Toptan Mantar Pano

Toptan Mantar Pano

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan mantar pano ürünlerimiz hem dekoratif hem de işlevsel ürünler olup evlerde, ofislerde sıklıkla kullanılmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi küçük mantar parçacıklarının sıkıştırılarak düzlem haline getirilmesiyle ve bir çerçeve içine yerleştirilmesiyle oluşturulan bir ofis gerecidir mantar panolar. Siz de bu ürünlerden satın alarak, onları bir hatırlatma ya da ilan panosu olarak kullanabilirsiniz. 

MANTAR PANO HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

Adıyla alakalı olarak mantar panoların imalatında mantar kullanılmaktadır. Bu panolarda kullanılan mantarlar, Akdeniz ikliminin görüldüğü yerlerde bulunan meşe ağaçlarının kök ve gövdelerini sarmaktadır. Her on yılda bir meşe ağaçlarının kök ve gövdelerinden alınan bu mantarlar işlenmek üzere toplanırlar ve kullanışlı malzemeler haline getirilirler.

Mantar panolar iki şekilde kullanılmaktadır. Birincisi, duvara sabitlenen modeldir. İkincisi ise, ayaklı mantar panolardır. Ayaklı mantar panolar da kendi arasında iki bölüme ayrılmaktadır. Bunlar tekerlek ayaklı mantar panolar ve teleskopik ayaklı mantar panolardır. Ayrıca mantar panoların daha hoş görünmeleri için, çuha beziyle kaplı çeşitleri de piyasalarda satışa sunulmaktadır.

Mantar panolar genellikle ofislerde kullanılmaktadır. Mantar panolar üzerine hatırlatma yazıları yazılabilmekte, kişiye özel notlar yapıştırılabilmektedir. Şirket koridorlarında da mantar panolara rahatlıkla rastlayabilirsiniz. Bu panolara çeşitli duyurular, listeler ya da uyulması gereken kurallar asılabilmektedir. Mantar panolar, iş yerlerinde kullanılan bir çeşit bilgilendirme çerçevesidir diyebiliriz.

Mantar panolara asılan her türlü belge çivi ya da toplu iğne ile tutturulmaktadır. Delinmesini istemediğiniz birçok evrağı klips ile tutturarak bu panolara asabilirsiniz.

Peki yapışkanlı mantar panoyu hiç duydunuz mu? Bu panolar statik elektrik yüklüdür ve pano üzerine hangi notu koyarsanız koyun, notlar kendiliğinden yapışmaktadır pano üzerine. Bu şekilde yapıştırılan hiçbir belge de asla zarar görmeyecektir. Mantar panolar çeşitli ebatlarda bulunmaktadır. 30x45, 45x60, 60x90, 60x120, 90x120, 90x180, 120x180, 100x150 ölçülerinde bulabileceğiniz mantar panolar, özel sipariş ile farklı boyutlarda da imal edilebilmektedir.

Ayaklı mantar panolar genellikle metal çerçeveli olarak satılmaktadır. Duvara asılabilen mantar panolar ise, metal ya da ahşap çerçeveli modellerden oluşabilmektedir. Mantar pano çeşitlerinden ihtiyacınız doğrultusunda temin ederek, her türlü notunuzu bu panolara asabilirsiniz. Çok farklı özel ve kamusal alanlarda mantar panolardan faydalanabilirsiniz.

İhtiyaca göre farklı ebatlarda üretilebilmektedir mantar panolar. Evlerde, okullarda, çeşitli kurumlarda kullanılan mantar panoların üzerine birçok hatırlatma notu koyabilirsiniz. Bu notları mantar panolar üzerine iğne, raptiye gibi araçlarla tutturabilirsiniz. Notları mükemmel bir şekilde üzerilerinde tutan mantar panolar isteğe göre düzenlenebilmektedir. Mantar panolara yerleştirilen notlar mükemmel bir şekilde görünebilir. Çok farklı mantar pano modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler içerisinden ihtiyacınız doğrultusunda seçimler yaparak, yazılı notlarınızı görsel açıdan daha hoş ve düzenli bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz farklı renk seçeneklerine sahip olan mantar panolardan yararlanabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ürünler olan mantar panoların özel sipariş ile yaptırılabileceği de unutulmamalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle