Toptan Kravat

Toptan Kravat

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kravat ihtiyacınızı kravat koleksiyonumuzda bulunan yüksek kalite standartlarıyla üretilmiş kravat çeşitlerimizle karşılayabilirsiniz. Saten kravatlardan dokuma kravatlara kadar bir çok çeşit bulunmaktadır. Siparişlerinize en hızlı şekilde cevap vermeyi prensip haline getiren firmamız toptan kravat ihtiyacınızı büyük oranda karşılamaktadır. 

BİR DÜNYA KRAVAT MODELLERİ

Kravatın rengi, şekli ve bağlama stili zevkinizle uyumlu olarak değişebilir. Bugün tüm dünyada 600 milyonu aşkın insan tarafından kullanılmaktadır kravat. Özellikle erkeklerin büyük ölçüde önem verip taktıkları kravatlar erkekler arasındaki popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Genel olarak özel günlerin bir sembolü olarak görülmektedir kravatlar. Zamanla iş yaşamına adım atan kravatlar iş dünyasında saygınlığın ve statünün temsilcisi haline gelmişlerdir.

Bir erkeğin giyim zevkini boynuna takmış olduğu kravatından anlayabilirsiniz. Doğru yapılmış bir kravat tercihi ile sıradan bir kıyafeti bile fark edilir hale getirebilirsiniz. Kaliteli kravatlar ipekten üretilmiştir; fakat ipeğin çok pahalı olması nedeniyle kravat üretiminde hemen hemen aynı kaliteyi sağlayan mikro kumaşlar kullanılmaktadır. Bunun dışında, dokuma kravatlar da kaliteli kravatlardandır. Bu kravatların dokusu oldukça kalın yapıdadır. Kumaşındaki kalite kadar kravatın astar, dikiş, tela gibi özellikleri de son derece önemlidir.

KRAVAT KULLANMANIN ADABI

Erkek yaşamına hızlı bir giriş yapan ve her geçen gün yerini daha da sağlamlaştıran kravatlar özenli bir şekilde kullanılmalıdır. Rutubetli ortamlarda asla bırakılmamalıdır kravatlar. Çıkarılması kolay bir şekilde bağlanmalı ve çözüldüğünde tekrar boyunda kalabilmelidir. Kravatlarınızı kesinlikle ütülememelisiniz. Taktığınız kravatların astar kısımları görünmemelidir. Gece yatmadan önce kravatınızı çözmeli, asla bağlı bir şekilde bırakmamalısınız. Kot bir pantolonla takacağınız kravatı bez kumaştan üretilmiş sportif bir kravat modeliyle birleştirebilirsiniz. Takım elbisenizle bir kravat kullanacaksanız, mikro desenleri olan dokuma kravatlar tercih etmelisiniz.

Çizgili bir gömlek üzerine takacağınız kravat, gömleğiniz ile aynı desenlerde olmamalıdır. Zıt çizgilere sahip olmaları gereken gömlek ve kravatınız size daha iyi bir görünüm kazandıracaktır. Gömleğinizdeki çizgiler ince ise, kalın çizgili bir kravat kullanmalısınız. Düz gömleklerde kullanılan kravatlar daha kolay kombinlenirler. Beyaz renkli bir gömlek ile puantiyeli ya da çizgili bir kravat kullanılabilir. Ya da beyaz renkli bir gömlekle takacağınız koyu renkli bir kravat oldukça şık görünmenizi sağlayabilir.

Kravat seçiminde % 100 yünden üretilen ya da satenden üretilen kravatlar tercih etmelisiniz. Çok kısa ya da çok uzun olan kravatlardan almamalısınız. Bağlanan kravatlar bağlandıktan sonra 5.5 ile 10 cm arasında bulunan bir uzunluğa sahip olmalıdır. Aldığınız kravat boynunuzu tam anlamıyla sarmalıdır. Kıyafetinizdeki ve kravatınızdaki renk uyumlarına dikkat edin. Kravat seçiminizde ten renginizi de işin içerisine katın ve ona göre bir kravat takın. Kravatların üzerinde bulunan baskılara dikkat etmelisiniz. İp desenli, logolu, hayvanlı kravatlar bulunmaktadır. Noktalı kravatlardan kullanacaksanız, noktaları küçük olan kravatlardan seçmelisiniz. Böylece etrafa daha ciddi bir izlenim vermiş olursunuz. Çizgili kravat modellerinden de kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Giyim kuşamın önemli aksesuarlarından biridir kravatlar. Görünüşüne önem veren her erkek gerek profesyonel yaşantısında, gerekse günlük yaşantısında kravat kullanmaktadır. Doğru kravat seçimi ile kıyafetinizin tüm havasını değiştirmek elinizde. Bilhassa takım elbisenin tamamlayıcısı olan kravatlar doğru renk, desen ve tarzda seçildiğinde giyilen takımın şıklığını daha da arttırmaktadır. Kravat seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

* Kravatın uzunluğu,

* Kravatın kırışmayan ve kolay bağlanan yapıda olması,

* Kravatta doğru beden seçimi,

* Kravatın renk ve deseni,

* Kravatın ten, saç ve göz rengiyle olan uyumu,

* Kravatın gömlekle olan uyumu,

* Takım elbiseyle kravatın uyumu.

Erkek giyim modasında önemli bir yere sahip olan kravatlar, görünümü etkileyen detaylardan biri olduğu için kişiler kendileri için en doğru olan kravatı seçmelidirler.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle