Toptan Küpe

Toptan Küpe

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan küpe modellerimiz şık olmak adına seçebileceğiniz en zarif takılardandır. Sevdiğiniz kıyafetlerle kullanabileceğiniz küpe çeşitlerimiz ekonomik fiyatlarla sizlerin olabilir. 

KULAKLARIN YILDIZLARI

Kendisi küçük etkisi bir o kadar büyük olan küpeler, kıyafetlerimizin en güzel tamamlayıcılarıdır. Aksesuar denilince ilk akla gelen isim şüphesiz küpelerdir. Takacağınız küpeyi mutlaka kıyafetinize uygun olarak seçmelisiniz. Kıyafetinize göre küpe seçiminin önemli noktalarına şöyle bir göz atalım.

Eğer yakasız bir elbiseniz varsa, damla küpeler ya da büyük sarkan küpeler elbisenize uyum sağlayacaktır. Özel bir gecede giyeceğiniz kostümünüze uygun olarak sarkan ve taş detayları olan sallantılı küpeler tercih edebilirsiniz. Koyu renkli kıyafetlerinizle açık renkli küpeler kullanmalısınız. Çünkü renklerin zıtlığı iyi bir uyum yakalamalarını sağlayacak ve sizi daha zarif gösterecektir. Boğaz kısmı kapalı bir kıyafetiniz varsa, küçük ebatlarda küpeler takmalısınız. Sahibinin kişiliğini yansıtan küpeler bir kıyafetin olmazsa olmaz parçalarıdır. Küpe seçerken gün içinde rahat edebileceğiniz tarzlarda seçimler yapmalısınız. Saç şekliniz ve saçlarınızı toplama biçiminiz bile küpe seçiminizde çok önemlidir.

Her durumda sağlıklı malzemelerden yapılmış kaliteli küpeler kullanmalısınız. Çünkü küpenin imal edildiği maddenin ehemmiyeti oldukça büyüktür. Çok çeşitli küpe modelleri bulunmaktadır. Gümüş küpeler, otantik küpeler, sallanan küpeler, halka küpeler ve bir çok küpe çeşidi mevcuttur. Birbirinden renkli ve son trend küpe çeşitleri ile havanıza daha da hava katabilirsiniz. Stile yön veren küpeler kadınların yanı sıra erkekler tarafından da kullanılmaktadır. Erkekler daha çok düz renk küpeler, taşlı küpeler ve tek taş zirkon küpeler tercih etmektedir. En çok satan erkek küpe modelleri bunlardır.

YÜZ ŞEKLİNİZE GÖRE KÜPE SEÇİMİ

Yüz şeklinizi tanıyıp ona göre küpe seçiminde bulunmak, yüzünüzü daha iyi göstermek adına çok önemlidir. Bu sayede seçmiş olduğunuz küpe de yüzünüzde daha iyi duracaktır. Küpe modasını yakından takip ederek yüzünüze en uygun küpeyi satın alabilirsiniz.

Yuvarlak bir çehreye sahipseniz eğer, yüzünüzü biraz daha uzun göstermeniz gerekecektir. Uzun ve kıvrımları olan küpeler sizin için uygun olacaktır. Ufak ve top şeklindeki küpeler asla kullanmamalısınız.

Kalp şeklinde bir suratınız varsa, alından çeneye doğru bir daralma durumu söz konusu olduğundan, alın ile çeneniz arasındaki orantıyı dengeleyecek küpeler kullanmalısınız. Sallantılı geniş küpeler yahut damla küpeler sizin için ideal olacaktır.

Kare bir yüzünüz varsa, orta boylardaki yuvarlak formlarda küpeler kullanabilirsiniz.

Uzun bir yüze sahipseniz, uzun küpeler tercih etmemelisiniz. Yüzünüzün orta kısmına kadar uzanan yuvarlak tarzdaki küpelerden kullanabilirsiniz. Diğer bir seçeneğiniz, üçgen ve kare küpe modelleridir.

Gerek kadınların, gerekse erkeklerin ilgisini çeken aksesuarlardır küpeler. Giymiş olduğunuz kıyafetinize göre küpeler takarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Örneğin, özel bir gecede kulak manşetleri adı verilen özel tasarım küpelerden takarak daha şık ve gösterişli görünebilirsiniz. Yakasız, straplez bir elbisenin üzerine sarkık küpeler takarak tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Gelelim halka küpelere. Halka küpeler hem spor kıyafetlerle, hem de resmi kıyafetlerle çok iyi gitmektedir. Küpe seçiminde doğru adımlar atarak günü kurtarabilirsiniz. Farklı metallerden ve taşlardan üretilmiş küpeler de takı kutularınızdaki yerlerini almalıdırlar. Seçilen küpeler her zaman taşınabilecek ağırlıkta ve formda olmalıdır. İyi bir izlenim için kıyafetinizle uyumlu, beklentileri karşılayacak küpeler kullanılmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle