Toptan Kostik Soda ve Kostik Soda Üreticileri

Kostik soda, halk arasında sodyum hidroksit olarak bilinir. Kimyasal bir madde olan kostik soda, yakıcı ve aşındırıcı bir maddedir. Kostik soda üreticileri tarafından üretilen ve toptan kostik soda olarak satılan bu madde kimya ve birçok farklı endüstride kullanılır.

Her kullanım amacına uygun toptan kostik soda ürünlerinin tamamı Miniorg üzerinden beğeninize sunuluyor. Kullanım amacınıza ve aradığınız kaliteye uygun toptan kostik soda ihtiyacınızı belirleyerek bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile toptan kostik soda satın alabilirsiniz.

Kostik soda, beyaz renkli ve nem çekici bir maddedir. Bu maddenin sahip olduğu herhangi bir koku yoktur. Suda hızlıca çözülebilen bu madde, sabun hissi uyandıran yumuşak ve kaygan bir çözeltiye dönüşür. Toptan kostik soda olarak satın alabileceğiniz bu madde, hem yakıcı hem de aşındırıcıdır. Direkt cilt ile temas ettiğinde tepkimeye girer. Kostik soda üreticileri tarafından sıvı ve katı halde kostik soda üretilmektedir. Kostik sodanın katı hali payet ve boncuk şeklinde; sıvı hali ise sulu ve kaygan bir çözelti şeklinde olur. Çıplak elle dokunulduğunda kaşındırıcı bir etkisi olan kostik, doğal olarak meydana gelmez ancak üretimi çok kolaydır.

Toptan Kostik Soda Olarak Nerelerde Kullanılır?

Kostik soda üreticileri tarafından üretilen kostik soda gıdadan ev tüketimine, endüstriden sanayiye kadar birçok farklı alanda kullanılan bir kimyasal maddedir. Toptan kostik soda satın alındıktan sonra, özellikle lavabo, banyo ve mutfak gideri açıcı olarak kullanılmaktadır. Bu madde güçlü bir dezenfektan olduğundan kanalizasyonların arındırılması ve tıkalı gider borularının temizlenmesinde de kullanılabilir. Sabun ve anti bakteriyel sabunların ana bileşeni de kostik sodadır. Temizlik sektörünün yanı sıra, petrol rafinelerinde ve madencilikte, asit ünitelerinin temizlenmesinde de toptan kostik soda kullanılır. Kostik soda üreticileri tarafından üretilen bu madde aspirin ve antiseptik ilaçların üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca ipek kumaşı, kağıt hamuru, boya kimyasalı ve patlayıcı maddelerin üretiminde de kostik kullanılmaktadır. Kostik sodanın en çok kullanıldığı sektörler genel olarak aşağıdaki gibidir:

• Ev Tüketimi
• Tekstil Sektöründe
• Kağıt Sektöründe
• Kimyasal Sektöründe
• Lavabo Kullanımında
• Deterjan Sektöründe
• Gıda Sektöründe
• İlaç Sektöründe
• Madencilikte Sektöründe

Toptan Kostik Soda Fiyatları

Kostik soda üreticileri tarafından geliştirilen, her kullanım amacına uygun toptan Kostik Soda ürününün fiyatı da özellik ve kalitesine göre farklılık gösterir. Bizimle iletişime geçerek en ucuz Kostik Soda fiyat seçeneklerini öğrenip hemen sipariş verebilirsiniz. Miniorg.net sitemiz üzerinden bize ulaşarak ihtiyacınıza uygun bütün Kostik Soda çeşitleri hakkında bilgi alabilir, dilerseniz toptan olarak satın alabilirsiniz. Bütçenize ve kullanım amaçlarınıza uygun Kostik Soda çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun bütün Kostik Soda çeşitleri için bizimle hemen iletişime geçin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nine + 1 =