Toptan Koltuk Örtüsü

Toptan Koltuk Örtüsü

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan koltuk örtüsü modellerimiz kaliteli tasarımları ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle koltuklarınızı süslemeye geliyor.

KOLTUK ÖRTÜSÜ SEÇİMİ

Koltuklarınızın üzerine sereceğiniz örtünün kumaş kalitesi çok önemlidir. Leke tutmayan özellikte bir koltuk örtüsü satın almalısınız. Hele hele çocuklu bir evde yaşıyorsanız, koltuğunuza bu tür kumaşlar sererek koltuğunuzun kirlenmesini önleyebilirsiniz. Ayrıca örtü temizliği sürecini kolaylaştırmak için yıkanabilen özellikteki koltuk örtülerinden kullanmalısınız.

KOLTUK ÖRTÜSÜNDE RENK SEÇİMİ

Koltuk örtünüzün rengini duvarın ve zeminin rengine göre seçebilirsiniz. Duvarınızın ve örtünüzün rengi aynı renkte olmamalıdır. Ne kadar zıt renkler seçerseniz, koltuğunuz ve duvarınız birbirini o kadar iyi tamamlar. Çiçek desenli, kareli, çizgili ya da sade tarzlardan oluşan koltuk örtülerinden dilediğinizi seçip alabilirsiniz. Koltuk örtünüzün rengini belirlerken evin zeminini dikkate almalısınız. Eğer mermer bir zemininiz varsa, koyu renkli koltuk örtüsü kullanmak doğru olacaktır. Yer zemininizde fayanslar varsa, fayansınızın sahip olduğu renk tonlarına uygun koltuk örtüleri kullanabilirsiniz. Ahşap zeminli evlerde açık renkli koltuk örtüsü kullanmak, evin daha ferah görünmesini sağlayacaktır.

KOLTUK ÖRTÜSÜ KULLANMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Koltuklarınızda kullandığınız örtüler, koltuğunuzun kullanım ömrünü uzatmaktadır. Üzerinde örtü bulunan koltuklar kolay kolay kirlenmezler. Bilhassa çocuklu ailelerin koltuk örtülerine yönelmeleri gerekmektedir. Bu durumda kirlenen koltuklarınız değil, koltuk örtüleriniz olacaktır. Koltuk örtüsünün temizliği, koltuklarınızın temizliğinden çok daha kolay olacaktır.

Üzerinde sık sık oturulan ve vakit geçirilen koltuklar zamanla deforme olacağından, koltuk örtüsü kullanımına bir an önce geçilmesi gerekmektedir. Koltuğu her türlü dış etmenden koruyan koltuk örtüleri, çok farklı türlerde karşımıza çıkmaktadır. Bu örtülerin kimisi lastikli, kimisi ise dantelli ve fırfırlıdır. Lastikli örtülerin koltuktan çıkması neredeyse imkansızdır. Diğer örtüler ise koltuğun üstünden serbestçe yayılmaktadır.

Yaz aylarında kullanabileceğiniz koltuk örtüleri, keten ve şönilden üretilen örtüler olmalıdır. Kış aylarında ise, sizi ısıtacak polar tarzı kumaşlar kullanabilirsiniz. Şık bir görünüme sahip koltuk örtüsü modellerinden zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Sade bir koltuk örtüsü kullanmak istemiyorsanız, bürümcük ya da tay tüyü olan koltuk örtülerinden tercih edebilirsiniz. Bu tarz örtüler, odanıza cazibe ve hareket katacaktır.

Aşınan ve yıpranan koltuklarla karşılaşmamak için koltuk örtüsü kullanılmalıdır. Üstelik zaman zaman koltuk örtülerinizi değiştirerek, koltuklarınıza yeni bir görünüm verebilirsiniz. Böylece koltuk yenilemenize gerek kalmaz ve bütçenizden tasarruf yapmış olursunuz. Çocuklu evlerde mutlaka koltuk örtüsü kullanılmalıdır. Yıkanabilen koltuk örtüleri, üzerlerine herhangi bir şey dökülse de kolayca temizlenebilmektedir. Koltuklarınızın ölçüsünde bir koltuk örtüsü kullanmalısınız. Koltuk örtüsünün rengi ve deseni sizin kişisel tercihleriniz arasındadır. Çabucak aşınan, kolay leke tutan, kalitesiz koltuk örtülerinden mümkün olduğunca uzak durulmalıdır. Geçmişten bu yana uzun zamandır evlerde kullanılan koltuk örtüleri, koltukların temizliğini sağlarken diğer bir taraftan da dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Dekorasyon amaçlı kullanılacak koltuk örtüleri, duvar rengi baz alınarak seçilebilir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle