Toptan Masa Örtüsü

Toptan Masa Örtüsü

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan masa örtüsü modellerimiz ev dekorasyonlarınızın vazgeçilmez tekstil ürünlerindendir. Masalarınızda hem hijyeni sağlayan hem de ev dekorasyonunu ön plana çıkaran masa örtüleri uygun fiyat avantajlarıyla sizleri beklemekte.

MASA ÖRTÜSÜ SEÇİMİNDE ATILACAK ADIMLAR

Masa örtüsü modelleri üretildiği malzemeye ve kullanılacağı amaca göre farklılık gösterebilir. Bu bağlamda klasik masa örtüleri en çok tercih edilen masa örtüsü çeşididir. Masa örtüsünü daha çok mutfak masalarında ve yemek masalarında kullanırız. Çok farklı boyutlara ve desenlere sahiptir bu masa örtüleri. En çok bilinen masa örtüsü modelleri dikdörtgen, kare, yuvarlak ve oval masa örtüleridir. Bunlar standart masa örtüsü modellerindendir. Bu modellerin dışında runner tarzda masa örtüleri de bulunmaktadır. Runner masa örtüleri daha çok dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır.

Masa örtüsü seçiminizde tercihinizi, leke tutmayan masa örtülerinden yana kullanmalısınız. Özellikle yemek yerken bu örtüler serilmelidir masaya. Masa örtüleri şüphesiz her masada kullanılabilir. Evlerinizde her zaman fazladan masa örtüsü bulundurmalısınız. Sahip olduğunuz masa örtülerini yemeklik ve misafirlik olarak mutlaka ayırmalısınız. Misafirlerinizle beraber masaya otururken kullandığınız masa örtüleri leke tutmayan ve sade bir özellikte olmalıdır. Özel bir misafir davetinde ise, dantelli ya da işlemeli, kaliteli standartlara sahip masa örtülerinizi kullanabilirsiniz.

Masa örtüsü seçiminde ölçü kriterine dikkat etmelisiniz. Masa örtülerinizin ölçüsü masanızla uyumlu olmalıdır. Ayrıca mevsime uygun olarak masa örtüsü seçmelisiniz. Şık bir sofranın en önemli ögesi olan masa örtüleri, masanıza uygun ölçülerde, dekorasyonunuza uygun renk ve desenlerde olmalıdır. Masa örtüsü seçerken ilk dikkat etmeniz gerek nokta, masa örtüsünün yemek takımıyla uyum içinde olmasıdır. İki tarafın da renk uyumu bu açıdan çok önemlidir. Hatta misafirlerinizin ehemmiyetine göre örtü renginizi belirleyebilirsiniz. Yaz aylarında daha cıvıl cıvıl, çiçekli masa örtüleri kullanabilirsiniz. Kış aylarında ise, koyu renkte masa örtüleri serilebilir masalara. Örneğin, sabah kahvaltılarınız için beyaz renkli örtüler kullanabilirsiniz. Öğle yemeğiniz içinse, daha canlı renklerde masa örtüleri seçebilirsiniz. Akşam yemekleri için en uygun masa örtüleri, şifon ya da ipek türdeki masa örtüleridir. Öğle ve sabah kullanacağınız örtüler, polyester ya da pamuklu türde örtüler olabilir.

Masa örtüsü seçiminde bulunurken örtünüzün şu beş özelliğine dikkat etmelisiniz: Baskınlık, doku, desen, ağırlık ve görsellik. Bir masa örtüsünün görsel olarak sıkı düzenlenmiş desenlerle örülmüş olması gerekir. Özellikle dar mekanlarda kullanılan masa örtüleri hafifliği vurgulayan desenlere sahip olmalıdır. Masa örtüsünün rengi odanın havasını değiştireceğinden, ortamda dengeli bir ambiyans sağlayacak renklerde seçilmelidir örtüler. Odadaki renk yoğunluğuna göre de, masa örtüsü renginizi belirleyebilirsiniz. Masa örtüsü rengini gündelik kullanımlarınızda dilediğiniz renklerde seçebilirsiniz. Yemek masalarınızın enerjisini yükseltmek sizin ellerinizde. Büyük, küçük, simetrik, asimetrik, ince, kalın özelliklerde üretilen masa örtüleri bulunmaktadır. Tarzınıza, dekorasyonunuza ve masanızın yapısal özelliklerine göre masa örtüsü seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle