Toptan Merdiven Ve Merdiven İmalatı

Toptan Merdiven Ve Merdiven İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan merdiven ürünlerimizi inceleyebilir, bu merdivenleri evlerinizde, iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. Toptan merdiven ürünlerimiz sayesinde istediğiniz yüksekliğe ulaşabilir, perde asabilir, yüksek yerlerin tozunu alabilir ya da duvarlarınıza tablolar asabilirsiniz.

KULLANIM ALANINA GÖRE MERDİVEN SEÇİMİ

Almak istediğiniz merdiveni hangi amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Kullanım amacınız kadar, onları nerede kullanacağınız da önemlidir. Günlük yaşantımızdaki çoğu işte bizlere büyük kolaylıklar sağlayan merdivenler portatif modelleriyle ve ev tipi modelleriyle satışa sunulmaktadır. Merdiven imalatında kaliteye önem vererek, kaliteli bir kullanım deneyimi yaşamanızı hedeflemekteyiz. Toptan merdiven çeşitlerimizden ihtiyacınız doğrultusunda seçimler yapmalısınız. Merdiven çeşitlerimizi evlerde, iş yerlerinde veya farklı dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Evde kullanmayı düşündüğünüz merdivenlerimiz genelde 4 basamaktan oluşmaktadır; fakat merdiveni kullanacağınız alan oldukça yüksek bir alansa, bu alanın yüksekliğini tam olarak ölçtükten sonra uygun bir merdiven almalısınız. Yüksek tavana sahip yapılar ya da iş yerleri için uzun merdivenler kullanmalısınız. İnşaat alanlarında ise, basamaklı iskele merdivenlerinden kullanılmalıdır.

BİR MERDİVENDE BULUNMASI GEREKEN ÖZELLİKLER NELERDİR?

Bir merdivenin en önemli özelliği güvenli olmasıdır. Merdivenler kaymayı önleyen ayaklıklara, dengeli bir yapıya, üstün taşıma kapasitesine ve kaliteli malzemeye sahip olmalıdır. Toptan merdiven modellerimizin imalatı EN 131 standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz yukarıda belirtilen bir merdivende bulunması gereken bütün özelliklere sahiptir.

İyi bir merdiven fonksiyonel bir yapıya da sahip olmalıdır. Ayrıca sağlam ve hafif özelliklere sahip olmalıdır. Açılıp kapanabilir özellikte merdivenlerden alarak, mekanlarınızda alan tasarrufu yapabilirsiniz.

MERDİVEN ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Merdivenler birçok yönden farklı özelliklere sahiptir. Merdiven imalatında merdivenlerin teknik özellikleri, basamak sayıları, fonksiyonları her zaman belirleyici olmuştur. Ev tipi merdiven modellerimiz, teleskopik merdiven modellerimiz, profesyonel, portatif, iki parçalı ve katlanır merdiven modellerimiz imalatı yapılan ürünler arasındadır. Seyyar merdivenler ya da portatif merdivenler taşıma konusunda alıcısına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Merdiven imalatında inşaat sektörü de unutulmamıştır. Bu alanlar için tasarlanan teleskopik merdivenler tamir işlerinde rahat bir çalışma imkanı vermektedir çalışanlara. Kalitesiyle ön plana çıkan merdiven imalatımız iş güvenliğinizi sağlamayı amaçlamaktadır. Güvenilir yapılardaki merdivenlerimizi gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. İsteğinize uygun ebatlarda, boylarda ve farklı materyallerde bulunan merdivenlerimizden tercih edebilirsiniz.

MERDİVENİ DOĞRU ŞEKİLDE KULLANMAK

Almış olduğunuz merdiveni bir takım sıkıntılar yaşamamak adına, istenilen bölgeye doğru pozisyonda yerleştirmelisiniz. Yere güvenli bir biçimde sabitlenen merdiven, yaşanması muhtemel kazaların önüne geçmiş olur. Merdiveninizi kullanmadan önce onun herhangi bir kısmının hasarlı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Tüm kısımları aktif olarak çalışan merdivenler daima güvenilirdir. Hasarlı merdivenler asla kullanılmamalıdır. Dayamalı bir merdiveni, istenilen duvara doğru açıda yerleştirmelisiniz. Katlamalı bir merdiveniniz varsa, onu da tam açılmış pozisyonda kullanmalısınız. Merdivenin kendi ayakları üzerinde durduğundan emin olmalısınız. Merdivenlerinizi kaygan yüzeylerde kullanmayınız. Kirli yüzeyleri iyice temizledikten sonra, bu alanlarda merdiveninizi kullanabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle