Toptan Küllük Ve Küllük İmalatı

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan küllük ürünlerinden sipariş vererek tütün ürünlerinin küllerini etrafa dağılmadan muhafaza edebilirsiniz. Her evde bulunması gereken küllükler, yenilenen modelleriyle ev dekorasyonunun bir parçası haline gelmektedir. 

KÜLLÜK NE İŞE YARAR, KÜLLÜK MODELLERİ NELERDİR?

Sigara içilen ortamlarda tütün ürünlerinin külleri, kül tablalarına atılmaktadır. En ufak bir rüzgarda bile etrafı kirletebilen sigara külleri, küllükler sayesinde etrafa dağılmamakta ve ortam temiz kalmaktadır. Sigarayla ilgili bir çok probleme çare olmaktadır küllükler. Küllük imalatı ile birçok modelde küllükler üretilmektedir. Bu küllüklerin bazısı evlerde dekoratif bir duruş sergilemektedir. Toptan küllük ürünlerinden kullanışlı ve dekoratif olan modelleri tercih ederek isabetli bir ev dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Toptan küllük modelleri sadece ev ortamlarında değil, farklı dış mekanlarda ve ofislerde de kullanılmaktadır. Evlerde daha küçük ebatlarda küllükler tercih edilirken, dış mekanlarda daha büyük küllükler kullanılmaktadır. Küllük imalatı ile tasarlanan ürünlerden biri de metal veya krom kaplamalı küllüklerdir. Bu tarz küllüklerin kimisi açık, kimisi de petekli formdadır.

Sigara içen bir birey olmasanız bile, evinize gelen misafirlerinizin sigara içtiğini varsayarak yedekte küllük bulundurmanız gerekebilir. Sigara küllerinin başka tabaklara söndürülmemesi için, az da olsa küllük bulundurmalısınız evinizde. Küllük imalatında yer verilen ürünler arasında porselen ve dekoratif küllükler yer almaktadır. Özellikle dekoratif küllükler büyük dikkat çekmektedir. Kuru kafa görünümünde küllükler, araba şeklinde küllükler dekoratif küllük modellerine örnek olarak gösterilebilir. Toptan küllük modelleri arasında purolar için üretilmiş modeller de yer almaktadır. Puro küllükleri alternatifleriniz arasına girebilir. Küllük fiyatları, küllük seçiminizde önemli bir kriter olmamalıdır. Çünkü, küllükler uzun kullanım sağlayan ve uzun ömürlü sayılan aksesuarlardandır. Onları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Sigara dumanından aşırı derecede rahatsız oluyorsanız, duman çeken küllüklerden satın alabilirsiniz. Küllük imalatında kullanılan bazı malzemeler şunlardır: metal, cam, krom, plastik, ahşap, polyester, akrilik, deri, ferforje, porselen ve seramik. Küllükler çok fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Siz de kategorilerimize göz atarak kare, yuvarlak, ayaklı küllüklerden evinize ya da işletmenize alabilirsiniz. Birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilen bu ürünleri sakın kaçırmayın.