlarıyla İlgili Püf Noktalar

Nevresim takımlarınızın tıpkı kıyafetleriniz gibi yıkandıktan sonra çekmesini istemiyorsanız, onları uygun şartlarda yıkamalısınız. Nevresim takımlarınızı aşırı sıcak su ile yıkamaktan kaçınmalısınız. Çok sıcak suya maruz kalan takımlar çekebilir. 40 derecelik bir programda nevresim takımlarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Onların rengini korumak içinse, renkli ve beyaz olanları mutlaka ayırmalısınız. Yıkanan nevresim takımı yumuşayacaktır. Aldığınız her nevresim takımını önce yıkamalı, sonra kullanmalısınız. Mahreminizi paylaştığınız nevresim takımlarınızı özenle seçmelisiniz.

Nevresim takımları her mevsim kullanılabilen ürünlerdir. Uyku kalitesi açısından nevresim takımlarının doğru seçilmesi gerekmektedir. Nevresim takımlarında dikkat edilmesi gereken ilk husus kumaştır. Model ve tasarım özellikleri dikkat edilmesi gereken diğer kriterlerdir. Kaliteli ve yumuşak kumaşlardan oluşan nevresim takımları önceliğiniz olmalıdır. Örneğin, sıcak yaz ayları için pamuklu kumaşlardan üretilmiş nevresim takımları alabilirsiniz. Kumaş seçiminizi yaptıktan sonra dilediğiniz modelde nevresim takımı satın alabilirsiniz. Nevresim takımlarınız ile diğer eşyalarınızın uyumunu arttırabilirsiniz. Tüm bu hassasiyetleri göz önünde bulundurarak seçiminizi yaparsanız, uyku esnasında rahatsızlık hissetmemiş olursunuz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle