Toptan Kemer

Toptan Kemer

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kemer ürünlerimiz ile şıklığınıza değer katın. Klasik ve spor tarzda kemerler, bayan-erkek kemer modelleri kıyafetlerinizin tamamlayıcı bir parçası olmaya geliyor. Tarzınızı yansıtacak modellerde kemerler en uygun fiyatlarla firmamızda sizleri bekliyor.

GİYİMDE KEMER DETAYI

Giyimine özen gösteren bayan ve erkeklerin beğenisine sunulmuş kemer modelleri ürün kategorisindeki yerini aldı. Özellikle pantolonların kullanımını kolaylaştıran kemerler her daim ilgi görmektedirler. İşlevselliğinin yanı sıra, kıyafetlere şıklık katan kemerler kıyafetlerin vücutta daha muntazam durmasını sağlıyor. Kemerlerinizi, giydiğiniz pantolonun şekline ve üretildiği kumaşa göre belirlemekte fayda var. En fazla kullanılan kemerler deri kemerlerdir. Süet kemerler de en çok tercih edilen kemerlerden biridir. Kemerler kalite kalite boy göstermektedir. Kimisi farklı kalınlıklarda, kimisi farklı uç kesimlerine sahip özelliktedir. Kemerlerde farklı materyaller kullanılabilmektedir. Kemere eklediğiniz metal bir toka ya da farklı küçük ilaveler ile daha şık ve modern görünümde kemerler oluşmaktadır. Motifli dokular, deri üzerine çizilmiş desenler ya da taşlanmış deriden üretilmiş kemerler ile harika bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Genel olarak siyah kemerler tercih edilse de kahverengi, koyu gri ya da lacivert renklerde üretilmiş kemerler de çok sık kullanılmaktadır. Kemerlerdeki renk çeşitliliği daha kolay seçim yapmanızı sağlayacaktır.

KEMER SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Kadınların ve erkeklerin severek kullandıkları aksesuarlardan biri olan kemerler elbiselerle ya da pantolonlarla beraber kullanılan parçalardan biridir. Pantolonun bel ölçüsünü daraltmak için kullanılan kemerler, kıyafetteki şıklığı arttırmak için de ilgi çekici bir detay olarak kullanılmaktadır. Bir çok kemer çeşidi bulunmaktadır. Deri kemerler ilk akla gelen kemerlerdendir. Pantolonların üzerine ve elbiselere çok yakışır deri kemerler. Düz deri kemer ve desenli deri kemerler vardır. Kumaş pantolonla beraber düz deri kemer kullanılırken, jeanlerle beraber desenli deri kemerler kullanılmaktadır.

Süet kemerler daha çok kahverengi tonlarında tercih edilirler. Süet kemerler süet ayakkabılarla beraber kullanıldığında muhteşem bir şıklık ve zarafet ortaya çıkar. Bayanların çiçekli elbise üzerine taktıkları süet kemerler günün modasına uygun bir görüntü vermektedir ve bayanları oldukça şık göstermektedir. Örgü kemer modelleri yaz aylarında kullanılan kemer modellerindendir. Şortlar ve mini eteklerle harika bir görüntü verirler örgü kemerler. Kemerleri pantolon ve elbise kemeri olarak 2 gruba ayırmak mümkündür. Pantolon kemerleri belin genişliğine göre farklılıklar gösterirler. Tokalı pantolon kemerleri özellikle bayanlar için uygundur. Erkekler ise daha çok siyah ya da kahverengi pantolon kemerleri takmaktadır.

Elbiselerle beraber kullanılan kemerler esnek türde kemerlerdir. Hem ince hem de kalın formlarda elbise kemerleri vardır. Elbise üzerine takılan kemerler bayanların vücut tipini ortaya çıkarmaktadır. Elbise üzerinde metal kemerler kullanılabilir. Bu kemerler şifon bir elbiseyle ne de güzel gider! Hangi çeşit kemer takarsanız takın, kemeriniz mutlaka giydiğiniz kıyafetlerle uyum içinde olmalıdır.

Pantolon beliyle insan beli arasındaki dengeyi koruyan kemerler, gündelik kıyafetler ile kullanılacaksa daha kalın formda olabilirler. Takım elbisenizle kullanacağınız kemerler ise, baş parmağınızın boğumundan daha ince olabilir. Ayrıca kullanacağınız kemerin ayakkabılarınızla renk uyumu içinde olması sizi daha tarz gösterebilir. Bu detayı gözden çıkarmayınız. Kemer modası her yıl değişse de sade model kemerlerle bile stilinizi güçlendirebilirsiniz. Tokalı kemerlerle yaza damganızı vurabilirsiniz. Bu kemerleri kışın triko elbiselerle de kullanabilirsiniz. Tokalı kemerler yazın sıcak günlerinde pantolon, şort ve eteklerle harika bir şekilde kombinlenebilir. Kıyafetleriniz üzerinde son dokunuşu yapmak için kemerlerinizi kıyafetinize uygun tarzda seçmelisiniz. Sezonun gözde kemer modellerini takip ederek görünümünüzün çıtasını yükseltebilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle