Toptan Korse

Toptan Korse

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan korse modellerimiz vücuda sıkı bir görünüm kazandırmaya yarayan, vücudun alt ve üst bölgeleri için üretilen ürünlerdir. Korseler birçok farklı biçimde kullanılmaktadır. Göbek bölgesini kaplayan korseler, karın bölgesini saran korseler, kısa korseler, tayt korseler, atlet korseler korse çeşitlerden sadece birkaçıdır. 

KORSELERİN İŞLEVİ

Vücudun üst kısmına takılan korseler, özellikle göbek ve karın bölgesini sarmak ve sıkılaştırmak için kullanılmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı bu bölgelerde oluşan sarkmalar, takılan korseler sayesinde yeniden toparlanmaktadır. Slip şeklindeki korseler göbek ve karın bölgesi için tasarlanmaktadır. Slip korseleri dikişli formda bulabileceğiniz gibi, dikişsiz olarak da bulabilirsiniz. Özel bir gecede dar bir gece elbisesinin altında dikişsiz olarak tasarlanmış slip korseleri kullanabilirsiniz. Bu tür korseler polyamid kumaşlardan imal edilmektedir. Sadece göbek bölgeniz için slip korse kullanabilirsiniz ya da göğüs altına kadar çıkan korselerden tercih edebilirsiniz. Karın ve göbek bölgelerinde sorun yaşayan bireyler askılı ve askısız olarak üretilen korselerden de kullanabilirler. Üstelik askılı korseler, herhangi bir kayma sorunu yaşamanıza engel olacaktır.

Bütün bu sayılanlara ek olarak kalça ve basen bölgeleri için de tasarlanmış korseler bulunmaktadır. Zira bu bölgeler kilo almaya en müsait olan bölgelerdir. Kalça ve basen bölgeleriniz için kullanacağınız korseler, bu kısımların kısa sürede toparlanmasını sağlayacaktır. Ayrıca uzun korseler de dikişsiz olarak satışa sunulmaktadır. Kesinlikle iz yapmayan uzun korseleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Göğüs bölgenizden çok şikayetçiyseniz, atlet tarzı korselerden yararlanabilirsiniz. Bu tarz korselerin diz üstüne kadar inen modelleri de bulunmaktadır. Korse modellerimizin hepsi hava geçiren ve bütün gün kullanılabilecek tarzda ürünlerdir. Vücudun birçok bölgesini sıkılaştırabilen korseler, vücut alt bölgelerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Slip şeklinde, tayt şeklinde, boxer şeklinde üretilen korseler vücudun alt bölgeleri için tasarlanmıştır. Korse modellerimizin uzunlukları değişebilmektedir. Etek korseler, külotlu çorap şeklindeki korseler de bayanların en çok tercih ettikleri korseler arasındadır. Özellikle külotlu çorap şeklinde üretilen korseleri, dar bir pantolonun altında dahi kullanabilir ve en az iki beden incelebilirsiniz. Birçok farklı modelde temin edebileceğiniz korse çeşitleri uygun fiyatlarla sizleri beklemektedir.

Bayanların düğün, nişan, kına, lansman, balo, mezuniyet gibi özel gün ve gecelerde sıkça kullandıkları korseler, onların bu zamanlarda şık ve zarif görünmelerini sağlamaktadır. Böylece hanımlar kendilerini daha rahat ve daha huzurlu hissetmektedir. Korse seçerken bayanlar bedenlerine en uygun olan korseyi seçmeli, bunun için de bedenlerini iyi gözlemlemelidir. Vücuda uygun bir şekilde seçilen korse, kıyafetinizin altından iz yapmayacaktır ve kıyafetiniz üzerinizde daha orantılı duracaktır. Korse imalatında farklı kumaşlar kullanıldığından, beden ölçülerinize uygun korseler seçmelisiniz. İnce görünmek için giyilen korseler, vücut tipini iyi tanıyan hanımların işini kolaylaştırmaktadır. Vücudun kurtarıcısı sayılan korseler, özellikle kilolu bayanların fazla kilolarını saklamakta ve onların kendilerine olan öz güvenini arttırmaktadır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle