Toptan Kolonya

Toptan Kolonya

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
info@miniorg.net -- +90 541 679 05 13


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
info@miniorg.net -- +90 541 679 05 13

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kolonya ürünleri ferahlamanın sembolü haline gelmiş kokulardır. Yüksek kalitede üretilmiş kolonya çeşitlerimiz ile gün boyu süren bir rahatlama hissedeceksiniz. Çiçek kokuları, limon kokuları gibi farklı çeşitlere sahip kolonyalarımız antiseptik özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

3 TL Cep Boy Kolonya için  +90 541 679 05 13 Arayınız.

KOLONYA GELENEĞİ

Kolonyalar güzel kokuları ve ucuz maliyetleriyle insanların tercihi olmuştur her zaman. Günümüzde de birçok şehre özgü kolonyalar bulunmaktadır. Rize'nin çay kolonyası, Antalya'nın portakal çiçeği kolonyası, Isparta'nın gül kolonyası, Balıkesir'in beyaz zambak kolonyası gibi ülkemizde bir çok türde kolonya bulunmaktadır. Kolonyalar, parfümler kadar sık kullanılan kokulardır. Parfüm ile kolonya arasındaki fark etil alkol değerinden kaynaklanmaktadır. Parfümdeki etil alkol değeri % 25 iken, kolonyadaki etil alkol değeri % 3'tür. Ayrıca kolonyalar parfümden daha serinletici bir etkiye sahiplerdir. Kolonyalar, farklı çiçek ve meyvelerin aromasından yahut yağından üretilebilir. Limon kolonyası, portakal, greyfurt, bergamot, lavanta, yasemin, iğde, tütün kolonyaları favori kolonya çeşitlerindendir. Onlarca çeşit kolonya arasından teninize en çok yakışan kolonyayı alıp kullanabilirsiniz. Bu kolonyalar ile hem ferahlayacak hem de gün içinde güzel kokacaksınız.

Evimize gelen misafirlere sunduğumuz ya da iş yerlerinde, yolculuklarda kullandığımız kolonyalar ile kendimizi daha rahat ve daha ferah hissedebiliriz. Koku duyumuzun ilk akla gelen ismi olan kolonyalar, bizlere kimi zaman bahar tazeliğini yaşatırken, kimi zaman huzur ve mutluluk duygusunu yaşatır. Her kokuda ayrı bir his çağrışır zihnimizde.

Kolonyaların üretim aşamalarında alkol, su ve esans kullanılır. Soğukta bir gün bekletilen bu karışımlar, süzülerek ambalajlanırlar. Kolonyalar kullandığımız andan itibaren cildimize bir serinlik hissi verirler. Ayrıca 60 derece kolonyaların antibakteriyel etkisi bulunmaktadır.

KOLONYA KULLANIMINDA ÖNERİLER

Kolonyalar kullanıldıktan sonra sıkıca kapatılmalıdır. Aşırı güneşte ya da yüksek sıcaklıklarda çok fazla tutulmamalıdır kolonyalar. Aksi halde kolonyalar bozulabilir. Kolonyaları her zaman serin ortamlarda tutmakta fayda vardır. Uygun koşullarda muhafaza ettiğiniz bir kolonyayı 5 yıl boyunca kullanabilirsiniz. Kolonyayı oluşturan maddelerin de çevreye hiç bir zararı olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Kolonya yapımında sadece etil alkol kullanılmalıdır. Bu alkolün sağlığa bir zararı yoktur. Metil alkol kullanılarak üretilen kolonyalardan her zaman uzak durmalısınız.

NASIL BİR KOLONYA SEÇMELİYİM?

Kaliteli bir kolonya almak dikkat gerektirir. Kolonya alırken kolonyanın görünüşüne dikkat etmelisiniz. Berrak görünen, bulanık bir görüntü vermeyen kolonyalar, içerisinde tortu hatta yabancı madde bulundurmayan kolonyalar tercih edilmelidir. Kaliteli şartlarda üretilmiş kolonyaların kendine özgü kokuları vardır. Yanlış bir kolonya seçiminde telafisi olmayan sonuçlar doğabilir. Bu nedenle yüksek kalitede üretilmiş kolonyalardan almalısınız. İyi bir kolonyanın ham maddesi etil alkoldür. Açıkta satılan ve içerisinde metil alkol taşıyan kolonyalardan kesinlikle uzak durmalısınız. Kaliteli bir kolonya her zaman iyi kokar ve içerisinde esansiyel yağlar bulundurur. Bir limon kolonyasında 80 derece alkol kullanılmalıdır. Diğer kolonyalarda ise 60 ya da 70 derece alkol kullanılması uygundur.

Günümüzde birçok mağazada onlarca çeşit kolonya bulunmaktadır. Peki mükemmel kokuyu yakalamak için hangi kolonya çeşidini seçmeniz gerekir?

Her kolonya farklı notalardan oluşsa da, yüksek konsantrasyona sahip olan kolonyalar seçilmelidir. Bu tür kolonyaların kokuları daha kalıcıdır. Fiyatı cazip gibi görünen kolonyalara dikkatle yaklaşmalısınız. Kolonyalar üzerinde kolonyaların üretim yeri, tarihi ve izni mutlaka bulunmalıdır. Sağlığınızı korumak adına ucuz kolonyalardan uzak durulmalıdır. Serinlemek, güzel kokmak ve temizlik adına kullanılan kolonyalar dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Kalitesi yüksek kolonyalar tercih edilmelidir. Basit bir gözlemle kalitesiz kolonyayı farkedebilirsiniz. Kaliteli bir kolonyanın akıcı, berrak olduğu unutulmamalıdır. Döküldüğünde elde köpük oluşturan kolonyalardan alınmamalıdır. Ele döküldüğünde hemen kuruyan kolonyalar kaliteli nitelikteki kolonyalardır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizleşahin kaya
hayırllı işler müsait bir zamanda dönüş saglar mısınızHÜSEYİN ÖZALP
KOLANYA SATIŞ YAPMAK İSTİYORUMcengiz başaraner
limon kolanyası eyüp sabri tuncer toptan fiyatrecep
arkadaşlar, Dezenfektan, maskemetin akyüz
e ticaret yapıyorum toplu ürün almak istiyorum stok durumunuz nedir
Kerem
Merhaba 10000 adet el dezenfektanı almak istiyorum sizde mevcut mu acabaCENK ÇAVUŞOĞLU
İyi çalışmalar. personellerimize dağıtmak için 50,100 veya 200 ml 80 derece kolonya tedarik etmek istiyoruz. 50 ml olursa 2500 adet, 100 veya 200 ml olursa 1200 adet.Genç iletisim
Limon kolonyası toptan dönüş yaparmisinizGülsüm Kavak
Limon kolonyası ve diğer kolonya çeşitleri hakkında toptan fiyat bilgisi alabilir miyimYaşar
Geri dönerseniz sevinirimBenderli
Giray
Limon kolonyası toplu sipariş vermek istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.Hakan Ateş
toptan kolanya alımı yapacaktık dönüş yaparmısınız