Toptan Kol düğmesi

Toptan Kol düğmesi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kol düğmesi ürünlerimiz şık ve kaliteli tasarımlarla piyasadaki yerlerini aldı. Modası asla geçmeyen kol düğmeleri her zevke uygun çeşitleriyle hizmetinize sunulmaktadır. 

KOL DÜĞMESİ NASIL TAKILIR?

Gömleklerde kullanılan bu küçük aksesuarlar gömleğin kol ağızlarının iliklenmesini sağlarlar. Genç, orta yaşlı ya da yaşlı tüm erkeklerin favori aksesuarı haline gelen kol düğmeleri her ortamda kullanılabilir. İster bir mezuniyet töreninde, ister bir iş toplantısında ya da bir düğünde kullanabilirsiniz kol düğmelerini. Özellikle takım elbiselere ayrı bir şıklık katmaktadır kol düğmeleri. Kol düğmesini takacağınız gömleğin manşetleri mutlaka kol düğmesi takmaya elverişli olmalıdır. Kilit kısmı çıkarılan düğme, gömleğin iki ucuyla da tutturulmalıdır. Kol düğmesinin şekli gömleğin dış tarafından görülmelidir. Daha sonra kol düğmeleri kilitlenmeli ve iliklere iyice yerleştirilmelidir.

Piyasada onlarca çeşit kol düğmesi bulunmaktadır. Taşlı kol düğmeleri, üçgen şekilli kol düğmeleri, kalpli kol düğmeleri, altın renkte kol düğmeleri, oval, yuvarlak, kare motifli kol düğmeleri ve daha birçok çeşit. Farklı desenlerde ve şekillerde bulunan kol düğmelerinden zevkinize ve beğeninize uygun olanı seçip alabilirsiniz. Küçük bir aksesuar da olsalar, oldukça şıklık yaratan aksesuarlardır kol düğmeleri.

Erkeklerin saat dışında kullandıkları diğer bir takı malzemesi de kol düğmesidir. Kişisel bir zevkin ürünü olarak takılan kol düğmeleri takım elbiseyle kullanıldığında, takım elbiseye ciddi ve şık bir hava katmaktadır. Farklı iş ortamlarında iş arkadaşlarınız gömlek kollarını kıvırırken, siz kol düğmenizle tarzınızı yansıtabilirsiniz. Taktığınız kol düğmeleri kıyafetinizle uyum içinde olmalıdır. Renk uyumu bu anlamda çok önemlidir. Örneğin, takımınıza uygun yeşil bir kravatla, yeşil bir kol düğmesini kullanabilirsiniz. Uç kısımları mafsallı kol düğmeleri bulunmaktadır. Bu düğmeler manşetteki deliklerden geçirildikten sonra  'T' şeklinde görülürler. Bağlantısı zincirli olan kol düğmeleri de vardır. Zincirli modeller sabit durmayabilir. Bir de dıştan dolanan modeller vardır. Dilediğiniz kol düğmesi modelini kıyafetinizde deneyebilirsiniz. Ayrıca kolunuza taktığınız bir saatle bile kol düğmenizi kombinleyebilirsiniz. Mesela kol saatinizin metal rengi ile kol düğmenizin metalinin aynı renkte olmasına dikkat ederek, harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

ZARİF KOL DÜĞMELERİ

Tercihini takım elbiseden yana kullananların sıklıkla taktıkları kol düğmeleri tarz görünmek için harika bir aksesuardır. Günümüzde damat adaylarının çokça kullandığı kol düğmeleri damatlık ile harika bir şıklık yakalamaktadır. Kol düğmesi kullanmayı düşünen damat adayları öncelikle damatlıklarını seçmelidir. Daha sonra kol düğmesi seçimine geçilebilir. Klasik bir damatlık tercih ettiyseniz, aynı şekilde klasik modellerde bir kol düğmesi kullanmalısınız. Bunun gibi ufak detaylar şıklık adına oldukça önemlidir. Ayrıca kol düğmesi ile gömleğin uyumu da çok önemlidir. Beyaz klasik bir gömlekle dilediğiniz kol düğmesini kullanabilirsiniz; fakat siyah ya da daha farklı renkte bir gömlek ile kullanacağınız kol düğmesini büyük bir titizlikle özel olarak seçmelisiniz. Siyah gömleklere yakışan en iyi kol düğmeleri, gümüş rengindeki kol düğmeleridir.

Kol düğmesi seçiminde şık ve tarz görünmenize yardımcı olacak düğmeler tercih edilmelidir. Kol düğmeleri çeşitleri arasında renkli kol düğmeleri, metal ve renksiz olan kol düğmeleri bulunmaktadır. Girdiğiniz ortamda fark yaratmak istiyorsanız, isminizin baş harfinden oluşan kol düğmelerinden kullanabilirsiniz. Üzerinize giydiğiniz gömlekler sert yapıda ve manşetli olmalıdır ki, kol düğmesi takabilesiniz. Ceket giyseniz bile kol düğmeleriniz ceket içerisinden görünecektir. Kıyafetlerin tamamlayıcı bir parçası olan kol düğmeleri, özel giyim aksesuarlarındandır. Kol düğmesi seçimi tamamen sizin kişisel zevkinize ve tercihinize kalmıştır. Özellikle takım elbiseyle kullanıldığında fark yaratan kol düğmeleri renk uyumlarına dikkat edilerek seçilmelidir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle