Toptan Koli Bandı

Toptan Koli Bandı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan koli bandı ürünleri en önemli yapıştırma malzemelerinden biridir. Evlerde, iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan koli bantları farklı türlerde bulunmaktadır. Üst düzey yapıştırma kapasitesiyle bilinen koli bantlarından temin ederek her türlü karton kolilerinizin ağzını yapıştırabilirsiniz. 

KOLİ BANDI SEÇİMİ

Koli bantlarının birkaç türü olsa da, hepsinin temel işlevi aynıdır aslında. Yapıştırma işlerinde yaygın olarak kullanılırlar koli bantları. Farklı renklerde ve farklı markalarda bulunabilirler. Koli bantlarının standart ebatı 40 x 45'tir. Ayrıca 4.5 santimlik bir ene sahiptir bu bantlar. Genellikle şeffaf renklerde kullanılan koli bantları, farklı renk seçeneklerine de sahiptir.

Şeffaf renkteki koli bantlarından kullanarak, sade bir kullanım sağlamış olursunuz. Renkli olarak satılan koli bantları kahverengi ve beyaz renklerde tercih edilmektedir. Turuncu renkteki koli bantları daha dikkat çekici bir renkte olduğu için, onları çok önemli eşyalarınızın taşınmasında kullanabilirsiniz. Turuncu koli bantlarıyla sarılmış kutularda bulunan eşyalar, taşınma esnasında daha iyi farkedilirler, bu sayede daha dikkatli taşınırlar. Kırmızı koli bantları da tercihleriniz arasına girebilir. Bu bantlar daha çok baskılı tarza bantlardır. Baskılı koli bantlarınızı sevimli baskılara sahip ürünlerden seçebilirsiniz.

KOLİ BANDI ÇEŞİTLERİ

Artık çok sayıda koli bandı çeşidini piyasalarda görebilirsiniz. Şeffaf renkleriyle ün salan koli bantları, daha canlı ve daha ayırt edilebilir renklerde üretilmektedir. Renkli koli bantlarının yanı sıra desenli ve baskılı koli bantları bulunmaktadır. Özellikle kırılacak eşyalarınız varsa, onları belirtmek için baskılı ya da renkli koli bantlarından kullanabilirsiniz. Koli bantları diğer bantlara nazaran daha kalın ve daha büyüktür. Aynı zamanda yapıştırma güçleri daha yüksektir. Güçlü bir yapıştırıcıya sahip koli bantları, paketleme işlerimizde en büyük yardımcımızdır. Koli bantlarından tek tek satın almak pek akıllıca olmayacaktır. Bütçeden tasarruf etmek adına, size her zaman lazım olacak koli bantlarını toplu olarak almanızı öneririz. Çünkü koli bantları günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız ürünlerdendir. Adından da anlaşılacağı gibi, kolilerin güvenle taşımasında büyük rolleri vardır bu bantların. Bilhassa ağır eşyalarınızın güvenliği için koli bantlarından kullanmalısınız. Hatta onları, üstlerine birkaç kat koli bandı yapıştırarak taşımalısınız.

Paketleme ve taşıma işlerinde bireylerin en büyük yardımcıları olan koli bantları, çok sayıda sektörün ihtiyaç duyduğu bir malzemedir. Yapıştırma ihtiyacımıza hizmet eden koli bantları kolilenen birçok eşyayı güvenle taşımamızı sağlamaktadır. Birçok işletmenin sabit giderleri arasında koli bandı alımı bulunmaktadır. Çünkü koli bantları sarma, yapıştırma ve paketleme gibi işlerde hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bu konuda para ve emek kaybının önüne geçmek için kaliteli nitelikte koli bantlarından satın almalısınız. Piyasada bulunan koli bandı çeşitleri şunlardır:

* Holmelt koli bantları: Bu bantlar 60 derece ısıya kadar dayanıklılık göstermektedir.

* Akrilik koli bantları: Fiyatları Holmelt koli bantlarına göre biraz daha yüksek olan akrilik koli bantları, naylon ve plastik yüzeylerde güçlü bir tutuculuk özelliğine sahiptir.

* Solvent koli bantları: Pvc yüzeyleri ve soğuk zincir ürünleri bu bantlar ile ambalajlayabilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle