Toptan Mum ve Mum İmalatı

Toptan Mum ve Mum İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan mum çeşitlerimiz her ihtiyaç ve beğeniye göre kategorilendirilip hizmete sunulmaktadır. Aydınlatma işlevleriyle bilinen mumlar artık dekoratif olarak da evlerde, iş yerlerinde kullanılmaktadır. Girdiği ortamları aydınlatan ve süsleyen mum çeşitleri bu sitede.

Mumun İşlevi

Bir mum aydınlatmanın ötesine geçemez demeyin. Aniden kesilen elektrikler karşısında ilk kurtarıcımız mumlardır. Evlerimizin en güzel köşelerinde dekoratif olarak kullandığımız mumlar, aynı zamanda en özel günlerimize ait pastaların üzerini de süslerler. Tarihi eski Mısırlılara dayanan mumlar bir çok dinin önemli simgelerindendir.

Mum Çeşitleri

Çağımızda çok çeşitli amaçlara hizmet eden mum birçok çeşit, birçok renk ve tasarımda karşımıza çıkmaktadır. Bir yakınına hediye almayı düşünenler için de mum iyi bir örnektir. Mum almadan önce mumu nerede kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Kırmızı, beyaz, sarı ve daha birçok renk seçeneğine sahip olan mumlar evlerde ya da ofislerde çok şık bir görüntüye olanak sağlarlar. Mumlarda çeşitli meyve aromaları kullanılmaktadır. Yandığı zaman etrafa hoş kokular veren bu mumlardan tercih edebilirsiniz. Mumlar arasında en çok tercih edileni, konik mumlardır. Şamdanlar için uygun olan bu mumlar iyi bir aydınlatma malzemeleridir. Romantik bir akşam yemeğine uygun bir konsept için konik mumlar idealdir. Bambulu mumlar da çok tercih edilen mumlardandır. Bambulu mumlarda mumluk kullanmaya gerek kalmaz. Hem ısı hem ışık kaynağı olan mumları farklı şekillerde görebilirsiniz.

Mum seçimi yaparken koku hassasiyetiniz varsa, kokusuz mumları tercih edebilirsiniz. Mumun yumuşak olması onun yanma süresini etkiler. Bir mum ne kadar sert malzemeden yapılırsa o kadar uzun yanar. Mumu yakarken mutlaka rüzgarsız ortamlarda olmalısınız. İçerisinde fazlaca yağ barındıran mumlar kalitesiz mumlardır. Bu mumlardan satın almayınız. Mumun içerisinde bulunan yağ miktarını parafine dokunarak kolayca anlayabilirsiniz.

Bir hayat tarzı haline gelen mumlar içerdikleri öz yağlar sayesinde şifa olarak da kullanılıyor. Bu mumlar ile baş ve migren ağrıları tedavi edilebiliyor. İnsan ruhunu derinden etkileyen mumlar sadece fiziksel aydınlanma değil, ruhsal aydınlanma sembolü olarak da görülüyor. Mumlar özellikle ayinlerde ve adaklarda çok fazla talep görmektedir. Hayatımızın her aşamasında olan mum kullanımı giderek yaygınlaşacağa benziyor...

Dekoratif amaçlı kullanmak istediğiniz mumlar farklı modellerle karşınıza çıkabilir. Farklı renklere, aromalara sahip bu mumlar özenle üretilmektedir. Bitkisel özlü ve çiçek aromalı mumlar, girdikleri her ortama güzellik katmaktadır. Birinci sınıf ham madde kullanılarak imal edilen mumlar, renkli seçenekleri ve hoş kokularıyla mekanlara enerji vermektedir. Mum seçeneklerini değerlendirerek, ev ya da iş yeri dekorasyonunuza uygun mumlar satın alabilirsiniz. Dekoratif mumları doğum günü, yıl dönümleri, anneler günü, sevgililer günü gibi özel ve anlamlı günlerde kullanabilirsiniz. Her çağın değişmez objesi olan mumlar, şamdanlarla beraber kullanıldığında mekanlarda ihtişamlı bir görüntüye imza atmaktadır. Farklı biçimlerde tasarlanmış mumları da evlerinizde kullanabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleKadircan
Merhaba.. Toptan Pipo ve Aksesuarları Almak İstiyorum..