Toptan Mısır Patlatma Makinesi Ve Mısır Patlatma Makinesi İmalatı

Toptan Mısır Patlatma Makinesi Ve Mısır Patlatma Makinesi İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan mısır patlatma makinelerinden sipariş vererek kısa sürede mısır patlatabilir, lezzetli atıştırmalıklarınızı hazırlayabilirsiniz. Özel tasarımlı mısır patlatma makineleri ile mısır kaselerinizi doldurmaya hazır olun. 

MISIR PATLATMA MAKİNESİ KULLANIMI

Mısır tanelerini ısıtarak patlatan mısır patlatma makineleri taze mısırların hazne içerisine dolmasını sağlamaktadır. Toptan mısır patlatma makineleri sıcak hava üfleyerek mısırın ısınmasını ve patlamasını sağlar. Üflenen hava mısıra kuvvet sağlar ve mısırı sürekli döndürerek patlamasını kolaylaştırır. Kimi makinelerde mısırlar alttan ısıtılarak patlatılmaktadır. Mısırın yanmasını önlemek içinse, karıştırma çubuklarından yararlanılarak mısırlar karıştırılmaktadır. Mısırların patlayabilmesi için yeterli sıcaklığın sağlanmış olması gerekir.

Toptan mısır patlatma makinelerinin kullanımları oldukça kolaydır. Mısır patlatma makinesinin imalatı ile iki farklı şekilde çalışan modeller tasarlanmaktadır. Bu makineler mısırı farklı yöntemlerle patlatmaktadır. Mısır patlatma makinesi imalatı ile sıcak hava üfleyen makineler ve ısı plakalı makineler üretilmektedir. Sıcak hava üfleyen makinelere sadece mısır ilavesi yapılır. Mısır haznesine sıcak hava girerek mısırların patlatılması sağlanır. Isı plakalı makinelerde ise, mısır haricinde sıvı yağ ve tuz kullanabilirsiniz. 2 kişilik mısır patlatmak istiyorsanız, yarım bardak mısır yeterli olacaktır. Mısırınızı isterseniz tuzlu, isterseniz şekerli olarak patlatabilirsiniz. Bu makinelerde çift taraflı dönen karıştırma çubuğu bulunmaktadır. Karıştırma çubukları ile malzemeler iyice karıştırılır ve ortaya nefis atıştırmalıklar çıkıverir. Toptan mısır patlatma makinelerinden satın alırken ürünün hangi patlatma teknolojisine sahip olduğunu mutlaka öğrenmelisiniz. Mısır patlatma makinesi imalatıyla ürünlere farklı pratik özellikler kazandırılmaktadır. Örneğin, kimi ürünlerin patlatma hazne kapakları mısır kasesi olarak da kullanılabilmektedir. Bazı ürünlerde ise, ölçekli kapaklar bulunmaktadır. Böylece istediğiniz miktarlarda mısır patlatabilirsiniz. Mısır patlatma makinesi imalatı ile damakları şenlendiren mısırlar yapılabilmekte ve keyifle tüketilen atıştırmalıklar hazırlanmaktadır.

Mısır tüketmeyi sevmeyen yoktur neredeyse. Mısır patlatma makinelerinden satın alarak kendinize, arkadaşlarınıza, ailenize lezzetli mısırlar patlatabilir, birlikte sinema keyfi yapabilirsiniz. Portatif ürünler olan mısır patlatma makineleri kolayca taşınabilir. Yuvarlak hatlı ya da ince uzun yapılı mısır patlatma makinelerinden tercih yapabilirsiniz. Ev tipi ve sinema tipi mısır patlatma makineleri birbirinden farklıdır. Bu ürünlerden ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz.

Popcorn makinesi olarak da bilinen mısır patlatma makineleri, geliştirilen teknoloji sayesinde tüm mısırları eşit seviyede tuz ve yağ ile patlatmaktadır. Evinize alacağınız mısır patlatma makineleri ile 4 ya da 6 kişilik mısırlar patlatabilirsiniz. Mısır patlatma makinelerine konulan yağ ve tuz, tüm mısıra aynı oranda karışmakta ve ortaya lezzetli patlamış mısırlar çıkmaktadır. Dilerseniz tuz yerine şeker ilave ederek, şekerli mısır patlatabilirsiniz. Kimi makineler yağsız olarak da çalışabilmektedir. Daha sağlıklı mısırlar yemek için bu makinelerden satın alabilirsiniz. Mısır patlatma makinelerini cazip kılan bir çok fonksiyon vardır. Mesela, düşük rezistansa sahip makinelerden alarak, mısırlarınızın yanma riskini önleyebilirsiniz. Evde mısır keyfi yapmak için ve patlamış mısır keyfini yaşamak için siz de bir mısır patlatma makinesi temin edin.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle