Toptan Kedi Kumu Ve Kedi Kumu İmalatı

Toptan Kedi Kumu Ve Kedi Kumu İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kedi kumu ürünlerinden satın alarak kedinizin rahat bir şekilde tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlayabilirsiniz. Emiciliği yüksek olan ve evinizdeki hijyeni sağlayan kedi kumları alıcılarını beklemektedir.

KEDİ KUMU NE İŞE YARAR? KEDİ KUMU ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Kedi bakım ürünlerinin başında gelmektedir kedi kumları. Evdeki minik dostlarınız için doğru kedi kumu seçmek çok önemlidir. Pek çok marka arasından doğru kumu bulmak gerekir. Öncelikle kedi kumunun sağlıklı olması şarttır. Kedi kumu imalatı ile topaklanan, topaklanmayan, parfümlü, silika ya da kil gibi kumlar ortaya çıkmaktadır. Aslında kediler kendi kumlarını kendileri seçmektedir. Onlar bazı kumları reddederken, bazılarını da güvenilir bulmaktadır. Bir kedinin kumda kendini güvende ve rahat hissetmesi çok önemlidir. Çünkü kumunu sevmeyen bir kedi tuvaletini yapma sorunu yaşayabilir.

Topaklaşan kedi kumları: Bentonit olarak adlandırılan bir madde içeren kedi kumlarıdır. Bu kumlar sıvıyla temas ettiğinde kum üzerinde topaklaşma meydana gelir.

Topaklaşmayan kedi kumu: İdrarı kolayca emen bu tarz kedi kumları topaklanmamaktadır. Bu kumlar haftada bir değiştirilmelidir.

Toptan kedi kumları arasından kedi sahipleri genellikle topaklanan kumlardan seçmektedir. Çünkü topaklanan kedi kumları daha kolay temizlenebilmektedir.

Silika kedi kumu: Silika kedi kumları idrarı çok hızlı bir şekilde emen yapıya sahiptir. Kediniz için en ideal olan kedi kumları, yüzde yüz doğal ve katkısız olmalıdır. Islandığında etrafa pudra kokusu yayan kedi kumları da tercihleriniz arasına girebilir. Ayrıca emiciliği yüksek olan, uzun süre kuruluk sağlayan toptan kedi kumlarından satın alırsanız avantajlı olursunuz. Kedi kumu imalatı ile bu kumlara rutubet ve nem emici özellikler kazandırılmaktadır. Kimyasal içermeyen, birinci kalite kedi kumlarından çok memnun kalacaksınız.

İYİ BİR KEDİ KUMU NASIL OLMALIDIR?

Eğer kedi bakmaya yeni başladıysanız kedi kumu temizlemeyi mutlaka öğrenmeniz gerekir. Kedi kumu temizlemek sanıldığı kadar zor değildir. Bu durumda topaklaşan kedi kumlarından satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Temizlik sırasında eldiven kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Azalan kedi kumlarına kum eklemeniz gerekecektir. Ayrıca kedi kumunun bulunduğu kap arada bir yıkanıp temizlenmeli ve yeniden doldurulmalıdır. Toptan kedi kumlarında bulunması gerek özelliklerden bazıları şunlardır:

  1. Kedi kumu doğal olmalıdır.
  2. Kedi kumu çok kalın ya da çok ince olmamalıdır.
  3. Sıvıyı iyi emebilmelidir.
  4. Kaliteli bir kedi kumu toz çıkarmaz.
  5. Antibakteriyel olmalıdır.
  6. Topaklanan yapıda olmalıdır.

Kediniz için en uygun olan kumu seçerken iri taneli kumlardan ziyade, küçük taneli kumlara yönelmelisiniz. Küçük taneli kumlarda ise, küçük granüller kedilerin patilerine yapışabilmektedir. Bu durum karşısında üreticiler, uygun boyutlarda granüle sahip kedi kumları üretmeye çalışmaktadır. Kediniz için kedi kumu seçerken, ürünün doğal içeriğe sahip olup olmadığına bakabilirsiniz. Doğal minerallerden oluşan kedi kumları tercih edilmelidir. Doğallık özelliği bulunan kedi kumları, aynı zamanda hijyenik de olmalıdır. Özellikle yüksek ısılarda fırınlanan kedi kumları hijyenik olma konusunda başarılıdır. Tozundan arındırılmış kedi kumları alınmalıdır. Fazla tozlu kumlar kedinin nefes borusunda problemler yaratabilir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleGönül
Merhaba toptan kum almayı düşünüyorum fiyat ve kargo hakkında ve ürün hakkında bilgi alabilir miyim lütfenKader Çelik
10 tane 5 lt fiyatı nedirSadık kandaz
Kedı kumu fıyatı sorucaktım ne kadardır yardımcı olursanız sevınırımAli Tülek
Toptan kesi kumu alımıutku özkanoğlu
selamlar. selülzden üretilen kumunuz var mıdır? 100 kg ve üzeri alımlarda fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum. iyi çalışmalar.hüseyin ceylan
ulaşırsanız sevinirimvolkan simsiroglu
150 tl sermaye ile bayi olamk isterim uygun rakama uygun sekilde pet shoplara dahitmak dusuncemizMehtap
Fiyatlarınız nedir?gokhan
ufak bi dukkanım var kedi kumu ve mama uzerine ticaret dusunuyorum