Toptan Kehribar Tespih ve Kehribar Tespih İmalatı

Toptan Kehribar Tespih ve Kehribar Tespih İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kehribar tespih modelleri içinde en çok bilinenleri; damla kehribar tespih, sıkma ve ateş kehribar tespih, parça kehribar tespih ve pres kehribar tespih olanlarıdır. Değişik kesim modelleri ile tespihe çevrilen kehribar sizlere kullanmaktan büyük keyif alacağınız, elinizden hiç düşüremeyeceğiniz tespih ürünleri sunuyor.

AĞAÇTAN TAŞA ÇEVRİLEN MUCİZENİN ADI KEHRİBAR

Esasında ağaç kökenli olan kehribar, çok uzun yıllar öncesinde fosil haline gelip taşa dönüşmüştür. Oldukça değerli bir taş olan kehribar bazen çok uzun uğraşlar sonucu bulunur. Hatta ona ulaşmak için çok derinlere inmek gerekir. Kehribar taşının 256 kadar renk çeşidi bulunmaktadır. Kehribarlar sağlık açısından da olumlu etkilere sahiptir. Şifalı taş olarak tarihe geçen kehribarlar öfkeye, depresyona çok iyi gelmektedir. Süs eşyalarının vazgeçilmezi olan kehribarlar yüzük yapımında ve tespih yapımında çok fazla kullanılırlar. Özellikle kehribar tespihler ülkemizde çok fazla tercih edilmektedir. İtinayla şekillendirilip satışa sunulan bu tespihler ağırlığı, işçiliği, tane büyüklüğü gibi özellikleriyle kaliteyi sizlere sunmaktadır.

KEHRİBAR TESPİH ÇEŞİTLERİ

Damla Kehribar Tespih: Bu tespih modeli en doğal olan tespih modelidir. Çok hafif bir yapıya sahip olan damla kehribar tespihler suda asla batmazlar.

Ateş Kehribar Tespih: Genel olarak kırmızı renkleriyle bilinseler de, farklı renk seçeneklerine de sahiptirler. En çok kullanılan tespih çeşitlerindendir.

Sıkma Kehribar Tespih: Kehribar tozuyla üretilen bu tespihlerin en öne çıkan modeli, arpa kesim sıkma kehribar tespihleridir.

KEHRİBAR TESPİHLERİN SAĞLIĞIMIZA OLUMLU ETKİLERİ

Kehribar tespihlerin her modeli insanlara pozitif bir enerji verir. Kalp krizini önlediği de söylenmektedir. Hazımsızlık derdi olan bireylerin bu taşı kullanmaları önerilir. Kehribar renk olarak turuncu ile altın rengi arasında kalan bir tondadır. Hatta arabalarda bulunan yanıp sönen sinyal lambalarının kehribar renginde olduğu bilinmektedir. Kehribar mucizesi saymakla bitmez. Kehribarların etkisini uzun süre hissetmeniz için akan suyun altında onu, beş dakika bırakmanız kafi olacaktır. Eğer bahçeli bir evde oturuyorsanız, toprağınıza gömebileceğiniz kehribar tespihler ile üst düzeyde randıman alabilirsiniz. Kehribar tespihleriniz sürekli elinizdeyse, onu iki haftaya bir temizlemeniz uygun olacaktır.

KALİTELİ BİR KEHRİBAR TESPİH NASIL ANLAŞILIR?

Kalitesiyle göz dolduran ve satış rekorunu elinden asla düşürmeyen kehribar tespihlerin gerçek kehribar olup olmadığını  anlamak mümkün. Gerçek bir kehribar tespih, ona dokunulduğunda ılık bir hissiyat verir. Gerçek bir kehribar, içerisinde çatlak ve izler taşıyabilir. Yakma testi ile de kehribarın gerçek olup olmadığını anlayabilirsiniz. Yaktığınız kehribar eğer gerçek ise, ortaya doğal reçine kokusu salacaktır.

Bir ibadet aracı olarak da kullanılan tespihler, erkekler tarafından süs ve aksesuar eşyası olarak değer görmektedir. Tespihlerin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında en çok dikkat çeken tespih modeli kehribar tespihlerdir. Kehribar tespihler herkes tarafından çokça beğenilmektedir. Üstelik kehribar tespihlerin farklı renklerde türleri bulunmaktadır. Renk değiştirme özelliği olan sıkma kehribar tespihler en fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Ateş kehribar tespihlerin de merhamet duygusunu arttırdığına inanılmaktadır. Damla kehribar tespihlerin ise, duyguları kontrol altına alan sakinleştirici özelliğinden bahsedilmektedir. Damla kehribar tespihler de en çok ilgi gören tespihlerdendir. Kehribarın popüler bir malzeme olması, kehribar tespihlerin tercih edilme oranını arttırmaktadır.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle