Toptan Kumbara ve Kumbara İmalatı

Toptan Kumbara ve Kumbara İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kumbara kategorimizde en şık, en gösterişli ve en ekonomik kumbara ürünlerini bulabilirsiniz. Düz renk kumbara çeşitleri, eğlence temalı kumbaralar, baskılı kumbaralar, metal kumbara çeşitleri ve daha birçok kumbara çeşitleri sunuyoruz sizlere.

Para Biriktirmenin En Tanıdık Yolu

Kumbaralar para biriktirmek amacıyla kullanılan bir kutudur. Kumbaralar metal, porselen, seramik, plastik gibi maddelerden imal edilirler. Üzerinde para atılmak için açılmış bir delik ve alt kısmında da kumbaranın içini boşaltmaya yarayan bir delik bulunmaktadır. Günümüz gençlerinin çok da alışık olmadığı kumbaralar daha büyük yaşlardaki insanların daha iyi hatırlayacağı ürünlerdir.

Kumbaralar insanlara tasarrufu aşılayan objelerdir. Bu anlamda ailelerin çocuklarına küçük yaşlardan itibaren kumbara kullanımını aşılamaları gerekmektedir. Böylece çocuklar kumbara kültürünü kazanmış olurlar. Kumbarası olmayan çocuklara, kumbara hediye ederek onlara büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Yalnız bunu yaparken işin içine biraz sevimlilik katmalısınız. Çocukların sıkılacağı, dikkatlerini çekmeyeceği modellerde kumbara tercih etmemelisiniz. Farklı tasarımlarla üretilmiş, özellikle çocukların sevdiği çizgi film kahramanlarından oluşan kumbaraları tercih etmelisiniz. Çocuklar bu yol ile para biriktirme alışkanlığını kazanmış olacak.

Kumbaraların İşlevi ve Önemi

Kumbaralardan öğrendiğimiz tutumlu olma alışkanlığı ile günümüz devrinde elimizdekilerin kıymetini daha iyi biliriz. Böylece gelir gider dengesini daha sağlam kurarız ve gereksiz harcamalarda bulunmamış oluruz. Biriktirmenin keyfini hisseden çocuklar paralarını daha iyi yönetir hale gelirler. Kumbarada günden güne biriken paralar ile ileride daha önemli ihtiyaçlarımızı karşılamış oluruz. Kumbara sayesinde küçük bütçeler birikir ve büyük birikimlere sahip olursunuz. "Damlaya damlaya göl olur" atasözümüz tam da bu durum için söylenmiştir. Metal paralar insanlar tarafından çok fazla önemsenmez. Hatta birçok insan onları taşımak istemez bile. İşte size fırsat. Alacağınız kumbara ile bu paraları taşıma derdine son verebilirsiniz. Paralarınız cebinizden düşüp gideceğine kumbarada biriksin. En dekoratif kumbara çeşitleri ile paranızı biriktirme işini daha eğlenceli hale getirin. Her evde olması gereken kumbaralar ile bütçenizi koruyun. Kumbara dolduktan sonra, içindeki paraları sayma görevini çocuklarınıza bırakınız. Bu sayede çocukların sayısal zekasının gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz. Para biriktirmeye yarayan kumbaralar sıra dışı ve ilginç modellerden oluşabilmekte ve insanları para biriktirme konusunda motive etmektedir. Kumbara kullanımı önemli bir alışkanlıktır. Ve bu alışkanlığın bireylerin hayatlarına olumlu yansımaları olmaktadır. Kumbarada parasını biriktiren kişi, hayatta her zaman tasarruflu davranır ve paranın kıymetini iyi bilir. Kumbaranın varlığı insana hem maddi, hem de manevi yönden kazanç sağlar. Kumbaralara atılan ufak miktarlardaki paralar, gün gelir kişinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek miktarda paraya dönüşür. Yani, damlaya damlaya göl olur. Ebeveynler bundan yola çıkarak, çocuklarına kumbara kullanma alışkanlığını kazandırmalı ve bu alışkanlığı sonuna kadar desteklemelidir. Hayat gerçekten pahalı. Varolan paranızı kumbarada biriktirerek paranızı yetirebilme olasılığına kavuşursunuz. Çocuklar ve yetişkinler için özel olarak tasarlanmış kumbara çeşitlerini inceleyerek, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle