Toptan Mama Sandalyesi

Toptan Mama Sandalyesi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan mama sandalyesi ürünlerimiz kolaylıkla taşınabilir ve katlanabilir özelliklerde. Kampanyalı fiyatlarla alabileceğiniz toptan mama sandalyeleri hem pratik hem de şık.

MAMA SANDALYESİ İLE BESLENME SAATİ

Yaşamlarının 5. ayında dik bir şekilde oturmaya başlayabilen bebekler  yemeklerini yerken mama sandalyesine ihtiyaç duyarlar. Mama sandalyesinde karınlarını doyuran bebekler bir taraftan da sofrada bulunan anne ve babasına eşlik edebilirler. Bu sayede anne, baba ve bebek birlikte güzel bir sofra keyfi yapmış olurlar. Bebek daha o yaşlardan itibaren yemeğin sofrada yenileceğini öğrenmeye başlar.

MAMA SANDALYESİ ALIRKEN DİKKAT

Mama sandalyesi alırken ürünü, uzun süreli kullanım sağlayacak kalitede ürünlerden seçmelisiniz. Bebek 2 ya da 3 yaşına geldiğinde bile mama sandalyesini masa ve sandalye olarak kullanabilmelidir. Bebekler büyüdükçe hareket sıklıkları arttığı için mama sandalyesinde de hareketli olmaya başlayacaklardır. Herhangi bir hareket esnasında mama sandalyelerinin dengesi bozulmamalıdır. Bebeğin hareketlerine ve sallanmalarına ya da tepinmelerine karşı dayanıklı olmalıdır. Mama sandalyeleri sade bir tasarımda olmalıdır. Üzerinde bebeğin ağzına atabileceği boncuk ya da düğme gibi eklentiler olmamalıdır. Ayrıca mama sandalyesinde çıkıntı gibi sivri alanlar ya da köşeler bulunmamalıdır. Her geçen gün biraz daha büyüyen bebekleriniz giderek ağırlaşacağından mama sandalyeleri onları taşımakta yetersiz kalabilir. Bu durumda yapacağınız şey bebeğinizin ağırlaşan kilosuna hazırlıklı olan ve uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta bir mama sandalyesi almaktır. Mama sandalyesinin bu durumda çıkarılabilen ilave desteklerinin de olması şarttır. Yıkanabilir özelliklerde bir mama sandalyesi seçmelisiniz. Çünkü bebeklerin sindirim sistemleri yetişkinlerinki kadar gelişmediği için bazı yiyecekleri ağız yoluyla dışarı atabilirler ve kusabilirler. Yıkanabilen mama sandalyeleri böyle bir durumda yıkanarak hijyenik olabilir. Alacağınız mama sandalyesinin boyu yemek masasını görebilecek düzeyde olmalıdır. Bebek oturduğu mama sandalyesinden sofrayı net olarak görebilmelidir. Mama sandalyesi ne çok alçak ne de çok yüksek olmalıdır.

Kanserojen boyalar içeren Çin malı mama sandalyelerini çocuklarınız için tercih etmeyiniz. Bebeğin mama sandalyesine alışması için ona zaman tanımalısınız. Mama sandalyesine bebeği zorla oturtmaya çalışmayınız. Bu tür zorlamalar bebeğin psikolojik olarak iştahsız olmasına neden olabilir. Eğer bebeğiniz mama sandalyesine oturmuyorsa, neden oturmadığını anlamaya çalışın. Gerekirse farklı renklerde ve özelliklerde bir mama sandalyesi alın.

Bebeklerin ek gıdaya başladıkları dönemlerde mama sandalyeleri kullanılmalıdır. Bebeğiniz için mama sandalyesi alırken şu soruları kendinize sormalısınız:

1. Mama sandalyesinin emniyet kemeri kolayca takılabiliyor mu?

2. Mama sandalyesinin yükseklik ayarı ayarlanabilir olmalıdır. Alacağım mama sandalyesinin yükseklik ayarı nasıl?

3. Mama sandalyem kolay temizlenebilir nitelikte mi?

4. Mama sandalyemin boyutu nasıl olmalı?

5. Mama sandalyemin katlanabilir özelliği var mı?

6. Mama sandalyem taşınabilir özellikte mi?

7. Mama sandalyemin sırt ve ayak desteği ayarı var mı?

8. Mama sandalyesi üzerinde bulunan mama tepsisi çıkarılabilir, katlanabilir ve ayarlanabilir özellikte mi?

9. Mama sandalyesini ne kadar süre ile kullanabilirim?

10. Mama sandalyem hangi güvenlik standartlarına göre üretilmiş?

 

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleBirol
Fiyat öğrenmek istiyorum