Toptan Meyve Sıkacağı

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan meyve sıkacağı ürünlerimizden satın alarak en sevdiğiniz meyve sularını en pratik yolla elde edebilirsiniz. Her türlü meyveyi rahatlıkla sıkan bu cihazlar sayesinde en doğal ve en taze meyve sularından içebilirsiniz. 

MEYVE SIKACAĞI NE İŞE YARAR?

Her türlü hastalığın şifası olan meyveler, sağlıklı bir yaşamın en önemli besinleridir. Evlerimizde kendi ellerimizle hazırlayacağımız meyve suları, en az meyve yemek kadar faydalıdır vücudumuza. Hele hele sıcak yaz aylarında serinlemek için ya da soğuk havalarda birçok hastalıktan korunmak için meyve suyu takviyesi yapmaya ihtiyaç duyarız. Bu anlamda elektrikli mutfak aletleri grubunda bulunan meyve sıkacakları imdadımıza yetişecektir. Fonksiyonel meyve sıkacakları sayesinde, mutfağımızda taze meyve suları sıkabilirsiniz. Meyve yemeyi sevmeyen çocuklarınız varsa, bu meyvelerin sularını onlara içirebilirsiniz. Meyve sıkacaklarında birçok sebzeyi de sıkabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde en sevdiğiniz sebzelerin ve meyvelerin sularını elde edebilirsiniz. Meyve sıkacaklarından elde ettiğiniz meyve ya da sebze sularını çeşitli yemeklerde kullanabilirsiniz. Böylece bu sulardaki vitaminler bağışıklık sisteminizi güçlendirmiş olur.

Meyve sıkacakları sayesinde meyveler saplarından, etlerinden, derilerinden, yapraklarından ya da tohumlarından ayrılmaktadır. Meyve sıkacaklarının birçok türü bulunmaktadır. Tezgah üstünde kullanabileceğiniz bu aletler elektrikli katı meyve sıkacağı, kollu pres sıkıcılar, narenciye sıkmak için kullanılan elektrikle çalışan ya da elle kullanılan basit meyve sıkıcılardan oluşmaktadır.

MEYVE SIKACAĞI NASIL KULLANILIR?

Meyve sıkma makinelerinin modelleri farklılık gösterdikçe, kullanımları da farklılık göstermektedir. Örneğin, elektrikle çalışan bir narenciye sıkacağınız varsa narenciyenin boyutuna göre bir başlık seçmelisiniz. Başlık meyvenin üzerine tam olarak oturmalıdır. Kapağı kapatılan  narenciye sıkacağının düğmesine basılır. Pres kollu sıkıcılar ise, ortadan ikiye ayrılan meyvelerin meyve başlığının üzerine konulmasıyla çalıştırılan sıkıcılardır. Katı meyve sebze sıkıcılar da aynı mantıkla çalıştırılmaktadır. Makinenin türüne göre meyvelerinizi soyabilirsiniz, bölebilirsiniz ya da bütün olarak koyabilirsiniz. Sonra ürünü düz bir zemine koymalısınız ve kapağını doğru şekilde yerleştirmelisiniz. Meyveleri kısa sürede sıkan meyve sıkacakları, cihazın modeline göre farklı hız seviyelerinde bulunabilir. En taze, en güvenilir meyve sularından tüketmek istiyorsanız bu ürünlerden mutlaka satın almalısınız.