Toptan Klozet Bloğu

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan klozet bloğu ürünlerinden kullanarak tuvaletlerinizin daha temiz kalmasını ve daha güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Farklı koku içeriklerine sahip klozet blokları uygun toptan fiyatlarla alıcısını beklemektedir.

KLOZET BLOĞU KULLANIMIYLA GELEN HİJYEN

Tuvalet gibi ortak kullanıma açık olan yerlerde hijyen çok önemli bir faktördür. Özellikle klozet kapakları birer bakteri yuvası olma potansiyeline sahiptir. Bu gibi yerlerde hijyenin sağlanmaması durumunda sarılık, ishal, tifo, kolera gibi ciddi hastalıklara yakalanma riski artabilir. Uzmanlara göre, özellikle çocuklu aileler tuvalet temizliğine gereken önemi vermelidir. Bu noktada tuvaletin iç temizliği çok önemlidir. Tuvalet temizliğinde kullanılan malzemeler doğru olarak seçilmelidir. Tuvaletleri mikroplardan arındırmak için bu şarttır. Klozet bloklarından kullanarak bu işi kökünden halledebilirsiniz. Klozet blokları hem tuvaletinizi temiz tutar, hem de onun daha ferah kokmasını sağlar. Farklı kokular içeren ürünlerimizden kullanarak, tuvaletlerinizin hijyenini sağladığınız gibi, onların kireçlenmesini de önleyebilirsiniz. Bu bloklar su çıkış noktasının aksi yönüne doğru atılmaktadır. Ürünü ilk kez kullanıyorsanız, onun su içerisinde beş dakika kadar beklemesini sağlamalısınız. Daha sonra tekrar sifonu çekebilirsiniz. Klozetlerin kısa sürede temizliğini sağlayan bu ürünler şu özelliklere sahiptir:

  • Kireci yok ederler
  • Tuvaletin güzel kokmasını sağlarlar
  • Tuvaletlerde derinlemesine temizlik sağlarlar

Bu ürünleri klozet kenarlarına yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Klozet içine atabileceğiniz klozet blokları, sifonu her çekişinizde güzel bir koku yayacaktır etrafa. Mikrop kırıcı özellikleri bulunan klozet blokları, klozette oluşabilecek küf ve pas gibi şeylerin de önüne geçebilmektedir. Ürünlerimizde suyun etkisiyle dönebilen pervaneler de bulunmaktadır. Ayrıca suyu her açışınızda zengin bir köpük verecektir klozet blokları. Bu ürünlerden daha fazla verim almak için, onları klozet içinde suya yakın bölgelere yerleştirmelisiniz. Ürünlerimiz çam kokusu, lavanta kokusu, limon kokusu, manolya kokusu gibi daha birçok ferahlatıcı koku alternatifine sahiptir. Dilerseniz çamaşır suyu katkılı tuvalet bloklarından da tercih edebilirsiniz.