Toptan Mama Sandalyesi

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan mama sandalyesi ürünlerimiz kolaylıkla taşınabilir ve katlanabilir özelliklerde . Kampanyalı fiyatlarla alabileceğiniz toptan mama sandalyeleri hem pratik hem de şık.

MAMA SANDALYESİ İLE BESLENME SAATİ

Yaşamlarının 5. ayında dik bir şekilde oturmaya başlayabilen bebekler  yemeklerini yerken mama sandalyesine ihtiyaç duyarlar. Mama sandalyesinde karınlarını doyuran bebekler bir taraftan da sofrada bulunan anne ve babasına eşlik edebilirler. Bu sayede anne , baba ve bebek birlikte güzel bir sofra keyfi yapmış olurlar. Bebek daha o yaşlardan itibaren yemeğin sofrada yenileceğini öğrenmeye başlar.

MAMA SANDALYESİ ALIRKEN DİKKAT

Mama sandalyesi alırken ürünü, uzun süreli kullanım sağlayacak kalitede ürünlerden seçmelisiniz. Bebek 2 ya da 3 yaşına geldiğinde bile mama sandalyesini masa ve sandalye olarak kullanabilmelidir. Bebekler büyüdükçe hareket sıklıkları arttığı için mama sandalyesinde de hareketli olmaya başlayacaklardır. Herhangi bir hareket esnasında mama sandalyelerinin dengesi bozulmamalıdır. Bebeğin hareketlerine ve sallanmalarına ya da tepinmelerine karşı dayanıklı olmalıdır. Mama sandalyeleri sade bir tasarımda olmalıdır. Üzerinde bebeğin ağzına atabileceği boncuk ya da düğme gibi eklentiler olmamalıdır. Ayrıca mama sandalyesinde çıkıntı gibi sivri alanlar ya da köşeler bulunmamalıdır. Her geçen gün biraz daha büyüyen bebekleriniz giderek ağırlaşacağından mama sandalyeleri onları taşımakta yetersiz kalabilir. Bu durumda yapacağınız şey bebeğinizin ağırlaşan kilosuna hazırlıklı olan ve uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta bir mama sandalyesi almaktır. Mama sandalyesinin bu durumda çıkarılabilen ilave desteklerinin de olması şarttır. Yıkanabilir özelliklerde bir mama sandalyesi seçmelisiniz. Çünkü bebeklerin sindirim sistemleri yetişkinlerinki kadar gelişmediği için bazı yiyecekleri ağız yoluyla dışarı atabilirler ve kusabilirler. Yıkanabilen mama sandalyeleri böyle bir durumda yıkanarak hijyenik olabilir. Alacağınız mama sandalyesinin boyu yemek masasını görebilecek düzeyde olmalıdır. Bebek oturduğu mama sandalyesinden sofrayı net olarak görebilmelidir. Mama sandalyesi ne çok alçak ne de çok yüksek olmalıdır.

Kanserojen boyalar içeren Çin malı mama sandalyelerini çocuklarınız için tercih etmeyiniz. Bebeğin mama sandalyesine alışması için ona zaman tanımalısınız. Mama sandalyesine bebeği zorla oturtmaya çalışmayınız. Bu tür zorlamalar bebeğin psikolojik olarak iştahsız olmasına neden olabilir. Eğer bebeğiniz mama sandalyesine oturmuyorsa , neden oturmadığını anlamaya çalışın. Gerekirse farklı renklerde ve özelliklerde bir mama sandalyesi alın.