Toptan Küllük Ve Küllük İmalatı

Toptan Küllük Ve Küllük İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan küllük ürünlerinden sipariş vererek tütün ürünlerinin küllerini etrafa dağılmadan muhafaza edebilirsiniz. Her evde bulunması gereken küllükler, yenilenen modelleriyle ev dekorasyonunun bir parçası haline gelmektedir. 

KÜLLÜK NE İŞE YARAR, KÜLLÜK MODELLERİ NELERDİR?

Sigara içilen ortamlarda tütün ürünlerinin külleri, kül tablalarına atılmaktadır. En ufak bir rüzgarda bile etrafı kirletebilen sigara külleri, küllükler sayesinde etrafa dağılmamakta ve ortam temiz kalmaktadır. Sigarayla ilgili bir çok probleme çare olmaktadır küllükler. Küllük imalatı ile birçok modelde küllükler üretilmektedir. Bu küllüklerin bazısı evlerde dekoratif bir duruş sergilemektedir. Toptan küllük ürünlerinden kullanışlı ve dekoratif olan modelleri tercih ederek isabetli bir ev dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Toptan küllük modelleri sadece ev ortamlarında değil, farklı dış mekanlarda ve ofislerde de kullanılmaktadır. Evlerde daha küçük ebatlarda küllükler tercih edilirken, dış mekanlarda daha büyük küllükler kullanılmaktadır. Küllük imalatı ile tasarlanan ürünlerden biri de metal veya krom kaplamalı küllüklerdir. Bu tarz küllüklerin kimisi açık, kimisi de petekli formdadır.

Sigara içen bir birey olmasanız bile, evinize gelen misafirlerinizin sigara içtiğini varsayarak yedekte küllük bulundurmanız gerekebilir. Sigara küllerinin başka tabaklara söndürülmemesi için, az da olsa küllük bulundurmalısınız evinizde. Küllük imalatında yer verilen ürünler arasında porselen ve dekoratif küllükler yer almaktadır. Özellikle dekoratif küllükler büyük dikkat çekmektedir. Kuru kafa görünümünde küllükler, araba şeklinde küllükler dekoratif küllük modellerine örnek olarak gösterilebilir. Toptan küllük modelleri arasında purolar için üretilmiş modeller de yer almaktadır. Puro küllükleri alternatifleriniz arasına girebilir. Küllük fiyatları, küllük seçiminizde önemli bir kriter olmamalıdır. Çünkü, küllükler uzun kullanım sağlayan ve uzun ömürlü sayılan aksesuarlardandır. Onları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Sigara dumanından aşırı derecede rahatsız oluyorsanız, duman çeken küllüklerden satın alabilirsiniz. Küllük imalatında kullanılan bazı malzemeler şunlardır: metal, cam, krom, plastik, ahşap, polyester, akrilik, deri, ferforje, porselen ve seramik. Küllükler çok fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Siz de kategorilerimize göz atarak kare, yuvarlak, ayaklı küllüklerden evinize ya da işletmenize alabilirsiniz. Birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilen bu ürünleri sakın kaçırmayın.

Çok geniş ürün çeşitliliğine sahip küllükler arasında en fazla talep gören model, kokusuz küllüklerdir. Kokusuz küllükler sayesinde dumansız bir ortam oluşmaktadır. Sigara içmemek elbette en iyisidir. Ancak ne yazık ki, bu durum her yerde mümkün olmamaktadır. En azından daha dumansız bir ortam için kokusuz küllüklerden kullanabilirsiniz. Sigaranızı söndürmeden kokusuz küllüklerin içerisine atabilirsiniz. Kokusuz küllükler dışarıya sigara kokusu vermemektedir ve bu küllükler sigara küllerini içinde sakladığından, küller dışarıya rüzgarla savrulmamaktadır. Kokusuz küllükler arabada, evde, iş yerinde oluşan sigara kokusu şikayetlerinin azalmasına vesile olmuştur. Kokusuz küllükler izmarit ve sigara kokusunu kendi içine hapsetmektedir. Aksesuar görünümlü kokusuz küllükler uzun süreli kullanımlarıyla doğanın korunmasına katkı sağlamaktadır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle