Toptan Klozet Bloğu

Toptan Klozet Bloğu

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan klozet bloğu ürünlerinden kullanarak tuvaletlerinizin daha temiz kalmasını ve daha güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Farklı koku içeriklerine sahip klozet blokları uygun toptan fiyatlarla alıcısını beklemektedir.

KLOZET BLOĞU KULLANIMIYLA GELEN HİJYEN

Tuvalet gibi ortak kullanıma açık olan yerlerde hijyen çok önemli bir faktördür. Özellikle klozet kapakları birer bakteri yuvası olma potansiyeline sahiptir. Bu gibi yerlerde hijyenin sağlanmaması durumunda sarılık, ishal, tifo, kolera gibi ciddi hastalıklara yakalanma riski artabilir. Uzmanlara göre, özellikle çocuklu aileler tuvalet temizliğine gereken önemi vermelidir. Bu noktada tuvaletin iç temizliği çok önemlidir. Tuvalet temizliğinde kullanılan malzemeler doğru olarak seçilmelidir. Tuvaletleri mikroplardan arındırmak için bu şarttır. Klozet bloklarından kullanarak bu işi kökünden halledebilirsiniz. Klozet blokları hem tuvaletinizi temiz tutar, hem de onun daha ferah kokmasını sağlar. Farklı kokular içeren ürünlerimizden kullanarak tuvaletlerinizin hijyenini sağladığınız gibi, onların kireçlenmesini de önleyebilirsiniz. Bu bloklar su çıkış noktasının aksi yönüne doğru atılmaktadır. Ürünü ilk kez kullanıyorsanız, onun su içerisinde beş dakika kadar beklemesini sağlamalısınız. Daha sonra tekrar sifonu çekebilirsiniz. Klozetlerin kısa sürede temizliğini sağlayan bu ürünler şu özelliklere sahiptir:

  • Kireci yok ederler,
  • Tuvaletin güzel kokmasını sağlarlar,
  • Tuvaletlerde derinlemesine temizlik sağlarlar.

Bu ürünleri klozet kenarlarına yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Klozet içine atabileceğiniz klozet blokları, sifonu her çekişinizde güzel bir koku yayacaktır etrafa. Mikrop kırıcı özellikleri bulunan klozet blokları, klozette oluşabilecek küf ve pas gibi şeylerin de önüne geçebilmektedir. Ürünlerimizde suyun etkisiyle dönebilen pervaneler de bulunmaktadır. Ayrıca suyu her açışınızda zengin bir köpük verecektir klozet blokları. Bu ürünlerden daha fazla verim almak için, onları klozet içinde suya yakın bölgelere yerleştirmelisiniz. Ürünlerimiz çam kokusu, lavanta kokusu, limon kokusu, manolya kokusu gibi daha birçok ferahlatıcı koku alternatifine sahiptir. Dilerseniz çamaşır suyu katkılı klozet bloklarından da tercih edebilirsiniz.

Farklı koku alternatifleriyle tuvaletlerin ferah kokmasını sağlayan klozet blokları, kullanıcılara bu alanlarda hızlı ve kolay temizlik imkanı sunmaktadır. Köpük gücü ve yoğun kokusuyla klozetlerde derinlemesine bir temizlik sağlar klozet blokları. Temizlik alışveriş listenize mutlaka klozet bloklarını da ekleyin. Tuvaletlerdeki kötü kokulara klozet blokları ile son verin. Tuvalet kullanımı sırasında kötü kokulara maruz kalmamak için bu ürünlerden kesinlikle kullanmalısınız. Klozet blokları sadece kötü koku oluşumunu önlemez, bir de klozet içindeki bakteri oluşumuna engel olur. Klozet bloğu kullanımıyla bağlantı borularından gelen kötü kokuların da önüne geçebilirsiniz. Sifonu her çekişinizde su ile temas eden klozet blokları, tuvaletinize hoş kokular yayacaktır. Klozet bloğu ambalajlarının üzerinde ürünü nasıl yerleştireceğinize dair bilgiler bulunmaktadır. Yazılı olan bu talimatları okuyarak, ürünü tuvaletinize rahatlıkla monte edebilirsiniz. Tuvalet ve banyolarınızda rahat bir nefes almak istiyorsanız, bu ürünlerden mutlaka temin etmelisiniz. Daha iç açıcı bir nefes için siz de klozet bloğu kullanın.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle